logo logo tallinna kristiine gümnaasium
EST ENG RUS

Õpetajad



Õpetajate pilt 2016 september


Pedagoogilise personali nimekiri 2016/2017

BERES AIME Klassiõpetaja aime.beres@kristiine.edu.ee 
BOZZI DENIS Inglise keel denis.bozzi@kristiine.edu.ee 
HAALEN ILOTANA Klassiõpetaja ilotana.haalen@kristiine.edu.ee 
HERGAUK EHA Ajalugu eha.hergauk@kristiine.edu.ee 
IZMAILOVA OLGA Vene keel olga.izmailova@kristiine.edu.ee 
JERMANN SEILA Klassiõpetaja seila.jermann@kristiine.edu.ee 
JÜRGENSON KRISTEL Inglise keel ja ajalugu kristel.jurgenson@kristiine.edu.ee 
KALJURAND HELEN Loodusõpetus helen.kaljurand@kristiine.edu.ee 
KASEARU TIIU Vene keel tiiu.kasearu@kristiine.edu.ee 
KAUGE AIVAR Matemaatika aivar.kauge@kristiine.edu.ee 
KELLE HELMI Eesti keel helmi.kelle@kristiine.edu.ee 
KELDER KÜLLI Matemaatika kulli.kelder@kristiine.edu.ee 
KEREM TIINA Õppealajuhataja tiina.kerem@kristiine.edu.ee 
KIIK SAILA Klassiõpetaja saila.kiik@kristiine.edu.ee 
KORP EPP Kunsti õpetus epp.korp@kristiine.edu.ee 
KOSK JANA Geograafia jana.kosk@kristiine.edu.ee 
LABANOVA MARIKA Muusikaõpetus marika.labanova@kristiine.edu.ee 
LINDVEST ARTI Kehaline kasvatus arti.lindvest@kristiine.edu.ee 
LING MALLE Vene keel malle.ling@kristiine.edu.ee 
LOIT REET Algõpetus reet.loit@kristiine.edu.ee 
LOOT ANGELA Kunsti õpetus angela.loot@kristiine.edu.ee 
LUIK MARGUS Kehaline kasvatus margus.luik@kristiine.edu.ee 
MEOS TÕNU Ringijuht/kehaline kasvatus tonu.meos@kristiine.edu.ee 
METSALU HELINA Bioloogia helina.metsalu@kristiine.edu.ee 
MÄNNISTE MART Saksa keel mart.manniste@kristiine.edu.ee 
NAAR MARJU Inglise keel ja majandusõpetus marju.naar@kristiine.edu.ee 
NEEMELA RIINA Tütarlaste käsitöö riina.neemela@kristiine.edu.ee 
ORAV ELO Klassiõpetaja elo.orav@kristiine.edu.ee 
PEETS GERDA Klassiõpetaja gerda.peets@kristiine.edu.ee 
PLEKHANOVA YULIA Vene keel yulia.plekhanova@kristiine.edu.ee 
PUKK MARE Algõpetus mare.pukk@kristiine.edu.ee 
PUKS JANNO Keemia janno.puks@kristiine.edu.ee 
PÄRTEL KARIN Kehaline kasvatus, inimeseõpetus karin.partel@kristiine.edu.ee 
RANNUS ANU Õppealajuhataja anu.rannus@kristiine.edu.ee 
REHA ANU Matemaatika anu.reha@kristiine.edu.ee 
REI-PIKAJAGO KAI Muusikaõpetus kai.rei@kristiine.edu.ee 
RELVE AULI Loodusõpetus auli.relve@kristiine.edu.ee 
RITSO MARIKA Eesti keel marika.ritso@kristiine.edu.ee 
ROOSILEHT RAIN Ajalugu ja ühiskonnaõpetus rain.roosileht@kristiine.edu.ee 
SARANDI LISETT Klassiõpetaja lisett.sarandi@kristiine.edu.ee 
SARAPUU ANNE-LY Klassiõpetaja anne-ly.sarapuu@kristiine.edu.ee 
SOOMANN ILONA Klassiõpetaja ilona.soomann@kristiine.edu.ee 
TARIQ KATRI Inglise keel katri.tariq@kristiine.edu.ee 
TOOMISTE LAURA Loodusõpetus/keemia laura.toomiste@kristiine.edu.ee 
TUULING SILLE Klassiõpetaja sille.tuuling@kristiine.edu.ee 
USIN MART Huvijuht mart.usin@kristiine.edu.ee 
VAARANDI MERIKE Matemaatika/füüsika merike.vaarandi@kristiine.edu.ee 
VAHTRA PIRET Eesti keel piret.vahtra@kristiine.edu.ee 
VEERMÄE AVE Inglise keel ave.veermae@kristiine.edu.ee 
VIIDAS GERLI Klassiõpetaja gerli.viidas@kristiine.edu.ee 
VILIBERT LAURI Poiste tööõpetus lauri.vilibert@kristiine.edu.ee 
VOOSEL KADI Muusikaõpetus kadi.voosel@kristiine.edu.ee 

