EST ENG RUS

Õpetajad



Õpetajate pilt 2023 mai

 

 


Pedagoogilise personali nimekiri 2023/2024

Aasma Karmen Klassiõpetaja karmen.aasma@kristiine.edu.ee 
Adler Dagmar Bioloogia dagmar.adler@kristiine.edu.ee
Allik Reet Klassiõpetaja, eesti keel reet.allik@kristiine.edu.ee 
Amor Evelin Ajalugu evelin.amor@kristiine.edu.ee 
Enneveer Liivia Keemia, matemaatika liivia.enneveer@kristiine.edu.ee 
Figueroa Henton Majandus henton.figueroa@kristiine.edu.ee 
Gross-Einasto Eleri Klassiõpetaja eleri.gross-einasto@kristiine.edu.ee
Haalen Ilotana Klassiõpetaja ilotana.haalen@kristiine.edu.ee 
Hergauk Eha Ajalugu eha.hergauk@kristiine.edu.ee 
Järve Käthliin Loodusained kathliin.jarve@kristiine.edu.ee 
Kaljujärv Ruth  Inglise keel, inimeseõpetus ruth.kaljujarv@kristiine.edu.ee
Kasearu Tiiu Vene keel tiiu.kasearu@kristiine.edu.ee 
Kelder Külli Matemaatika kulli.kelder@kristiine.edu.ee   
Kelle Helmi Eesti keel helmi.kelle@kristiine.edu.ee 
Kerem Tiina Õppejuht, vene keel tiina.kerem@kristiine.edu.ee 
Kiik Saila Klassiõpetaja saila.kiik@kristiine.edu.ee 
Kitsing Lemme Inglise keel lemme.kitsing@kristiine.edu.ee 
Korju Gerli Õpiabi gerli.korju@kristiine.edu.ee 
Korp Epp Kunstiõpetus epp.korp@kristiine.edu.ee 
Kosk Jana Geograafia jana.kosk@kristiine.edu.ee 
Kuldpärg Gert-Ott Muusika gert-ott.kuldparg@kristiine.edu.ee 
Larionov Hedi Eesti keel hedi.larionov@kristiine.edu.ee 
Lember Helen Muusikaõpetus helen.lember@kristiine.edu.ee 
Lindvest  Arti Kehaline kasvatus arti.lindvest@kristiine.edu.ee
Loit Reet Klassiõpetaja reet.loit@kristiine.edu.ee 
Loit Meelis Riigikaitse õpetus meelis.loit@kristiine.edu.ee
Luhakooder Raina Kehaline kasvatus raina.luhakooder@kristiine.edu.ee 
Luik Margus Kehaline kasvatus margus.luik@kristiine.edu.ee 
Lumiste Liisa Inglise keel liisa.lumiste@kristiine.edu.ee 
Luuk Karin Kunstiõpetus karin.luuk@kristiine.edu.ee 
Maakar Julia Inglise keel Julia.Maakar@kristiine.edu.ee
Mill Katrin Eesti keel, HEV koordinaator katrin.mill@kristiine.edu.ee
Mägi Mirjam Inglise keel mirjam.magi@kristiine.edu.ee 
Napsep  Tiina Matemaatika tiina.napsep@kristiine.edu.ee 
Neemela Riina Käsitöö riina.neemela@kristiine.edu.ee 
Ojala Kadri Õpiabi kadri.ojala@kristiine.edu.ee 
Orav Elo Klassiõpetaja elo.orav@kristiine.edu.ee 
Orusaar Reet Inglise keel reet.orusaar@kristiine.edu.ee 
Pukk  Mare Klassiõpetaja mare.pukk@kristiine.edu.ee 
Puks Janno Keemia, füüsika janno.puks@kristiine.edu.ee 
Põlluste Eva-Tiina Rootsi keel, ühiskonnaõpetus, ajalugu eva-tiina.polluste@kristiine.edu.ee
Pärismaa Liina Eesti keel liina.parismaa@kristiine.edu.ee
Rannus Anu Õppejuht, inimeseõpetus anu.rannus@kristiine.edu.ee 
Reha Anu Matemaatika anu.reha@kristiine.edu.ee 
Ritso Marika Eesti keel marika.ritso@kristiine.edu.ee 
Saare Kertu Klassiõpetaja kertu.saare@kristiine.edu.ee 
Sarapuu Anne-Ly Klassiõpetaja anne-ly.sarapuu@kristiine.edu.ee 
Sula Signe Vene keel signe.sula@kristiine.edu.ee 
Suslova Alesja Vene keel alesja.suslova@kristiine.edu.ee 
Särekanno Tuuli Huvijuht, 6. klasside kursus RETK tuuli.sarekanno@kristiine.edu.ee 
Tariq Katri Inglise keel katri.tariq@kristiine.edu.ee 
Taro Angela Kehaline kasvatus angela.taro@kristiine.edu.ee 
Vaarandi Merike Füüsika merike.vaarandi@kristiine.edu.ee 
Vahtra Piret Eesti keel piret.vahtra@kristiine.edu.ee 
Valter Sille Matemaatika, Eesti keel sille.valter@kristiine.edu.ee 
Viidas Gerli klassiõpetaja geri.viidas@kristiine.edu.ee
Vilibert Lauri Tööõpetus lauri.vilibert@kristiine.edu.ee 

