logo logo tallinna kristiine gümnaasium

Spordi sündmused

Vabariiklik Spordinädal

Head õpilased!

7-13 september leiab aset üle vabariigi toimuv spordinädal. Meie koolis on tegevuseks valitud kummikeksu meistrivõistlused 4.-6. klassile. Osata tuleb kuute trikki, ülesande puhtalt sooritanu toob oma klassile ühe punkti. Spordinädala lõpus lüüakse punktid kokku ja selgub osavaim klass. Kaasa tegema on oodatud nii poisid kui tüdrukud!

NB! Kõigil võistlejatel palume tutvuda alloleva õppevideoga. Lisaks näidatakse kõik praktikas ette ka kehalise kasvatuse tunnis.

Seega hüppa rõõmasalt üks ja kaks, tuju läheb paremaks!

Täpsem info kehalise kasvatuse õpetajatelt.

Kergejõustikus võidukalt!

Võistlused toimusid Kristiine LO ja Põhja-Tallinna LO koolide 6.-7.kl õpilastele. Osales kaheksa kooli.
Esikoha saavutasime nii pendelteatejooksus kui kergejõustiku arvestuses (60m, kaugushüpe ja pallivise).
Parimaid tulemusi:
Ketlin Kruse 7B- 1.koht 60m jooksus (8,3) ja 2.koht kaugushüppes (4.48)
Remys-Bert Ville 7B- 3.koht palliviskes (48m) ja 3.koht 60m jooksus (7,9)
Eliise Penu 7B - 3. koht 60m jooksus (8,5)
Tublid sportlased olid lisaks eelnimetatutele Kenro Tohter 7A, Ott Kübarsepp 7A, Markus-Taiyo Toiger 6C, Herman Õunas 7B, Karl-Daniel Sada 6c,  Katariina Raudsepp 6A, Trine Elise Metsla 6A, Marleen Jürima 6C, Eva-Liisa Trei 6C, Angelina Dolgopolaja 7B, Kristi Kadakas 7A

Õnnitleme!

Edukad jalgpallurid

Kristiine Gümnaasiumi 6.-7.kl jalgapallurid võitsid esikoha Kristiine LO ja Põhja-Tallinna LO koolidevahelistel võistlustel.
Võistkonda kuulusid: esireas vasakult Mikk Ralf 6a, Herman Õunas 7b, Frank Varblane 6a, Martel Maesalu 7a, tagareas  Andre-Marti Võrang 7a, Georg-Eric Kurus 7b, Ragnar Metsala 7b, Remys-Bert Ville 7b, Rasmus Meos 7a, Kenneth Moppel 7b

Õnnitleme!

Viskevõrkpall

Põhja-Tallinn ja Kristiine linnaosa viskevõrkpalli võistlustel saavutasid 6.-7. klasside tütarlaste võistkond III koha. Võistkonda kuulusid:
Sugul  L., Sugul S., Jürima M. , Kadakas K., Sabre E., Kutsar E_L,  Tõnso L.

Edukad tumemused võimlemises

Õnnitleme Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 6B klassi õpilast Anastasia Gorbunovat, kes saavutas Itaalias, Verbania linnas toimunud iluvõimlemisvõistlusel Altair Cup 2015, teise koha! Anastasia esindas Eestit Tip-Top klubi kaudu.
Palju õnne!

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õppeaasta avaaktused 1.septembril aulas.

9.00- 1. ja 12. klass
11.00- 2.-3. klass