Spordi sündmused

UISUTAMINE UISUPLATSIL (Harju tänaval)

Jaanuarist 2016 algavad 6.-11. klassini uisutunnid UISUPLATSIL (Harju tänav). Õpilased, kel omad uisud, pääsevad jääle tasuta.

Uisulaenutus 3€. Palun võta võimalusel uisulaenutuse raha kaasa sularahas, sest kehalise kasvatuse õpetaja peab aja kokkuhoiu huvides rahad eelnevalt uisuplatsil kokku koguma. See kiirendab uiskude kättesaamist.

Järgnevalt on välja toodud klasside info (päevad ja kuupäevad, millal tund toimub, kellaaeg jääl viibimiseks ning mis klassid).
NB! Uisutada saab vaid oma klassi ajal, kuna arvud on suured. Valel ajal tulnud õpilane võtab ära õigel ajal tundi tulnud õpilase uisukorra. See on lubamatu!

TÄHELEPANU UISUAEGADEGA KOLMANDAL VEERANDIL!

teisipäev: 2. veebruar     kell 15.00-15.45               6a

kell 16.00-16.45               6b

teisipäev: 16. veebruar   kell 15.00-15.45               6c

kell 16.00-16.45              7a

teisipäev 23. veebruar    kell 15.00-15.45               7b

kell 16.00-16.45               8a

teisipäev 1. märts           kell 15.00-15.45               8b

kell 16.00-16.45               9a

teisipäev 8. märts           kell 15.00-15.45               9b

kell 16.00-16.45               10 ab

teisipäev 15. märts         kell 15.00                          järelvastamine

kell 16.00-16.45               11ab

Suusatamine ja uisutamine III õppeveerandil

6.-12. klassini toimuvad suusatamise tunnid Nõmme Spordikeskuses (Külmallika tn) ja uisutamine Harju tänava uisuplatsil. Lähim ühistranspordivariant suusatamisele on buss nr 23 Trummi peatus.

NÄDALAPÄEV

M. Luik/

A. Lindvest

15.00,15.30,16.00

Suuskade  laenutus 2,50 €. Kaasa õpilaspilet või ID-kaart!

Enda varustuse olemasolul suusatamine ja uisutamine tasuta.

Õpilane peab kohal käima 4 korral. Iga kohal käimise eest saab õpilane hinde. Igal nädalal on võimalus käia 1 kord. Neljast korrast ühel on võimalus käia ka uisutamas.

Hinnatakse: suusatamise vabastiil, klassikaline stiil ja distantsi läbimine.

Uisutamises hinnatakse põhiliikumisi.

Sportakrobaatika

7.-8. novembril toimusid Tallinna Meistrivõistlused sportakrobaatikas. On rõõm teatada, et meie kooli 7b klassi õpilane Sirelin Mhikelson saavutas esimese koha laste A-paariskavas,  tütarlaste paaride arvestuses ning  noorte A-klassi individuaalkavades. Ühtlasi sai Sirelin ka Tallinna Meistri tiitlid.

Koolinoorte teatejooks

Koolinoorte teatejooksu võistlustel esinesid edukalt meie kooli tütarlapsed ja neiud.

Teate edastas Karin Pärtel kehalise kasvtuse õpetaja

Spordinädal

Eesti kooliealistest noortest liigub soovitatud normi jagu ehk vähemalt tund aega iga päev vaid 14 protsenti. Viimase kümne aastaga on ülekaaluliste ehk rasvunud laste arv kasvanud 5-6 korda. Konkreetne peegel meie noorte tervisele, lisaks kehakaalule ja teistele näitajatele, on Eesti noormeeste aina halvenevad tulemused kohustuslikus ajateenistuse eelses arstlikus ja ka kehaliste võimete kontrollis.

Euroopa Komisjon on liikumisharrastusele ja spordile laiema leviku ja kõlapinna loomiseks ellu kutsunud üleeuroopalise kampaania European Week of Sport. Selle algatuse nurgakivi pandi eelmisel aastal ja esimesed müürid kerkivad nüüd, sellel sügisel, kui 7.-13. septembrini toimuvat spordinädalat tähistavad kõik Euroopa Liidu riigid. Kuigi iga riik teeb seda veidi isemoodi, on lõppsiht kõigil sama – tervemad, rõõmsamad ja tugevamad inimesed.

Meie koolis tähistatakse spordinädalat kummikeksu näitel. Kummikeks on ideaalne tegevus vahetundideks, arendades osavust, koordinatsiooni, hüppevõimet ja vastupidavust. Meie kooli õpilased on juba 2 nädalat isesesivalt harjutanud (ülesanded videolingil kooli kodulehel) ja valmis üksteiselt mõõtu võtma.

Sellel reedel (11.09) toimub kooli võimlas suur finaal 4.-6. klassidele.

AJAKAVA

10.35-10.55  5. klassid

11.40-12.00  4. klassid

12.45-13.05  6. klassid

Kõigile teistele vanuseastmetele on samuti reeglid kehalise kasvatuse tunnis selgeks tehtud, harjutused läbi proovitud ja kummid välja jagatud. Seega saavad samadel vahetundidel ka nemad kõikjal koolimajas vabalt omavahel mõõtu võtta! Ametlik arvestus toimub siiski vaid 4.-6. klassidele.

Hüppa rõõmsalt üks ja kaks, tuju läheb paremaks!

Tervitustega

kehalise kasvatuse ainesektsioon

Seoses viiruse levikuga on kõik sündmused hetkel edasi lükatud.