Klassijuhatajad 2023-2024

Klass Klassijuhataja
1a Reet Allik
1b Saila Kiik
1c Elo Orav
2a Ilotana Haalen
2b Anne-Ly Sarapuu
3a Eleri Gross-Einasto
3b Mare Pukk
3c Karmen Aasma
4a Reet Loit
4b Katrin Mill
4c Margus Luik
5a Mari-Ann Kuusk
5b Karin Luuk
5c Angela Taro
6a Evelin Amor
6b Katrin Kõiv
6c Käthliin Järve
6d Sille Valter
7a Tuuli Särekanno
7b Kadri Ojala
7c Jana Kosk
7d Julia Maakar
8a Marika Ritso
8b Ruth Kaljujärv
8c Raina Luhakooder
8d Liivia Enneveer
9a Anu Reha
9b Eha Hergauk
9c Piret Vahtra
9d Lemme Kitsing
10 Tiina Napsep
11 Tiiu Kasearu
12 Arti Lindvest

Meie staažikad õpetajad

Tallinna Kristiine Gümnaasiumis 

  alates
Helmi Kelle 1969
Piret Vahtra 1972
Reet Loit 1980
Tiina Kerem 1982
Eha Hergauk 1983
Anu Reha 1988

Õpetaja saavutused

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2023

 

Õpetajate päeval tunnustasime pikaajalise töötamise eest meie koolis:

Helmi Kelle - 1969

Piret Vahtra - 1972

Reet Loit  - 1980

Tiina Kerem - 1982

Eha Hergauk - 1983

 

Toetav ja mõistev klassijuhataja

Liivia Enneveer

 

Ülivastutulelik ja toetav kolleeg ja klassiõpetaja

Mari-Ann Kuusk

 

Uute annete avastaja, aasta üllataja

Gert-Ott Kuldpärg

 

Kehalise õpetajate koostöö toetab meie õpilaste ja töötajate tervist

Raina Luhakooder, Angela Taro, Arti Lindvest, Margus Luik

 

Sihikindel ja suure töövõimega noor õpetaja

Liina Pärismaa

 

Tulemuslikult töötav gümnaasiumi inglise keele õpetaja

Katri Tariq

 

Õppimisse ja õpetamisse panustav põhikooli õpetaja

Julia Maakar

 

Uute innovaatiliste vahendite rakendja, tasakaalukas ja tulemuslikult töötav õpetaja/sekretär/haridustehnoloog

Külli Kelder

 

Südikad ja vastutustundega turvatöötajad

Eda Rebane, Ülle Asi

 

Tallinn tunnustab 2023

 

Ringijuht, robootikavaldkonna eestvedaja

Lauri Vilibert

 

 

 

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2022

 

Tegus klassiõpetaja, klassijuhataja 

Reet Loit

 

 

Anne-Ly Sarapuu

 

 

Saila Kiik

 

 

Elo Orav

 

 

Ruth Lauer

 

Toetav kolleeg 

Riina Neemela

 

 

Mare Pukk

 

 

Kaire Kott

 

Õpilaste innustaja

Anu Reha

 

 

Eha Hergauk

 

 

Kadri Ojala  

 

 

Jana Kosk

 

Mainekujundaja

Piret Vahtra

 

 

Lauri Vilibert

 

Innovaatiline õpetaja

Meeskond “Robootika”: Karmen Aasma, Kadri Toming, Kertu Saare, Lauri Vilibert

 