Klassijuhatajad 2016-2017

Klass Klassijuhataja Kab nr
1a Reet Loit 123
1b Saila Kiik 124
1c Elo Orav 125
1d Sille Tuuling 225
2a Seila Jermann 226
2b Gerli Viidas 113
2c Lisett Sarandi 126
2d Anne-Ly Sarapuu 127
3a Ilotana Haalen 128
3b Mare Pukk 129
3c Ilona Soomann 231
3d Aime Beres 230
4a Riina Järve-Tammiste  
4b Denis Bozzi 216
4c Angela Loot 313
5a Helmi Kelle 321
5b Karin Pärtel 55
6a Marju Naar 218
6b Helen Kaljurand 114
7a Kristel Jürgenson 219
7b Jana Kosk 229
8a Eha Hergauk 323
8b Arti Lindvest 322
8c Katri Tariq 221
9a Kai Rei-Pikajago 318
9b Marika Ritso 320
10a Piret Vahtra 319
10b Piret Vahtra 319
11a Lauri Vilibert 32
11b Lauri Vilibert 32
12a Anu Reha 227
12b Anu Reha 227

 


Meie staažikad õpetajad

Tallinna Kristiine Gümnaasiumis 

  alates
Helmi Kelle 1969
Piret Vahtra 1972
Helina Metsalu 1978
Malle Ling 1979
Reet Loit 1980
Tiina Kerem 1982
Eha Hergauk 1983
Ene Siida 1987
Anu Reha 1988

Õpetaja saavutused

Haridus- ja teadusministeerium “Eestimaa õpib ja tänab 2016”

Aasta klassijuhataja                                         Helmi Kelle

 

 

Tallinn tänab 2016

                                                                        Saila  Kiik

                                                                        Aime Beres

 

 

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2016

Aasta õpetaja   2016                                        Helen Kaljurand

                                                                        Jana Kosk

                                                                        Eha Hergauk            

           

Innovaatiline õpetaja ja toetav kolleeg 2016                         

                                                                                                Ilotana Haalen

 

Aasta õppija    2016                                        Marju Naar

 

Energiapomm  2016                                       Aivar Kauge

 

Õpilase toetaja ja innustaja 2016                    Kai Rei

 

Toetav kolleeg 2016                                      Arti Lindvest

 

Aasta õppija, üllataja ja meeskond 2016        Seila Jermann

                                                                 Gerli Viidas

                                                                        Lisett Sarandi

                                                                        Anne-Ly Sarapuu

             

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi

mainekujundaja 2016                                      Lauri Vilibert

 

Koostööpartner 2016                                      Mart Pajuste

 

Aasta tegu 2016          Kooli sünnipäeva võrkpallivõistlus

                                                                        Karin Pärtel

                                                                        Arti Lindvest

                                                                        Margus Luik

                                                                        Tõnu Meos

                                                                         Mart Usin

 

Õpilasesinduse korraldatud klassidevaheline jalgpalliturniir

 

Eestimaa õpib ja tänab 2015

põhikooli õpetaja – Helina Metsalu

 

Tallinn tänab 2015

Innovaatiline õpetaja – Gerda Peets   

Noor õpetaja – Liis Taras

 

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2015

Innovaatiline õpetaja   Anne Ly Sarapuu
Aasta õppija Aivar Kauge
Energiapomm  Piret Vahtra

Õpilase toetaja ja innustaja

 

Elo Orav  

garderoobitädi Silva Visso 

Aasta kolleeg Tiina Kerem
Tegus klassijuhataja

Marika Ritso

Mare Pukk

Aasta üllataja Kristel Jürgenson
Toetav kolleeg Tuuli Urb

TKG mainekujundaja

 

Helmi Kelle

Kai Rei

Aasta koostööpartner Signe Hohensee
Aasta tegu Kevadine koolilõpu laat

 

Ilotana Haalen: 

Mentor alates 2011. aastast;

Tallinna Haridusasutuste Kvaliteediauhind ,,Hea õpetaja 2014''.

