SK Schnelli kutsub kõiki harjutama kergejõustikku!

Klubi asutati 15.12.1990 – tollane nimetus Tallinna Kergejõustikuklubi Schnelli, aastast 2001 kannb klubi nime SK Schnelli.

Juba 90-ndate aastate algusest tegutseb meie kooli juures spordiklubi Schnelli, kelle üks asutajaliige oli Tokio Olümpiamängude hõbemedaliomanik 10-võistluses Rein Aun.

SP Schnelli ajalppst

Treeningud toimuvad 2018 september kuni detsember

1. grupp - Põhikool + gümnaasium

Esmaspäev - Sütiste parkmets 15:30 - 17:00

Teisipäev - Tallinna Kristiine Gümnaasumi staadion 14:30 - 17:00

Kolmapäev - TAL.Tech staadion 16:30 - 18:00

Reede - Tallinna Kristiine Gümnaasiumi staadion 14:30 - 16:00

Treeningpaikadeks on:

• Tallinna Kristiine Gümnaasium
  • Tallinna Spordihall
  • Hiiu staadion , selle ümbrus
  • Sütiste tee parkmets

Suviti toimub spordilaager Haanjas, Kurgjärvel.

Treeneriteks on: kooli kehalise kasvatuse õpetaja ja Tõnu Meos, kooli huviringi treener, tel. 56 225601.

Paljud spordiklubi liikmed on olnud ja on ka praegu meie kooli õpilased ja vilistlased.

Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel, Eesti noorte meistrivõistlustel ja TV-10 olümpiastartidel on hästi esinenud ja olnud aktiivsed kohtunikud meie kooli vilistlased:

Rando Rannus, Rein Pärn, Jaan Pärn, Siim Paist, Priit Ploompuu, Mart Löve, Egert Juuse, Siim Kerem, Jako Reinaste, Eva Reinaste, Timo Tarve, Terje Tarve, Maret Alango, Lauri Monvelt, Meelis Münt, Kaspar Allese, Sander Reelo, Taavi Reelo, Karel Virks, Andres Erit, Vahur Erit, Erko Siller, Marko Siller, Madis Pilt, Allan Pilt, Marko Vahher, Marek Prisko, Kärt Kuningas, Kristine Reinhold, Kerttu-Liina Urke, Kati Kõverjalg, Silver Paling, Merlin Parkel, Tõnis Lomper, Karl-Erik Jakobsoo, Kaspar Virks jpt

Praegustest õpilastest on häid tulemusi saavutanud Gregor Kaur, Arthur Andreas Aavik, Oliver Kruuspan, Angelina Dolgopolaja, Trine Elise Metsla, Frank Varblane, Reimo Trei, Kenro Tohter, Liina Tõnso, Marleen Jürima, Katariina Raudsepp jpt

SK Schnelli on palju kaasa aidanud kooli spordielu edendamisel, olgu see siis kooli spordiürituste läbiviimisel, kooli perepäevade organiseerimisel või linnaosa spordivõistluste korraldamisel aga ka Schnelli 4-võistluse ja vilistlaste 4-võistluse läbiviimisel.

2014 a Eesti kergejõustiku parima noorkohtuniku tiitli pälvis klubi liige Markus Varik.

E 19.11 pärast seitsmendat tundi ÕE koosolek
T 20.11 pärast neljandat tundi 3.-4. klassi mälumäng