Tallinn tunnustab 2021

 

Aasta klassiõpetaja

Ilotana Haalen

 

Noor klassijuhataja

Marko Veinbergs

 

Aasta klassijuhataja

Kadi Voosel

 

Aasta põhikooli aineõpetaja

Piret Vahtra

 

Aasta gümnaasiumiõpetaja

Tiina Napsep

 

 

 

Tallinn tunnustab 2020

 

Aasta põhikooli aineõpetaja

Epp Korp

 

 

 

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2020

 

Palju armastatud õpetaja

Tiina Napsep

 

Super aasta klassiõpetaja

Mare Pukk

 

Super klassijuhataja

Arti Lindvest

 

Aasta aineõpetaja

Alesja Suslova

 

Aasta aineõpetaja

Kristel Jürgenson

 

Sihikindel õppiv õpetaja

Loviisa Männikust

 

Usin noor õpetaja

Teele Utt

 

Tubli õppija, üllataja

Julia Makarova

 

Toetav kolleeg

Lauri Vilibert

 

Kooli vägev juht

Tiina Kerem

 

Suure südamega juht

Anu Rannus

 

Tervise tegu 2020

kooliõde Aili-Maria Meer 

 

 

 

Tallinn tunnustab 2019

 

Aasta põhikooli aineõpetaja

Jana Kosk

 

Aasta tugispetsialist

Katrin Kõiv

 
     

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2019

 

Aasta gümnaasiumiõpetaja

Aivar Kauge

 

Aasta põhikooli õpetaja

Reet Loit

 

Aasta põhikooli õpetaja

Saila Kiik

 

Aasta põhikooli õpetaja

Elo Orav

 

Innovaatiline õpetaja

Kertu Saare

 

Tegus klassijuhataja

Raina Luhakooder

 

Tegus klassijuhataja

Lemme Kitsing

 

Tegus klassijuhataja

Marika Ritso

 

Õpilase innustaja ja arengu toetaja

Tiiu Kasearu

 

Õpilase innustaja ja arengu toetaja

Kadi  Voosel

 

Noor õpetaja

Karmen Aasma

 

Aasta üllataja

Merlin Jalajas

 

Toetav kolleeg

Külli Kelder

 

 

 

Haridus- ja teadusministeerium „Eestimaa õpib ja tänab 2018“ 

 

Aasta klassiõpetaja laureaat

Ilotana Haalen

 
   

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2018

 

Lemmikõpetaja

Aveliis Post

 

Lemmikõpetaja

Kadi Voosel

 

Lemmikõpetaja

Denis Bozzi

 

Lemmikõpetaja

Jana Kosk

 

Tegus klassijuhataja

Arti Lindvest

 

Õpilaste toetaja ja innustaja

Mare Pukk

 

Õpilaste toetaja ja innustaja

Aivar Kauge

 

Aasta üllataja

Sille Tuuling

 

Aasta üllataja

Henton Figueroa

 

Parim meeskond

Kehalise kasvatuse ainesektsioon

 

Mainekujundtaja

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi kollektiiv

 

Toetav kolleeg

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi kollektiiv

 

Aasta koostööpartner

Disainikorp OÜ

 

Aasta koostööpartner

Pajunes OÜ

 
   

Haridus- ja teadusministeerium „Eestimaa õpib ja tänab 2017“ 

 

Aasta põhikooliõpetaja

Lauri Vilibert

 
   

Tallinn tunnustab 2017

 

Noor õpetaja

Marika Ritso 

 
   

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2017

 

Lemmikõpetaja

Seila Jermann

 

Tegus klassijuhataja

Kristel Jürgenson

 

Üllataja

Denis Bozzi

 

Toetav kolleeg

Janno Puks

 

Õpilaste innustaja

Kadi Voosel

 

Mainekujundaja

Ilotana Haalen

 

Mainekujundaja

Anne-Ly Sarapuu   

 
   

Haridus- ja teadusministeerium “Eestimaa õpib ja tänab 2016”

 

Aasta klassijuhataja

Helmi Kelle 

 
   

Tallinn tänab 2016

 
 

Saila  Kiik

 
 

Aime Beres

 
   

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2016

 

Aasta õpetaja

Helen Kaljurand

 

Aasta õpetaja

Jana Kosk

 

Aasta õpetaja

Eha Hergauk

 

Innovaatiline õpetaja ja toetav kolleeg

Ilotana Haalen

 

