EST ENG RUS

Õpetajad



Õpetajate pilt 2021 juuni

 


Pedagoogilise personali nimekiri 2021/2022

AASMA KARMEN Klassiõpetaja karmen.aasma@kristiine.edu.ee 
ALLIK REET Klassiõpetaja, eesti keel reet.allik@kristiine.edu.ee
AMOR EVELIN Ajalugu evelin.amor@kristiine.edu.ee
ENNEVEER LIIVIA Keemia, matemaatika liivia.enneveer@kristiine.edu.ee 
FIGUEROA HENTON Majandus henton.figueroa@kristiine.edu.ee 
HAALEN ILOTANA Klassiõpetaja ilotana.haalen@kristiine.edu.ee 
HERGAUK EHA Ajalugu eha.hergauk@kristiine.edu.ee 
IVANOVA JEKATERINA Vene keel jekaterina.ivanova@kristiine.edu.ee
JALAJAS MERLIN Klassiõpetaja merlin.jalajas@kristiine.edu.ee 
JERMANN SEILA Klassiõpetaja seila.jermann@kristiine.edu.ee 
JÄRVE KÄTHLIIN Loodusained kathliin.jarve@kristiine.edu.ee
JÜRGENSON KRISTEL Inglise keel, ajalugu kristel.jurgenson@kristiine.edu.ee 
KADRI TOMING Klassiõpetaja kadri.toming@kristiine.edu.ee
KASEARU TIIU Vene keel tiiu.kasearu@kristiine.edu.ee 
KELDER KÜLLI Matemaatika kulli.kelder@kristiine.edu.ee 
KELLE HELMI Eesti keel helmi.kelle@kristiine.edu.ee 
KEREM TIINA Õppealajuhataja, vene keel tiina.kerem@kristiine.edu.ee 
KIIK SAILA Klassiõpetaja saila.kiik@kristiine.edu.ee 
KITSING LEMME Inglise keel lemme.kitsing@kristiine.edu.ee 
KORP EPP Kunsti õpetus epp.korp@kristiine.edu.ee 
KOSK JANA Geograafia jana.kosk@kristiine.edu.ee 
LAUER RUTH Inglise keel, inimeseõpetus ruth.lauer@kristiine.edu.ee
LINDVEST ARTI Kehaline kasvatus arti.lindvest@kristiine.edu.ee 
LOIT REET Klassiõpetaja reet.loit@kristiine.edu.ee 
LUHAKOODER RAINA Kehaline kasvatus raina.luhakooder@kristiine.edu.ee
LUIK MARGUS Kehaline kasvatus margus.luik@kristiine.edu.ee 
MIKFELDT DINA Klassiõpetaja dina.mikfeldt@kristiine.edu.ee
MÄGI MIRJAM Inglise keel mirjam.magi@kristiine.edu.ee
NAPSEP TIINA Matemaatika tiina.napsep@kristiine.edu.ee 
NEEMELA RIINA Tütarlaste käsitöö riina.neemela@kristiine.edu.ee 
ORAV ELO Klassiõpetaja elo.orav@kristiine.edu.ee 
ORUSAAR REET Inglise keel reet.orusaar@kristiine.edu.ee 
PUKK MARE Klassiõpetaja mare.pukk@kristiine.edu.ee 
PUKS JANNO Keemia, füüsika janno.puks@kristiine.edu.ee 
RANNUS ANU Õppealajuhataja, inimeseõpetus anu.rannus@kristiine.edu.ee 
REHA ANU Matemaatika anu.reha@kristiine.edu.ee 
REINTHAL TUULI Eesti keel tuuli.reinthal@kristiine.edu.ee
RITSBEK PATRICIA-KAROLIINA Inglise keel patricia-karoliina.ritsbek@kristiine.edu.ee
RITSO MARIKA Eesti keel marika.ritso@kristiine.edu.ee 
SAARE KERTU Klassiõpetaja kertu.saare@kristiine.edu.ee 
SARAPUU ANNE-LY Klassiõpetaja anne-ly.sarapuu@kristiine.edu.ee 
SULA SIGNE Vene keel signe.sula@kristiine.edu.ee 
SUSLOVA ALESJA Vene keel alesja.suslova@kristiine.edu.ee 
SÜLLUSTE SIRJE Itaalia keel sirje.sulluste@kristiine.edu.ee
TARAS LIIS Kunsti õpetus liis.taras@kristiine.edu.ee
TARIQ KATRI Inglise keel katri.tariq@kristiine.edu.ee 
TARO ANGELA Kehaline kasvatus angela.taro@kristiine.edu.ee
UTT TEELE Muusikaõpetus teele.utt@kristiine.edu.ee 
VAARANDI MERIKE Füüsika merike.vaarandi@kristiine.edu.ee 
VAHTRA PIRET Eesti keel piret.vahtra@kristiine.edu.ee 
VALTER SILLE Matemaatika, Eesti keel sille.valter@kristiine.edu.ee
VEINBERGS MARKO Loodusained marko.veinbergs@kristiine.edu.ee
VILIBERT LAURI Poiste tööõpetus lauri.vilibert@kristiine.edu.ee 
VOOSEL KADI Muusikaõpetus kadi.voosel@kristiine.edu.ee