 

Terviseedendaja 2014

  • Anu Rannus

6. detsembril 2014 tunnustas Eestimaa spordiliit „Jõud”  õpetaja, Karin Pärtelit, „Aasta Tegija” tiitliga Pärnumaal, Kabli rannavolle turniiri eduka korraldamise eest. Turniir leidis aset juba 20. korda.

Reedel, 3. oktoobril 2014 toimub Nordea Kontserdimajas õpetajate päeva pidulik auhinnagala ja kontsert, millega Tallinn tänab ja tunnustab oma parimaid pedagooge. Autasustatakse üleriigilise konkursi „Eestimaa õpib ja tänab“ Tallinna parimaid ning Tallinna Haridusameti konkursside võitjaid.

Konkursi „Eestimaa õpib ja tänab“ Tallinna parimad on järgmised õpetajad ja direktorid, kes on ühtlasi ka riikliku konkursi nominendid.

Aasta gümnaasiumiõpetaja: Piret Vahtra,  Tallinna Kristiine Gümnaasium

Kooli poolt hinnatud õpetajad:

Lemmikõpetaja 2014

  • Liis Pari
  • Margus Luik

Innovaatiline õpetaja 2014

  • Katrin Tuul

Õpilase innustaja 2014 ..

  • Anne Lekko
  • Mart Usin

Energiapomm 2014

  • Gerda Peets

Toetav kolleeg 2014

  • Elju Valk

Tegus klassijuhataja 2014

  • Aime Beres
  • Ene Siida

Uus algatus 2014

  • Klassidevaheline jalgpalliturniir, Tõnis Kink
  • Liikumispäev Kristiine linnaosa parkides
  • Kooli raamatukogule  raamatute kinkimise idee-klassiõpetajad.
  • Inga Bel Tuisk ja 5 klass Õpilaste tänuüritus koolitöötajatele.

Koostööpatrner 2014

  • Koolitus ja Nõustamiskeskus HARED

Meie kooli õpetajate Ilotana Haaleni ja Marget Indovi pikaajaline töö õppematerjalide väljatöötamisel on andnud süürepärase tulemuse.

Õnnitleme!!

Vaata uue raamatu tutvustust siit.

 

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpetajate saavutused 2013

Tallinna Haridusameti Tunnustus Innovaatiline õpetaja 2013- Lauri Vilibert

Aasta õpetaja 2013-Ene Siida

Toetav kolleeg ja terviseedendaja 2013- Anu Rannus

Lemmikõpetaja 2013- Saila Kiik

Lemmikõpetaja 2013- Helmi Kelle

Parim koostööprojekt 2013 Tallinna Kristiine Gümnaasiumi laulu- ja tantsupidu “Pesapuu”-Marget Indov

Ainekomisjoni juht 2013-Tuuli Urb

Mainekujundaja 2013- “Huviaken” Mart Usin

Aasta õppija 2013- Janno Puks

Õppeaasta üllataja 2013- Liis Pari

 

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpetajate saavutused 2012

Tallinna aasta õpetaja 2012
Ilotana Haalen

Tallinna Kristiine Gümnaasiumis:

Aasta õpetaja 2012 – Marika Labanova
Aasta õpetaja 2012 – Elina Krautman
Aasta üllataja 2012 – Mart Usin
Mainekujundaja 2012 – Lauri Vilibert (robootikas, rahvusvaheline koostöö)
Parim töötaja 2012 – Ilse Märtsoo
Toetav kolleeg 2012 – Katrin Järv
Lemmikõpetaja 2012 – Jana Kosk

 

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpetajate saavutused 2011

Tallinna aasta õpetaja 2011 - Anu Reha

Tallinna noor õpetaja 2011 – Maarja Keskpaik

Tallinna Kristiine Gümnaasium:

Aasta õpetaja 2011 – Ragne Pakk

Saila Kiik

Aasta õppija 2011 – Getter Leppik

Mainekujundaja 2011 – Marget Indov

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi laulu- ja tantsupidu

“Pesapuu”

Parim projekt 2011–Riina Neemela

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpetajate tantsurühma rahvariided

