EST ENG RUS

Õpetajad



Õpetajate pilt 2018 september


Pedagoogilise personali nimekiri 2018/2019

AASMA

KARMEN

Klassiõpetaja

 karmen.aasma@kristiine.edu.ee 

BOZZI

DENIS

Inglise keel

denis.bozzi@kristiine.edu.ee 

FIGUEROA

HENTON

Majanduse õpetaja

 

HAALEN

ILOTANA

Klassiõpetaja

ilotana.haalen@kristiine.edu.ee 

HERGAUK

EHA

Ajalugu

eha.hergauk@kristiine.edu.ee 

IZMAILOVA

OLGA

Vene keel

olga.izmailova@kristiine.edu.ee 

JAGOMÄGI

VIIRE

Kunsti õpetus

 viire.jagomagi@kristiine.edu.ee 

JALAJAS

MERLIN

Klassiõpetaja

 merlin.jalajas@kristiine.edu.ee 

JERMANN

SEILA

Klassiõpetaja

seila.jermann@kristiine.edu.ee 

JÄRVSOO

TENE

Kehaline kasvatus

 tene.jarvsoo@kristiine.edu.ee 

JÜRGENSON

KRISTEL

Inglise keel ja ajalugu

kristel.jurgenson@kristiine.edu.ee 

KASEARU

TIIU

Vene keel

tiiu.kasearu@kristiine.edu.ee 

KAUGE

AIVAR

Matemaatika

aivar.kauge@kristiine.edu.ee 

KELLE

HELMI

Eesti keel

helmi.kelle@kristiine.edu.ee 

KELDER

KÜLLI

Matemaatika

kulli.kelder@kristiine.edu.ee 

KEREM

TIINA

Õppealajuhataja

tiina.kerem@kristiine.edu.ee 

KIIK

SAILA

Klassiõpetaja

saila.kiik@kristiine.edu.ee 

KITSING

LEMME

Inglise keel

lemme.kitsing@kristiine.edu.ee 

KORP

EPP

Kunsti õpetus

epp.korp@kristiine.edu.ee 

KOSK

JANA

Geograafia

jana.kosk@kristiine.edu.ee 

LARIONOV

HEDI

Klassiõpetaja

 hedi.larionov@kristiine.edu.ee 

LINDVEST

ARTI

Kehaline kasvatus

arti.lindvest@kristiine.edu.ee 

LING

MALLE

Vene keel

malle.ling@kristiine.edu.ee 

LOIT

REET

Algõpetus

reet.loit@kristiine.edu.ee 

LUHAKOODER

RAINA

Kehaline kasvatus

 raina.luhakooder@kristiine.edu.ee

LUIK

MARGUS

Kehaline kasvatus

margus.luik@kristiine.edu.ee 

MEOS

TÕNU

Ringijuht/kehaline kasvatus

tonu.meos@kristiine.edu.ee 

MIKFELDT

DINA

Klassiõpetaja

 dina.mikfeldt@kristiine.edu.ee

MÄNNISTE

MART

Saksa keel

mart.manniste@kristiine.edu.ee 

NAPSEP

TIINA

Matemaatika

 tiina.napsep@kristiine.edu.ee 

NEEMELA

RIINA

Tütarlaste käsitöö

riina.neemela@kristiine.edu.ee 

ORAV  ELO Klassiõpetaja

 elo.orav@kristiine.edu.ee 

ORUSAAR REET Inglise keel

reet.orusaar@kristiine.edu.ee 

POST

AVELIIS

Loodusained

 aveliis.post@kristiine.edu.ee 

PUKK

MARE

Algõpetus

mare.pukk@kristiine.edu.ee 

PUKS

JANNO

Keemia, füüsika

janno.puks@kristiine.edu.ee 

RANNUS

ANU

Õppealajuhataja, inimeseõpetus

anu.rannus@kristiine.edu.ee 

REHA

ANU

Matemaatika

anu.reha@kristiine.edu.ee 

REI-PIKAJAGO

KAI

Muusikaõpetus

kai.rei@kristiine.edu.ee 

RITSO

MARIKA

Eesti keel

marika.ritso@kristiine.edu.ee 

ROOSILEHT

RAIN

Ajalugu ja ühiskonnaõpetus

rain.roosileht@kristiine.edu.ee 

SAARE

KERTU

Klassiõpetaja

 kertu.saare@kristiine.edu.ee 

SARANDI

LISETT

Klassiõpetaja

lisett.sarandi@kristiine.edu.ee 

SARAPUU

ANNE-LY

Klassiõpetaja

anne-ly.sarapuu@kristiine.edu.ee 

SOOMANN

ILONA

Klassiõpetaja

ilona.soomann@kristiine.edu.ee 

SUSLOVA

ALESJA

Vene keel

alesja.suslova@kristiine.edu.ee 

TAIMLA

HINDREK TAAVET

Usundiõpetus

 

