Spordi sündmused

Head tulemused suusatamises

Oliver Kruuspan (7.b) Saavutas Linnaosa MV suusatamises seitsmendate klasside arvestuses teise koha. Hästi sõitis ka Jan Arnar Hiiemäe (6.b) kes oli aasta vanemate hulgas neljas.

Võrkpalli kooliliiga

Tallinna  võrkpalli 2016 aasta kooliliigas saavutas meie võistkond IV koha. Võistkonnas mängisid:

Kristi Kadakas
Elis Eelma
Eliina Orgla
Sandra Lasn
Angelina Dolgopolaja
 Eva-Lotta Kutsar
Grete Valtin
Iris Raig
Annabel Kirs
Elerin Varblane

Õpetaja Karin Pärtel

Suustatamine

Seoses muutlike ja ebasobivate ilmastikutingimustega alates 22. veebruarist 2016 suusa- ja uisutunde ei toimu!

Rahvastepall

3. klasside võistkond saavutas Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide Rahvastepalli meistrivõistlustel III koha.

Kooli võistkonda kuulusid:

Sander Koskinen 3a, Martin Tomberg 3a, Kristofer-Steven Kuldma 3a, Carl-Marten Kobar 3a, Karl-Joosep Hallismaa 3c, Jarmo Nõgel 3c, Maria Puusepp 3a, Romi Härginen 3a, Stella Keithlyn Uuetoa 3b, Alice Šatunova 3b, 5. Romi Marta Helder 3b

TV 10 Olümpiastarti

TV 10 Olümpiastarti Tallinna etapil saavutas Reimo Trei 7A hinnatava teise koha poiste 60m tõkkejooksus.
Tallinna meistrivõistlustel võitis Oliver Kruuspan 5B kaugushüppes 1. koha tulemusega 4.70 ja Erli Meinson 9B 3.koha kuulitõukes.

Õnnitleme!

Seoses viiruse levikuga on kõik sündmused hetkel edasi lükatud.