Aasta õppija

Marju Naar

 

Energiapomm

Aivar Kauge

 

Õpilase toetaja ja innustaja

Kai Rei-Pikajago

 

Toetav kolleeg

Arti Lindvest

 

Aasta õppija, üllataja ja meeskond

Seila Jermann

 

Aasta õppija, üllataja ja meeskond

Gerli Viidas

 

Aasta õppija, üllataja ja meeskond

Lisett Sarandi

 

Aasta õppija, üllataja ja meeskond

Anne-Ly Sarapuu

 

Mainekujundaja

Lauri Vilibert

 

Aasta tegu

Kooli sünnipäeva võrkpallivõistlus

 
 

Karin Pärtel

 
 

Arti Lindvest

 
 

Margus Luik

 
 

Tõnu Meos

 
 

Mart Usin

 

Õpilasesinduse korraldatud klassidevaheline jalgpalliturniir

 
   

Haridus- ja teadusministeerium “Eestimaa õpib ja tänab 2015”

 

Aasta põhikooli õpetaja

Helina Metsalu

 
   

Tallinn tänab 2015

 

Innovaatiline õpetaja

Gerda Peets

 

Noor õpetaja

Liis Taras

 
   

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2015

 

Innovaatiline õpetaja

Anne-Ly Sarapuu

 

Aasta õppija

Aivar Kauge

 

Energiapomm

Piret Vahtra

 

Õpilase toetaja ja innustaja

Elo Orav

 
 

garderoobitädi Silva Visso

 

Aasta kolleeg

Tiina Kerem

 

Aasta kolleeg

Marika Ritso

 

Tegus klassijuhataja

Mare Pukk

 

Aasta üllataja

Kristel Jürgenson

 

Toetav kolleeg

Tuuli Urb

 

Mainekujundaja

Helmi Kelle

 

Mainekujundaja

Kai Rei

 

Aasta koostööpartner

Signe Hohensee

 

Aasta tegu

Kevadine koolilõpulaat

 
   

Haridus- ja teadusministeerium “Eestimaa õpib ja tänab 2014”

 

Aasta gümnaasiumiõpetaja

Piret Vahtra

 
   

Tallinna Haridusasutuste Kvaliteediauhind ,,Hea õpetaja 2014''.

 

Mentor alates 2011. aastast

Ilotana Haalen

 
   

Eestimaa spordiliit „Jõud”  tunnustus

 

Aasta tegija - Kabli rannavolle turniiri edukas korraldamine

Karin Pärtel

 
   

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2014

 

Terviseedendaja

Anu Rannus

 

Lemmikõpetaja

Liis Pari

 

Lemmikõpetaja

Margus Luik

 

Innovaatiline õpetaja

Katrin Tuul

 

Õpilase innustaja

Anne Lekko

 

Õpilase innustaja

Mart Usin

 

Energiapomm

Gerda Peets

 

Toetav kolleeg

Elju Valk

 

Tegus klassijuhataja

Aime Beres

 

Tegus klassijuhataja

Ene Siida

 

Uus algatus

Tõnis Kink - Klassidevaheline jalgpalliturniir

 
 

Liikumispäev Kristiine linnaosa parkides

 
 

Klassiõpetajad - Kooli raamatukogule raamatute kinkimise idee

 
 

Inga Bel Tuisk ja 5 klass - Õpilaste tänuüritus koolitöötajatele.

 

Koostööpartner

Koolitus ja Nõustamiskeskus HARED

 
   

Meie kooli õpetajate Ilotana Haaleni ja Marget Indovi pikaajaline töö õppematerjalide väljatöötamisel on andnud suurepärase tulemuse. Vaata uue raamatu tutvustust siit.

 
   

Tallinna Haridusameti Tunnustus 2013

 

Innovaatiline õpetaja

Lauri Vilibert

 
   

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2013

 

Aasta õpetaja

Ene Siida

 

Toetav kolleeg ja terviseenedaja

Anu Rannus

 

Lemmikõpetaja

Saila Kiik

 

Lemmikõpetaja

Helmi Kelle

 

Parim koostööprojekt Tallinna Kristiine Gümnaasiumi laulu- ja tantsupidu “Pesapuu”

Marget Indov

 

Ainekomisjoni juht

Tuuli Urb

 

Mainekujundaja - "Huviaken"

Mart Usin

 

Aasta õppija

Janno Puks

 