TARIQ

KATRI

Inglise keel

katri.tariq@kristiine.edu.ee 

TUULING

SILLE

Klassiõpetaja

sille.tuuling@kristiine.edu.ee 

USIN

MART

Huvijuht, meedia õpetus

mart.usin@kristiine.edu.ee 

VAARANDI

MERIKE

Matemaatika/füüsika

merike.vaarandi@kristiine.edu.ee 

VAHTRA

PIRET

Eesti keel

piret.vahtra@kristiine.edu.ee 

VEERMÄE

AVE

Inglise keel

ave.veermae@kristiine.edu.ee 

VIIDAS

GERLI

Klassiõpetaja

gerli.viidas@kristiine.edu.ee 

VILIBERT

LAURI

Poiste tööõpetus

lauri.vilibert@kristiine.edu.ee 

VOOSEL

KADI

Muusikaõpetus

kadi.voosel@kristiine.edu.ee


Klassijuhatajad 2017-2018

Klass Klassijuhataja Kab nr
1a Ilotana Haalen 128
1b Gerli Viidas 113
1c Karmen Aasma 127
1d Hedi Larionov 126
2a Ilona Soomann 231
2b Mare Pukk 129
2c Kertu Saare 230
2d Dina Mikfeldt 226
3a Reet Loit 123
3b Saila Kiik 124
3c Elo Orav 125
3d Sille Tuuling 322
4a Seila Jermann 113
4b Merilin Jalajas 317
4c Lisett Sarandi 126
4d Anne-Ly Sarapuu 127
5a Tiina Napsep 225
5b Tene Järvsoo  
5c Margus Luik  
5d Raina Luhakooder  
6a Riina Neemela  414
6b Denis Bozzi 408
6c Lemme Kitsing 218
7a Helmi Kelle 321
7b Anu Reha 227
8a Aveliis Post 217
8b Kadi Voosel 317
9a Kristel Jurgenson 219
9b Jana Kosk 229
10ab Eha Hergauk 323
11ab Marika Ritso 320
12ab Piret Vahtra 319

 


Meie staažikad õpetajad

Tallinna Kristiine Gümnaasiumis 

  alates
Helmi Kelle 1969
Piret Vahtra 1972
Malle Ling 1979
Reet Loit 1980
Tiina Kerem 1982
Eha Hergauk 1983
Anu Reha 1988

Õpetaja saavutused

Haridus- ja teadusministeerium „Eestimaa õpib ja tänab 2018“ 
Aasta klassiõpetaja laureaat Ilotana Haalen
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2018
Lemmikõpetaja Aveliis Post
Lemmikõpetaja Kadi Voosel
Lemmikõpetaja Denis Bozzi
Lemmikõpetaja Jana Kosk
Tegus klassijuhataja Arti Lindvest
Õpilaste toetaja ja innustaja Mare Pukk
Õpilaste toetaja ja innustaja Aivar Kauge
Aasta üllataja Sille Tuuling
Aasta üllataja  Henton Figueroa
Parim meeskond Kehalise kasvatuse ainesektsioon
Mainekujundtaja Tallinna Kristiine Gümnaasiumi kollektiiv
Toetav kolleeg Tallinna Kristiine Gümnaasiumi kollektiiv
Aasta koostööpartner Disainikorp OÜ
Aasta koostööpartner Pajunes OÜ
   
Haridus- ja teadusministeerium „Eestimaa õpib ja tänab 2017“ 
Aasta põhikooliõpetaja Lauri Vilibert
   
Tallinn tunnustab 2017
Noor õpetaja Marika Ritso 
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2017
Lemmikõpetaja Seila Jermann
Tegus klassijuhataja Kristel Jürgenson
Üllataja Denis Bozzi
Toetav kolleeg Janno Puks
Õpilaste innustaja Kadi Voosel
Mainekujundaja Ilotana Haalen
Mainekujundaja Anne-Ly Sarapuu   
   
Haridus- ja teadusministeerium “Eestimaa õpib ja tänab 2016”
Aasta klassijuhataja Helmi Kelle 
   