Klassijuhatajad 2021-2022

Klass Klassijuhataja Kab nr
1a Kadri Toming 122
1b     Mare Pukk 129
1c Karmen Aasma 127
2a Reet Loit 123
2b    Saila Kiik 124
2c Elo Orav 125
3a Seila Jermann  113
3b    Anne –Ly Sarapuu 127
3c Reet Allik 126
4a Ilotana Haalen 128
4b   Merlin Jalajas 318
4c Käthliin Järve 231
4d Sille Valter 228
5a Tuuli Reinthal 321
5b Kadri Ojala  
5c Kertu Saare  230
5d Dina Mikfeldt 226
6a Marika Ritso 320
6b Ruth Lauer 221
6c Marko Veinbergs 217
6d Reet Orusaar 219
7a Anu Reha 227
7b  Eha Hergauk 323
7c Piret Vahtra 319
7d Kristel Jürgenson  321
8a Tiina Napsep 225
8b Angela Taro  
8c Margus Luik  
8d Raina Luhakooder  
9a Riina Neemela 414
9b Epp Korp 313
9c Lemme Kitsing 218
10 Arti Lindvest  
11 Kadi Voosel 317
12 Jana Kosk 229

 


Meie staažikad õpetajad

Tallinna Kristiine Gümnaasiumis 

  alates
Helmi Kelle 1969
Piret Vahtra 1972
Reet Loit 1980
Tiina Kerem 1982
Eha Hergauk 1983
Anu Reha 1988

Õpetaja saavutused

Tallinn tunnustab 2021

 

Aasta klassiõpetaja

Ilotana Haalen

 

Noor klassijuhataja

Marko Veinbergs

 

Aasta klassijuhataja

Kadi Voosel

 

Aasta põhikooli aineõpetaja

Piret Vahtra

 

Aasta gümnaasiumiõpetaja

Tiina Napsep

 

 

 

 

Tallinn tunnustab 2020

 

Aasta põhikooli aineõpetaja

Epp Korp

 

 

 

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2020

 

Palju armastatud õpetaja

Tiina Napsep

 

Super aasta klassiõpetaja

Mare Pukk

 

Super klassijuhataja

Arti Lindvest

 

Aasta aineõpetaja

Alesja Suslova

 

Aasta aineõpetaja

Kristel Jürgenson

 

Sihikindel õppiv õpetaja

Loviisa Männikust

 

Usin noor õpetaja

Teele Utt

 

Tubli õppija, üllataja

Julia Makarova

 

Toetav kolleeg

Lauri Vilibert

 

Kooli vägev juht

Tiina Kerem

 

Suure südamega juht

Anu Rannus

 

Tervise tegu 2020

kooliõde Aili-Maria Meer 

 

 

 

 