Õppeaasta üllataja

Liis Pari

 
   

Tallinn tänab 2012

 

Aasta õpetaja

Ilotana Haalen

 
   

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2012

 

Aasta õpetaja

Marika Labanova

 

Aasta õpetaja

Elina Krautman

 

Aasta üllataja

Mart Usin

 

Mainekujundaja (robootika, rahvusvaheline koostöö)

Lauri Vilibert

 

Parim töötaja

Ilse Märtsoo

 

Toetav kolleeg

Katrin Järv

 

Lemmikõpetaja

Jana Kosk

 
   

Tallinn tänab 2011

 

Aasta õpetaja

Anu Reha

 

Noor õpetaja

Maarja Keskpaik

 
   

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2011

 

Aasta õpetaja

Ragne Pakk

 

Aasta õpetaja

Saila Kiik

 

Mainekujundaja (Tallinna Kristiine Gümnaasiumi laulu- ja tantsupidu “Pesapuu”)

Marget Indov

 

Parim projekt (Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpetajate tantsurühma rahvariided)

Riina Neemela

 

Lemmikõpetaja

Lauri Vilibert

 

Parim töötaja

Maret Valge

 
   

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2010

 

Aasta õpetaja

Reet Loit

 

Aasta õpetaja

Riina Neemela

 

Aasta õpetaja

Anne Lekko

 

Aasta õppija

Kristi Vahenurm

 

Mainekujundaja

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilasesindus

 

Parim projekt (väitlusvõistlus)

Maarja Tinn

 

Lemmikõpetaja

Lauri Vilibert

 

Lemmikõpetaja

Natalja Sinjukina

 

Parim töötaja

Silva Visso

 
   

Tartu Ülikooli Eetikakeskus tunnustab 2009

 

Auhinnatud konkursitöö

Anu Rannus

 
   

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2009

 

Aasta õpetaja

Kai Rei

 

Aasta õpetaja

Silje Lees

 

Mainekujundaja

Mare Pukk

 

Parim töötaja

Toivo Holtsmann

 

Lemmikõpetaja

Helmi Kelle

 
   

Rahvusvaheline vene keele ja kirjanduse assotsiatsioon 2008

A.S. Puskini medal  Malle Lingile vene keele propageerimise eest maailmas ja seoses Vene Keele Õpetajate Seltsi 10. aastapäevaga

 
 
     

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2008

 

Parim õpetaja

Andres Aua

 

Lemmikõpetaja

Margus Luik

 

Mainekujundaja

Piret Vahtra

 

Mainekujundaja

Marget Indov

 

Parim töötaja

Tiina Klavan

 

Töömurdja

Ilse Märtsoo

 

Parim projekt "Talveball" (12klass)

Maive Talimaa

 
   

Tallinn tänab 2007

 

Aasta õpetaja

Eha Hergauk

 

Aasta õpetaja

Helmi Kelle

 
   

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2007

 

Aasta õpetaja

Evelin Reila

 

Aasta õpetaja

Ene Siida

 

Lemmik õpetaja

Natalja Sinjukina

 

Lemmik õpetaja

Anu Reha

 

Mainekujundaja

Tõnu Meos

 

Mainekujundaja

Margus Luik

 

Hea algus

Priit Ahte

 

Parim töötaja

Elju Valk

 
   

2006

   

Vabariigi presidendi VALGETÄHE IV järgu orden

Malle Ling

 

Vabariigi presidendi VALGETÄHE V järgu orden

Evi Veesaar

 
     

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2006

 

Aasta õpetaja

Marget Indov

 

Aasta õpetaja

Kai Rei

 

Lemmikõpetaja

Helmi Kelle

 

Mainekujundaja

Malle Ling

 

Aasta töötaja

Risto Arak

 

Aasta projekt

Vigased pruudid

 
   

Haridus ja teadusministeerium "Aasta õpetaja" 2005

 

Vabariigi aasta õpetaja

Väino Soomets

 
   

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2005

 

Aasta õpetaja

Helina Metsalu

 

Aasta õpetaja

Avo Jüriloo

 

Lemmikõpetaja

Tiina Napsep

 

Lemmikõpetaja

Margus Luik

 

Kooli mainekujundaja

Ingrid Tammin

 

Aasta projekt

All You Need Is Love

 

Parim töötaja

Alla Himma

 

Tulevased sündmused:


19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalender



Logi sisse

Tunniplaan 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.