Spordi sündmused

Korvpalliturniir vilistlastele

Reedel, 15. veebruaril toimus Tallinna Kristiine Gümnaasiumil sajandale juubelile pühendatud vilistlaste korvpalliturniir. Kaheksa võistkonna konkuretsist väljus võitjana taktikaliselt mitmekülgsemalt mängu näidanud võistkond Lend 1994-96 (Karel Loide, Anti Tammo, Veiko Funk, Mihkel Tammo, Jüri Ummelas, Ain Sarnet). Teise koha saavutas võistkond Seen (eelmise aasta lõpetajad) ja kolmanda kohaga pärjati mõlema alagrupi teise kohale tulnud võistkondi lõpetamise aastaga 2008 ja 2007.

Turniiril osalenud Kaarel Süld võttis võistluse kokku: „Tallinna Kristiine Gümnaasiumi vilistlaste korvpalliturniir oli väga sümpaatne ning meeleolukas üritus, kus mänguemotsioon tõstis saalil katuse pealt. Korraldajad olid teinud hea eeltöö ning osalejad kandsid oma rolli väga hästi välja. Võistlejate seas sai kohata mitmeid erinevaid tuttavaid kooli-, trennikaaslasi ja lapsepõlve sõpru ning ei saa ka märkimata jätta ja avaldada suurt kiitust suurepärases füüsilises vormis olevale treener Tõnu Meosele, kelle tegutsemine palliväljakul annab ainult positiivset inspiratsiooni olla heas füüsilises vormis läbi elu.“

Lisaks korvpallimängule said osalejad proovida ka mälumängu. Kooli vilistlane Timo Tarve oli koostanud huvitava viktoriini TKG spordiajaloo kohta. Tänud turniiri peakohtunik Janek Küpparile ja lauakohtunikele Ken Kalme ja Ragnar Krammile.

Uued rekordid

Oliver Kruuspan (2018a. 2kordne Balti maavõistluse võitja) võitis Eesti u16 sisemeistrivõistlustel 1.koha 200m ajaga 22,96 ja 2.koha 60m 7,23(kooli rekordid 17+18a.vanuseklassis) ja 6.koha 400m 53,69.

Hea tulemus teatevõistluselt

Neljapäeval, 31. jaanuaril toimusid Audenteses Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide kombineeritud teatevõistlused. Meie kool saavutas tubli III koha!​

Koosseis:

Andri Vicherstein 4C

Marian Väli 5A

Karin Marii Missik 5A

Elisabeth Allas 5B

Rico-Helandro Puusild 5C

Raul Aron 5C

Birgitta Reonda 5C

Sten Shryer  5D

Edvard Villems 5D

Carola Ranniku 5D

Marta Luts 5D

Pallilahingu võitis meie kooli esindus

31.jaanuaril toimus Õismäe Sportmängude Hallis Tallinna linna etapp võistlusel "1.-3.klasside Pallilahing". Meie kooli esindas nii poiste kui tüdrukute võistkond ja mõlemad võistkonnad saavutasid 1.koha ning pääsu vabariiklikule võistlusele Tartus.

Esikoht rahvastepallis

29.jaanuaril toimusid Põhja - Tallinna ja Kristiine linnaosa 2.-3.klasside rahvastepallivõistlused. Meie kool saavutas võistlustel 1.koha.

Võistkonnas mängisid: Heidi Matilda Laurits 3a, Helena Osolainen 3a, Reti Juus 3b, Arto Lepamets 3b, Eva Rebeka rõbakova 3b, Grete - Lii Tamm 3b, Anders Raestik 3c, Agnes Teppo 3c, Timmo Heering  3d, Ralf Jorro 3d, Martin Keelmann 3d ja Rico Väin 3d.

R 24.05 pärast kolmandat tundi ÕE koosolek
R 24.05 pärast neljandat ja viiendat tundi vahetunnidisko