Tallinn tunnustab 2019

 

Aasta põhikooli aineõpetaja

Jana Kosk

 

Aasta tugispetsialist

Katrin Kõiv

 
     

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2019

 

Aasta gümnaasiumiõpetaja

Aivar Kauge

 

Aasta põhikooli õpetaja

Reet Loit

 

Aasta põhikooli õpetaja

Saila Kiik

 

Aasta põhikooli õpetaja

Elo Orav

 

Innovaatiline õpetaja

Kertu Saare

 

Tegus klassijuhataja

Raina Luhakooder

 

Tegus klassijuhataja

Lemme Kitsing

 

Tegus klassijuhataja

Marika Ritso

 

Õpilase innustaja ja arengu toetaja

Tiiu Kasearu

 

Õpilase innustaja ja arengu toetaja

Kadi  Voosel

 

Noor õpetaja

Karmen Aasma

 

Aasta üllataja

Merlin Jalajas

 

Toetav kolleeg

Külli Kelder

 

 

 

Haridus- ja teadusministeerium „Eestimaa õpib ja tänab 2018“ 

 

Aasta klassiõpetaja laureaat

Ilotana Haalen

 
     

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2018

 

Lemmikõpetaja

Aveliis Post

 

Lemmikõpetaja

Kadi Voosel

 

Lemmikõpetaja

Denis Bozzi

 

Lemmikõpetaja

Jana Kosk

 

Tegus klassijuhataja

Arti Lindvest

 

Õpilaste toetaja ja innustaja

Mare Pukk

 

Õpilaste toetaja ja innustaja

Aivar Kauge

 

Aasta üllataja

Sille Tuuling

 

Aasta üllataja

Henton Figueroa

 

Parim meeskond

Kehalise kasvatuse ainesektsioon

 

Mainekujundtaja

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi kollektiiv

 

Toetav kolleeg

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi kollektiiv

 

Aasta koostööpartner

Disainikorp OÜ

 

Aasta koostööpartner

Pajunes OÜ

 
     

Haridus- ja teadusministeerium „Eestimaa õpib ja tänab 2017“ 

 

Aasta põhikooliõpetaja

Lauri Vilibert

 
     

Tallinn tunnustab 2017

 

Noor õpetaja

Marika Ritso 

 
     

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2017

 

Lemmikõpetaja

Seila Jermann

 

Tegus klassijuhataja

Kristel Jürgenson

 

Üllataja

Denis Bozzi

 

Toetav kolleeg

Janno Puks

 

Õpilaste innustaja

Kadi Voosel

 

Mainekujundaja

Ilotana Haalen

 

Mainekujundaja

Anne-Ly Sarapuu   

 
     

Haridus- ja teadusministeerium “Eestimaa õpib ja tänab 2016”

 

Aasta klassijuhataja

Helmi Kelle 

 
     

Tallinn tänab 2016

 
 

Saila  Kiik

 
 

Aime Beres

 
     

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2016

 

Aasta õpetaja

Helen Kaljurand

 

Aasta õpetaja

Jana Kosk

 

Aasta õpetaja

Eha Hergauk

 

Innovaatiline õpetaja ja toetav kolleeg

Ilotana Haalen

 

Aasta õppija

Marju Naar

 

Energiapomm

Aivar Kauge

 

Õpilase toetaja ja innustaja

Kai Rei-Pikajago

 

Toetav kolleeg

Arti Lindvest

 

Aasta õppija, üllataja ja meeskond

Seila Jermann

 

Aasta õppija, üllataja ja meeskond

Gerli Viidas

 

Aasta õppija, üllataja ja meeskond

Lisett Sarandi

 

Aasta õppija, üllataja ja meeskond

Anne-Ly Sarapuu

 

Mainekujundaja

Lauri Vilibert

 

Aasta tegu

Kooli sünnipäeva võrkpallivõistlus

 
 

Karin Pärtel

 
 

Arti Lindvest

 
 

Margus Luik

 
 

Tõnu Meos

 
 