Tallinn tänab 2016
  Saila  Kiik
  Aime Beres
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2016
Aasta õpetaja Helen Kaljurand
Aasta õpetaja Jana Kosk
Aasta õpetaja Eha Hergauk
Innovaatiline õpetaja ja toetav kolleeg Ilotana Haalen
Aasta õppija Marju Naar
Energiapomm Aivar Kauge
Õpilase toetaja ja innustaja Kai Rei-Pikajago
Toetav kolleeg Arti Lindvest
Aasta õppija, üllataja ja meeskond Seila Jermann
Aasta õppija, üllataja ja meeskond Gerli Viidas
Aasta õppija, üllataja ja meeskond Lisett Sarandi
Aasta õppija, üllataja ja meeskond Anne-Ly Sarapuu
Mainekujundaja Lauri Vilibert
Aasta tegu Kooli sünnipäeva võrkpallivõistlus
  Karin Pärtel
  Arti Lindvest
  Margus Luik
  Tõnu Meos
  Mart Usin
Õpilasesinduse korraldatud klassidevaheline jalgpalliturniir
   
Haridus- ja teadusministeerium “Eestimaa õpib ja tänab 2015”
Aasta põhikooli õpetaja Helina Metsalu
   
Tallinn tänab 2015
Innovaatiline õpetaja Gerda Peets
Noor õpetaja Liis Taras
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2015
Innovaatiline õpetaja Anne-Ly Sarapuu
Aasta õppija Aivar Kauge
Energiapomm Piret Vahtra
Õpilase toetaja ja innustaja Elo Orav
  garderoobitädi Silva Visso
Aasta kolleeg Tiina Kerem
Aasta kolleeg Marika Ritso
Tegus klassijuhataja Mare Pukk
Aasta üllataja Kristel Jürgenson
Toetav kolleeg Tuuli Urb
Mainekujundaja Helmi Kelle
Mainekujundaja Kai Rei
Aasta koostööpartner Signe Hohensee
Aasta tegu Kevadine koolilõpulaat
   
Haridus- ja teadusministeerium “Eestimaa õpib ja tänab 2014”
Aasta gümnaasiumiõpetaja Piret Vahtra
   
Tallinna Haridusasutuste Kvaliteediauhind ,,Hea õpetaja 2014''.
Mentor alates 2011. aastast Ilotana Haalen
   
Eestimaa spordiliit „Jõud”  tunnustus
Aasta tegija - Kabli rannavolle turniiri edukas korraldamine Karin Pärtel
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2014
Terviseedendaja Anu Rannus
Lemmikõpetaja Liis Pari
Lemmikõpetaja Margus Luik
Innovaatiline õpetaja Katrin Tuul
Õpilase innustaja Anne Lekko
Õpilase innustaja Mart Usin
Energiapomm Gerda Peets
Toetav kolleeg Elju Valk
Tegus klassijuhataja Aime Beres
Tegus klassijuhataja Ene Siida
Uus algatus Tõnis Kink - Klassidevaheline jalgpalliturniir
  Liikumispäev Kristiine linnaosa parkides
  Klassiõpetajad - Kooli raamatukogule raamatute kinkimise idee
  Inga Bel Tuisk ja 5 klass - Õpilaste tänuüritus koolitöötajatele.
Koostööpartner Koolitus ja Nõustamiskeskus HARED
   
Meie kooli õpetajate Ilotana Haaleni ja Marget Indovi pikaajaline töö õppematerjalide väljatöötamisel on andnud suurepärase tulemuse. Vaata uue raamatu tutvustust siit.
   
Tallinna Haridusameti Tunnustus 2013
Innovaatiline õpetaja Lauri Vilibert
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2013
Aasta õpetaja Ene Siida
Toetav kolleeg ja terviseenedaja  Anu Rannus
Lemmikõpetaja Saila Kiik
Lemmikõpetaja Helmi Kelle
Parim koostööprojekt Tallinna Kristiine Gümnaasiumi laulu- ja tantsupidu “Pesapuu” Marget Indov
Ainekomisjoni juht Tuuli Urb
Mainekujundaja - "Huviaken" Mart Usin
Aasta õppija Janno Puks
Õppeaasta üllataja Liis Pari
   
Tallinn tänab 2012
Aasta õpetaja Ilotana Haalen
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2012
Aasta õpetaja Marika Labanova
Aasta õpetaja Elina Krautman
Aasta üllataja Mart Usin
Mainekujundaja (robootika, rahvusvaheline koostöö) Lauri Vilibert
Parim töötaja Ilse Märtsoo
Toetav kolleeg Katrin Järv
Lemmikõpetaja Jana Kosk
   
