Seoses õpilaste arvu pideva suurenemisega ootavad Tallinna Kristiine Gümnaasiumi toredad õpilased ja sõbralik kollektiivi tööle uusi vahvaid inimesi, eriti ootame eripedagooge, psüholooge, õpiabi õpetajaid, klassiõpetajaid, eesti keel ja kirjanduse õpetajaid ning matemaatika õpetajaid.

Vahvas meeskoonas on nii suurte kogemustega toetavaid kolleege ja ka noori, kes on valmis alustama väärikat õpetajatööd.

Meil töötavad ja samaaegselt omandavad kõrgharidust mitmed noored õpetajad, sest võimaldame neile paindliku töögraafiku.

Kuna meie kool on ka ülikoolide praktikakool ning meil on pädevad õpetajad, siis on võimalus koolis teha ka praktika.

Täiendav info:   kristiine@kristiine.edu.ee        või telefonidel 6513 032; 5164 531

K 20.03 pärast neljandat tundi 8.-12. klassi mälumäng
K 20.03 pärast viiendat tundi 5.-7. klassi mälumäng