Mart Usin

 

Õpilasesinduse korraldatud klassidevaheline jalgpalliturniir

 
     

Haridus- ja teadusministeerium “Eestimaa õpib ja tänab 2015”

 

Aasta põhikooli õpetaja

Helina Metsalu

 
     

Tallinn tänab 2015

 

Innovaatiline õpetaja

Gerda Peets

 

Noor õpetaja

Liis Taras

 
     

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2015

 

Innovaatiline õpetaja

Anne-Ly Sarapuu

 

Aasta õppija

Aivar Kauge

 

Energiapomm

Piret Vahtra

 

Õpilase toetaja ja innustaja

Elo Orav

 
 

garderoobitädi Silva Visso

 

Aasta kolleeg

Tiina Kerem

 

Aasta kolleeg

Marika Ritso

 

Tegus klassijuhataja

Mare Pukk

 

Aasta üllataja

Kristel Jürgenson

 

Toetav kolleeg

Tuuli Urb

 

Mainekujundaja

Helmi Kelle

 

Mainekujundaja

Kai Rei

 

Aasta koostööpartner

Signe Hohensee

 

Aasta tegu

Kevadine koolilõpulaat

 
     

Haridus- ja teadusministeerium “Eestimaa õpib ja tänab 2014”

 

Aasta gümnaasiumiõpetaja

Piret Vahtra

 
     

Tallinna Haridusasutuste Kvaliteediauhind ,,Hea õpetaja 2014''.

 

Mentor alates 2011. aastast

Ilotana Haalen

 
     

Eestimaa spordiliit „Jõud”  tunnustus

 

Aasta tegija - Kabli rannavolle turniiri edukas korraldamine

Karin Pärtel

 
     

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2014

 

Terviseedendaja

Anu Rannus

 

Lemmikõpetaja

Liis Pari

 

Lemmikõpetaja

Margus Luik

 

Innovaatiline õpetaja

Katrin Tuul

 

Õpilase innustaja

Anne Lekko

 

Õpilase innustaja

Mart Usin

 

Energiapomm

Gerda Peets

 

Toetav kolleeg

Elju Valk

 

Tegus klassijuhataja

Aime Beres

 

Tegus klassijuhataja

Ene Siida

 

Uus algatus

Tõnis Kink - Klassidevaheline jalgpalliturniir

 
 

Liikumispäev Kristiine linnaosa parkides

 
 

Klassiõpetajad - Kooli raamatukogule raamatute kinkimise idee

 
 

Inga Bel Tuisk ja 5 klass - Õpilaste tänuüritus koolitöötajatele.

 

Koostööpartner

Koolitus ja Nõustamiskeskus HARED

 
     

Meie kooli õpetajate Ilotana Haaleni ja Marget Indovi pikaajaline töö õppematerjalide väljatöötamisel on andnud suurepärase tulemuse. Vaata uue raamatu tutvustust siit.

 
     

Tallinna Haridusameti Tunnustus 2013

 

Innovaatiline õpetaja

Lauri Vilibert

 
     

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2013

 

Aasta õpetaja

Ene Siida

 

Toetav kolleeg ja terviseenedaja

Anu Rannus

 

Lemmikõpetaja

Saila Kiik

 

Lemmikõpetaja

Helmi Kelle

 

Parim koostööprojekt Tallinna Kristiine Gümnaasiumi laulu- ja tantsupidu “Pesapuu”

Marget Indov

 

Ainekomisjoni juht

Tuuli Urb

 

Mainekujundaja - "Huviaken"

Mart Usin

 

Aasta õppija

Janno Puks

 

Õppeaasta üllataja

Liis Pari

 
     

Tallinn tänab 2012

 

Aasta õpetaja

Ilotana Haalen

 
     

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2012

 

Aasta õpetaja

Marika Labanova

 

Aasta õpetaja

Elina Krautman

 

Aasta üllataja

Mart Usin

 

Mainekujundaja (robootika, rahvusvaheline koostöö)

Lauri Vilibert

 

