Projektid 2021-2022

Ülekoolilised  projektid 2021/2022

Loodus- ja keskkonnaprojektid                                 Keskkonnainvesteeringute Keskus, Tallinna Haridusamet

Huvitav koolipäev                                                     Rakett69 Teadusstuudio, Tallinna Haridusameti muuseumiprogramm

Kaitse Ennast ja Aita Teisi                                        https://www.liikluskasvatus.ee/et/opetajale/2/uldhariduskool/ii-kooliaste/keat

"NEW GENERATION SCHOOLS IN THE

LIGHT OF EDUCATION 4.0" 2019-2022                           robootikavaldkonna koostööprojekt EU koolidega

"ALL WE NEED IS A NEW SY(STEM)" 2020-2023        robootikavaldkonna koostööprojekt Euroopa koolidega

"The Code Of Future: Eco-friendly Robotics"- 2020-2023  robootikavaldkonna koostööprojekt Euroopa koolidega

Projektid 2020-2021

Tallinna Kristiine Gümnaasium osaleb järgnevates Euroopa Liidu programmi Erasmus+ KA2 koolidevahelistes koostööprojektides:

Uue generatsiooni koolid hariduse valguses 4.0/ „New generation schools in the light of education 4.0“

Projekti „Uue generatsiooni koolid hariduse valguses 4.0“ eesmärk on integreerida Tööstuse 4.0 komponente ( robootika, 3d-disain, virtuaalreaalsus jne) haridussüsteemi ning selle tulemusel toetada matemaatika, loodusteaduste ja lugemise oskuste kasvu vähendades 15- aastaste õpilaste hulgas väljalangemise riski alla 15%, mida on ka käsitletud ka Euroopa Liidu 2020 aasta strateegias majanduskasvu tagamiseks vajaliku tegevusena. Lisaks soovime tutvustada tänastele õpilastel- kui tulevikku loovatele tehnoettevõtjatele oskusi näha ja ära tunda oma tulevikuvõimalusi.

Osalevad riigid: Eesti, Türgi, Hispaania, Portugal, Rumeenia, Sloveenia

01.09.2019-31.08.2022

Kõik mida vajame on uus Sy(STEM )/ „ALL WE NEED IS A NEW SY(STEM)“

Selle projekti eesmärk on: Aidata kaasa STEM-hariduse arendamisele kaasates tööstus 4.0 elemente koolides ja vähendada ebaõnnestumisi alla 15%, nagu on määratletud ET2020-s.

Tahame olla uue põlvkonna koolid, kes rakendavad STEM - lähenemisviisi kooskõlas eesmärgiga vähendada ebaõnnestumiste määra 15 - aastaste vanuserühmas alla 15% lugemise, matemaatika ja teaduse valdkonnas, nagu on sätestatud ELi 2020. aasta strateegias.

Osalevad riigid: Eesti, Türgi, Soome, Portugal, Ungari, Itaalia

Projekti kestus: 09.01.2020-31.08.2022

Tuleviku võti- ökoloogiasõbralikud robotid/ „The Code Of Future: Eco-friendly Robotics“

Soovime oma koolides välja töötada mudeli ja pakkuda seeläbi tuge oma riikide jätkusuutlikuks kasvuks - kaasata õppesse rohkem loodusteaduseid ja tehnoloogiat- tegevusi mis on kooskõlas eesmärgiga vähendada ebaõnnestumiste määra 15 - aastaste vanuserühmas alla 15% lugemise, matemaatika ja teaduse valdkonnas, nagu on sätestatud ELi 2020. aasta strateegias.

Seetõttu võtame eesmärgiks

1 - õppida koostööd erinevate kultuuridega

2 - tugevdada meie õpetajate professionaalsust läbi rahvusvahelise koostöö

3 - jagada keskkonnasõbralike koolide häid tavasid / kogemusi