Lemmikõpetaja  2011 -   Lauri Vilibert

Parim töötaja 2011–Maret Valge


Tallinna Kristiine Gümnaasium

Aasta õpetaja 2010 – Reet Loit, Riina Neemela, Anne Lekko

Aasta õppija 2010 – Kristi Vahenurm

Mainekujundaja 2010 – Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilasesindus

Parim projekt 2010 - Väitlusvõistlus, Maarja Tinn

Lemmikõpetaja  2010 -    Lauri Vilibert, Natalja Sinjukina

Parim töötaja 2010 - Silva Visso


Õpetaja-metoodiku ametijärk:
Annela Laht
Malle Ling
Tiina Kerem
Anu Rannus
Piret Vahtra
 
Vanempedagoogi ametijärk:
Marget Indov
Arti Lindvest
Mare Pukk
Natalja Sinjukina
 
Mentor:
Tiina Kerem
Piret Vahtra
 
2009
Anu Rannus - 2009. aasta terviseõpetuse õpetaja
Autasustati meie kooli terviseõpetuse õpetaja Anu Rannuse tööd
Tartu Ülikooli Eetikakeskus kuulutas välja väärtuskasvatusalaste kaastööde konkursi,
mille eesmärgiks oli koolides kasutatavate väärtuskasvatuse meetodite kaardistamine ja heade kogemuste levitamine.
Rahvusvahelisel konverentsil „Väärtused – valikud ja võimalused 21. sajandi Eesti koolis” 04. detsembril Tartus
tunnustati ja autasustati meie kooli terviseõpetuse õpetaja
Anu Rannuse tööd „Väärtuskasvatusest koolis”.
 
Tallinna Kristiine Gümnaasiumi
Aasta õpetaja 2009    Kai Rei
Aasta õpetaja 2009    Silje Lees
Mainekujundaja 2009    Mare Pukk
Parim töötaja 2009    Toivo Holtsmann
Lemmikõpetaja  2009    Helmi Kelle
 
2008
Malle Lingile  A.S. Puskini medal
Rahvusvaheline vene keele ja kirjanduse assotsiatsioon autasustas 22. novembril 2008 õppealajuhataja Malle Lingi
vene keele propageerimise eest maailmas ja seoses Vene Keele Õpetajate Seltsi 10. aastapäeva puhul
A.S. Puskini medaliga.
 
Tallinna Kristiine Gümnaasiumi
Parim õpetaja 2008   Andres Aua
Lemmikõpetaja 2008 Margus Luik
Mainekujundaja 2008  Piret Vahtra
Marget Indov
Parim töötaja  2008   Tiina Klavan
Töömurdja 2008 Ilse Märtsoo
Parim projekt 2008   "Talveball"  12 b klass, Maive Talimaa
 
2007
Tallinna Aasta õpetaja Eha Hergauk ja Helmi Kelle
 
Tallinna Kristiine Gümnaasiumi
Aasta õpetaja 2007    Evelin Reila ja Ene Siida
Lemmikõpetaja 2007  Natalja Sinjukina ja Anu Reha
Mainekujundaja 2007 Tõnu Meos ja Margus Luik
Hea algus 2007          Priit Ahte
Parim töötaja 2007     Elju Valk
 
2006
Vabariigi presidendi VALGETÄHE IV järgu orden Malle Ling
VALGETÄHE V järgu orden Evi Veesaar
 
Tallinna Kristiine Gümnaasiumi:
Aasta õpetaja 2006    Marget Indov ja Kai Rei
Lemmikõpetaja 2006  Helmi Kelle
Mainekujundaja 2006 Malle Ling
Aasta töötaja 2006     Risto Arak
Aasta projekt 2006     Vigased pruudid
 
2005
Vabariigi Aasta õpetaja Väino Soomets
 
Tallinna Kristiine Gümnaasiumi
Aasta õpetaja 2005 Helina Metsalu ja Avo Jüriloo
Lemmikõpetaja 2005 Tiina Napsep ja Margus Luik
Kooli mainekujundaja 2005 – Ingrid Tammin
Aasta projekt 2005 All You Need Is Love.
Parim töötaja 2005 Alla Himma
 
2004
Tallinna Aasta õpetaja –Maive Talimaa ja Ann Lään
Aasta õpetaja Annela Laht
Parim töötaja Ilse Märtsoo

Tulevased sündmused:






Login

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

 


Tallinna Kristiine Gümnaasium
     Nõmme tee 32
     13426 Tallinn
+372 651 3032
kristiine@kristiine.edu.ee
Reg. 750165333