Tallinn tänab 2011
Aasta õpetaja Anu Reha
Noor õpetaja Maarja Keskpaik
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2011
Aasta õpetaja Ragne Pakk
Aasta õpetaja Saila Kiik
Mainekujundaja (Tallinna Kristiine Gümnaasiumi laulu- ja tantsupidu “Pesapuu”) Marget Indov
Parim projekt (Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpetajate tantsurühma rahvariided) Riina Neemela
Lemmikõpetaja Lauri Vilibert
Parim töötaja Maret Valge
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2010
Aasta õpetaja Reet Loit
Aasta õpetaja Riina Neemela
Aasta õpetaja Anne Lekko
Aasta õppija Kristi Vahenurm
Mainekujundaja Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilasesindus
Parim projekt (väitlusvõistlus) Maarja Tinn
Lemmikõpetaja Lauri Vilibert
Lemmikõpetaja Natalja Sinjukina
Parim töötaja Silva Visso
   
   
   
Tartu Ülikooli Eetikakeskus tunnustab 2009
Auhinnatud konkursitöö Anu Rannus
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2009
Aasta õpetaja Kai Rei
Aasta õpetaja Silje Lees
Mainekujundaja Mare Pukk
Parim töötaja Toivo Holtsmann
Lemmikõpetaja Helmi Kelle
   
 
Rahvusvaheline vene keele ja kirjanduse assotsiatsioon 2008
A.S. Puskini medal  Malle Lingile vene keele propageerimise eest maailmas ja seoses Vene Keele Õpetajate Seltsi 10. aastapäevaga
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2008
Parim õpetaja Andres Aua
Lemmikõpetaja Margus Luik
Mainekujundaja Piret Vahtra
Mainekujundaja Marget Indov
Parim töötaja Tiina Klavan
Töömurdja Ilse Märtsoo
Parim projekt "Talveball" (12klass) Maive Talimaa
   
Tallinn tänab 2007
Aasta õpetaja Eha Hergauk
Aasta õpetaja Helmi Kelle
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2007
Aasta õpetaja Evelin Reila
Aasta õpetaja Ene Siida
Lemmik õpetaja Natalja Sinjukina
Lemmik õpetaja Anu Reha
Mainekujundaja Tõnu Meos
Mainekujundaja Margus Luik
Hea algus Priit Ahte
Parim töötaja Elju Valk
   
2006  
Vabariigi presidendi VALGETÄHE IV järgu orden Malle Ling
Vabariigi presidendi VALGETÄHE V järgu orden Evi Veesaar
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2006
Aasta õpetaja Marget Indov
Aasta õpetaja Kai Rei
Lemmikõpetaja Helmi Kelle
Mainekujundaja Malle Ling
Aasta töötaja Risto Arak
Aasta projekt Vigased pruudid
   
Haridus ja teadusministeerium "Aasta õpetaja" 2005
Vabariigi aasta õpetaja Väino Soomets
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2005
Aasta õpetaja Helina Metsalu
Aasta õpetaja Avo Jüriloo
Lemmikõpetaja Tiina Napsep
Lemmikõpetaja Margus Luik
Kooli mainekujundaja Ingrid Tammin
Aasta projekt All You Need Is Love
Parim töötaja Alla Himma

Tulevased sündmused:



E 10.12 pärast seitsmendat tundi ÕE koosolek
T 11.12 pärast neljandat tundi 3.-4. klassi mälumäng
T 11.12 pärast viiendat tundi 5.-8. klassi mälumäng
K 12.12 pärast neljandat tundi 9.-12. klassi mälumäng
R 14.12 pärast teist tundi ÕE infominutid
R 14.12 vahetunnidisko pärast neljandat ja viiendat tundi

JÕULUD KRISTIINE GÜMNAASIUMIS

E 17. 12 kell 10.15
1.a, 1.b, 1.c, 1.d, 2.a, 2.c
E 17.12 kell 12.15
2.b, 2.d, 4.b, 4.c, 4.d
T 18.12 kell 11.00
3.a, 3.b, 3.c, 3.d, 4.a
T 18.12 kell 17.00 5.-7. klass
K 19.12 kell 18.00 8.-12. klass
17.12-19.12 vahetundidel jõulukohvikud
R 21.12 kell 11.00 Kontsert Rootsi-Mihkli kirikus



Logi sisse

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"