Spordi sündmused

Särav tulemus minivõrkpallis

Neljapäeval, 12. aprillil toimus Lilleküla gümnaasiumis Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide 6.-7 klasside tütarlaste minivõrkpalli turniir.

Meie kooli võistkond koosnes 7.b klassi tüdrukutest ning saavutasime tubli II koha

Koosseisu kuulusid:

Grete Valtin
Stella Maria Pertens
Anete Aurelie Aas
Mia Saar
Katriin Sartakov
Laura Taklaja
Cathy Kertu Kaljuraid

Korvpallipoiste suur võit

Meie gümnaasiumi noormehed saavutasid Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel korvpallis kolmanda koha, mis on viimase 25 aasta parim saavutus! Seni oli TKG parimaks tulemuseks koht kuue hulgas.

Koosseisu kuulusid:

Ken Erik Kalme
Ragnar Kramm
Aron Liiva
Kristjan Paloots
Reijo Põllu
Ragnar Pruuns
Stiven Vatin
Daniel Krevald
Aleksander Jänes
Creiton Kojalo
Mihkel Nõel
Markus Veerme

Palju õnne!

Särav tulemus sportakrobaatikas

Sirelin Mihkelson (9.b) võitis AkroKarika võistlustel sportakrobaatikas juuniorklassi 11-16 aastaste vanuseklassis I koha.

Rekordisadu kergejõustikus

Oliver Kruuspan (7.b) võitis Eesti noorte kergejõustiku sisemeistrivõistlustel kaks kulda ja ühe pronksi.

I koht 60 meetri tõkkejooksus ajaga 8,39. Tegemist on uue Eesti omavanuste rekordiga
I koht 200 meetri jooksus ajaga 23,67
III koht 60 meetri jooksus ajaga 7,37

Kõik tulemused on ka kooli 13.-14. aastaste vanuseklassi rekordid.

Head tulemused suusatamises

Oliver Kruuspan (7.b) Saavutas Linnaosa MV suusatamises seitsmendate klasside arvestuses teise koha. Hästi sõitis ka Jan Arnar Hiiemäe (6.b) kes oli aasta vanemate hulgas neljas.