Spordi sündmused

Heategevuslik teatejooks

Võidukad jalgpallurid

Kristiine ja Põhja-Tallinna linnaosa meistrivõistlustelt 3.-5. klasside poiste jalgpallis tõid meie noormehed koju kulmedalid! Võidukas koosseisus mängisid: Sten  Schyrer, Andreas Kalve, Raul Aron, Nils-Erik  Eelmäe, Alex Leemet, Martin Tomberg, Magnus Loss, Ruben Rahuoja, Karl Joosep  Hallismaa.

Head tulemused ujumises

Esmaspäeval, 16. aprillil toimusid Audentese ujulas Kristiine ja Põhja-Tallinna linnaosa koolide ujumisvõistlused.

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 3.-5. klasside teateujumisvõistkond saavutas I koha.

Koosseisus: Greete-Liis Ratt 5a, Maarja Lyadov 5c, Mariette Koppel 4b, Marek-Adrian Mäsak 4b, Edvard Villems 4d, Karl-Joosep Hallismaa 5c.

6.-7. klasside teateujumisvõistkond saavutas III koha.

Koosseisus: Andra Hallaste 7b, Cathy Kertu Kaljuraid 7b, Karolina Kruuk 6b, Hugo Kaiv 7a, Mihkel Põdra 7a, Kaur Kulver 6a

Särav tulemus minivõrkpallis

Neljapäeval, 12. aprillil toimus Lilleküla gümnaasiumis Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide 6.-7 klasside tütarlaste minivõrkpalli turniir.

Meie kooli võistkond koosnes 7.b klassi tüdrukutest ning saavutasime tubli II koha

Koosseisu kuulusid:

Grete Valtin
Stella Maria Pertens
Anete Aurelie Aas
Mia Saar
Katriin Sartakov
Laura Taklaja
Cathy Kertu Kaljuraid

Korvpallipoiste suur võit

Meie gümnaasiumi noormehed saavutasid Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel korvpallis kolmanda koha, mis on viimase 25 aasta parim saavutus! Seni oli TKG parimaks tulemuseks koht kuue hulgas.

Koosseisu kuulusid:

Ken Erik Kalme