Parim töötaja

Ilse Märtsoo

 

Toetav kolleeg

Katrin Järv

 

Lemmikõpetaja

Jana Kosk

 
     

Tallinn tänab 2011

 

Aasta õpetaja

Anu Reha

 

Noor õpetaja

Maarja Keskpaik

 
     

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2011

 

Aasta õpetaja

Ragne Pakk

 

Aasta õpetaja

Saila Kiik

 

Mainekujundaja (Tallinna Kristiine Gümnaasiumi laulu- ja tantsupidu “Pesapuu”)

Marget Indov

 

Parim projekt (Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpetajate tantsurühma rahvariided)

Riina Neemela

 

Lemmikõpetaja

Lauri Vilibert

 

Parim töötaja

Maret Valge

 
     

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2010

 

Aasta õpetaja

Reet Loit

 

Aasta õpetaja

Riina Neemela

 

Aasta õpetaja

Anne Lekko

 

Aasta õppija

Kristi Vahenurm

 

Mainekujundaja

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilasesindus

 

Parim projekt (väitlusvõistlus)

Maarja Tinn

 

Lemmikõpetaja

Lauri Vilibert

 

Lemmikõpetaja

Natalja Sinjukina

 

Parim töötaja

Silva Visso

 
     

 

 

 
     

Tartu Ülikooli Eetikakeskus tunnustab 2009

 

Auhinnatud konkursitöö

Anu Rannus

 
     

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2009

 

Aasta õpetaja

Kai Rei

 

Aasta õpetaja

Silje Lees

 

Mainekujundaja

Mare Pukk

 

Parim töötaja

Toivo Holtsmann

 

Lemmikõpetaja

Helmi Kelle

 
     
   

Rahvusvaheline vene keele ja kirjanduse assotsiatsioon 2008

A.S. Puskini medal  Malle Lingile vene keele propageerimise eest maailmas ja seoses Vene Keele Õpetajate Seltsi 10. aastapäevaga

 
 
     

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2008

 

Parim õpetaja

Andres Aua

 

Lemmikõpetaja

Margus Luik

 

Mainekujundaja

Piret Vahtra

 

Mainekujundaja

Marget Indov

 

Parim töötaja

Tiina Klavan

 

Töömurdja

Ilse Märtsoo

 

Parim projekt "Talveball" (12klass)

Maive Talimaa

 
     

Tallinn tänab 2007

 

Aasta õpetaja

Eha Hergauk

 

Aasta õpetaja

Helmi Kelle

 
     

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2007

 

Aasta õpetaja

Evelin Reila

 

Aasta õpetaja

Ene Siida

 

Lemmik õpetaja

Natalja Sinjukina

 

Lemmik õpetaja

Anu Reha

 

Mainekujundaja

Tõnu Meos

 

Mainekujundaja

Margus Luik

 

Hea algus

Priit Ahte

 

Parim töötaja

Elju Valk

 
     

2006

   

Vabariigi presidendi VALGETÄHE IV järgu orden

Malle Ling

 

Vabariigi presidendi VALGETÄHE V järgu orden

Evi Veesaar

 
     

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2006

 

Aasta õpetaja

Marget Indov

 

Aasta õpetaja

Kai Rei

 

Lemmikõpetaja

Helmi Kelle

 

Mainekujundaja

Malle Ling

 

Aasta töötaja

Risto Arak

 

Aasta projekt

Vigased pruudid

 
     

Haridus ja teadusministeerium "Aasta õpetaja" 2005

 

Vabariigi aasta õpetaja

Väino Soomets

 
     

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2005

 

Aasta õpetaja

Helina Metsalu

 

Aasta õpetaja

Avo Jüriloo

 

Lemmikõpetaja

Tiina Napsep

 

Lemmikõpetaja

Margus Luik

 

Kooli mainekujundaja

Ingrid Tammin

 

Aasta projekt

All You Need Is Love

 

Parim töötaja

Alla Himma

 

 

 


Tulevased sündmused:




Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalender



Logi sisse

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid