EST ENG RUS

Tulemused 2009/2010



Kristiine ja Põhja-Tallinna LO koolide korvpalli meistrivõistlused

Kristiine ja Põhja-Tallinna LO koolide korvpalli meistrivõistlustel saavutas Kristiine G põhikooli võistkond 4 võitu ja I KOHA

Võistkonda kuulusid vasakult : K. Kaupmees 9a, K. Parve 9a, A. Suislepp 9a, H. Sildveer 9b, F. Karpov 9a, R. Keelmann 9a, V. Kannike 9a, K.-P. Truverk 9a

Koos võiduga said nad õiguse osaleda Tallinna Koolinoorte MV poolfinaalturniiril

Õnnitleme!


Spordipäeva 23.-24.11.2009 tulemused

PILDID: I-VI klassid 23.11.2009; VII-XII klassid 24.11.2009

3. KLASS
60M
1. SANDRA ANDERSON 10,1 1. KEVIN KIVI 9,81
2. ANETTA NÕEL 10,39 ( 10,24) 2. ROBIN PITK 10,21 (9,98)
3. EVA-LIINA METSALUIK 10,94 (10,74) 3. MARKUS MORING 10,5
           
KAUGUS
1. SANDRA ANDERSON 3.05 1. KEVIN KIVI 3.51
2. ANETTA NÕEL 3.04 2. GENRO JOHANSON 3.22
3. MIA SÕLG 3.00N 3. ROBIN PITK 3.17
           
4. KLASS
60M
1. CARINA PULLERITS 9,47 1. OLGER PILT 9,44
2. HANNA HEINLOO 9,89 (9,88) 2. MARKUS VEERME 9,6
3. MIRJAM TOOM 10,19 (10,07) 3. KRISTJAN PALOOTS 9,92
           
KAUGUS
1. CARINA PULLERITS 3.75 1. KRISTJAN PALOOTS 3.50
2. LISANNA LIPLIK 3.34 2. MARKUS VEERME 3.35
3. MIRJAM TOOM 3.14 3. OLGER PILT 3.35
           
5.KLASS
60M
1. HELENA KLAAR 9,05 1. PATRICK TALL 8,34 (8,27)
2. ELERIN VARBLANE 9,10 2. ANTONIO S KASS 9,33 (9,21)
3. SILVIA PERTENS 9,12 3. OLIVER RAIAS 9,81 (9,43)
  KRISTIN SÄÄREKÕNNO 9,12      
           
KAUGUS
1. KRISTIN SÄÄREKÕNNO 3.78 1. PATRICK TALL 4.26
2. HELENA KLAAR 3.60 2. ANTONIO S KASS 3.85
3. ELIISE-TRIINE ALLESFELD 3.45 3. OLIVER RAIAS 3.53
           
6. KLASS
60M
1. SANDRA AASMÄE 8,58 1. KAUR HEINLOO 8,31
2. SANDRA SAVELJEV 8,69 2. HARRI HEINAMETS 8,99
3. GRETE METSOJA 8,93 3. OTT KAAREL KÕIVA 9,12
           
KAUGUS
1. SANDRA SAVELJEV 3.77 1. KAUR HEINLOO 4.47
2. SANDRA AASMÄE 3.57 2. KARL-F TAMMEVÄLI 3.94
3. TRIIN LEPPIK 3.55 3. OTT KAAREL KÕIVA 3.63
           
7. KLASS
60M
1. LAURA TOOM 8,62 1. MARK MIKHAILOV 8,48
2. HELE-RIIN JUHKAMA 8,90 2. MARKUS PRUAL 8,6
3. GRETE LIIS NAGELMANN 9,16 3. MARKO AADE 9,14(8,78)
           
KAUGUS
1. LAURA TOOM 3.84 1. MARKUS PRUAL 4.30
2. HELE-RIIN JUHKAMA 3.46 2. MARK MIKHAILOV 4.04
3. HEDDA-MARET EENMAA 3.34 3. CHRISTOFER KERDT 3.81
           
8. KLASS
60M
1. GERDA JOHANSON 8,80 (8,66) 1. HANNES ÕUN 8,06 (7,94)
2. JOHANNA VÄINASTE 9,26 2. RAIGO TILK 8,24 (8,00)
3. BIRGIT KREISLING 9,56 3. JAN-G JUŠKEVITŠ 8,56
           
KAUGUS
1. BIRGIT KREISLING 3.59 1. HANNES ÕUN 4.65
2. JOHANNA VÄINASTE 3.50 2. RAIGO TILK 4.35
3. PILLE-RIIN MÄNNISALU 3.48 3. RICO REILE 4.30
           
9. KLASS
60M
1. SAARA TALL 9,28 (9,06) 1. ROMET MÜÜR 7,44
2. EVELIN IDARAND 9,40 2. MARTIN METSOJA 7,59
3. CAROL PAESALU 9,76 (9.64) 3. KRISTJAN KALMET 8,15 (8,00)
           
KAUGUS
1. CAROL PAESALU 3.77 1. ROMET MÜÜR 5.40
2. GRETE PAESALU 3.53 2. KRISTJAN KALMET 5.38
3. GERDA HANSEN 3.52 3. MARTIN METSOJA 4.98
           
10. KLASS
60M
1. SIIRI SIILABERG 8,90 (8,80) 1. JOSEPH REIKOP 7,53
2. KRISTIINA SIKKAR 9,28 2. LAURI KALM 7,55
3. MARLEEN KOPPEL 9,50 3. MAREK ÕUNPUU 7,58
           
KÕRGUS
1. SIIRI SIILABERG 1.40 1. MAREK ÕUNPUU 1.65
2. MARLEEN KOPPEL 1.35 2. LAURI KALM 1.65
3. KATHARINA-R TALVISTE 1.30 3. KARL KOPPEL 1.60
           
11. KLASS
60M
1. SIGRID SAVI 8,95 (8,76) 1. RAIKO KARPOV 7,44 (7,14)
2. SIGRID SEMPELSON 8,95 2. MARTIN VAHHER 7,66 (7,53)
3. MARIANNE RAUDSEPP 9,61 (9,60) 3. ANDER AMBOS 7,84 (7,66)
           
KÕRGUS
1. SIGRID SEMPELSON 1.40 1. KRISTO SALAMATIN 1.60
2. KRISTI VIILUKAS 1.40 2. RAIKO KARPOV 1.55
3. SIGRID SAVI 1.30 3. ELMAR GAMS 1.50
           
12. KLASS
60M
1. TRIINU LAIPAIK 9,19 1. RASMUS PETERSON 7,46
2. KRISTIINA LAARMAA 9,60 2. TÕNIS SUITSLEPP 7,62
3. ANETT TÕNISMÄE 9,72 3. MARTIN TROSSEK 8,32
           
KÕRGUS
1. TRIINU LAIPAIK 1.35 1. TAAVI KIVIMAA 1.60
2. ANETT TÕNISMÄE 1.25 2. ROD-HENDRIK EINLOO 1.55
3. GRETHE-HELENA NIKKARI 1.20 3. RASMUS UUSPALU 1.50
 

Murdmaateatejooksu võistlusted

Kristiine LO ja Põhja-Tallinna LO koolide vahelistel murdmaateatejooksu võistlustel saavutati häid tulemusi :

I KOHT 6.-7. klassi võistkond: Saveljeva 6b, Pedaja 6b, Aasmäe 6b, Märjamaa 7a, Müürisepp 7b, Heinloo 6a, Pärnsalu 7a, Kerdt 7a, Prual 7b, Liiva 7b

II KOHT - 4.klassi võistkond: Pullerits 4b, Heinloo 4b, Lipik 4b, Kaja 4b , Lutsar 4b, Pilt 4a, Paluots 4a, Seemen 4a, Leidorp 4a, Veerme 4b

III KOHT - 5.klassi võiskond: Koger 5a, Klaar 5a, Säärekõnno 5a, Ploompuu 5a, Pertens 5b, Kloren 5a, Rämman 5a, Täll 5b, Kass 5b, Raias 5b


Romet Müürilt tubli tulemus

Tallinna Koolinoorte MV 2009 murdmaajooksus, saavutas Romet Müür III koha 1000m jooksus, tulemusega 3.05,0.

Õnnitleme!

Pilte: Start, Romet kannab numbrit 433 ning autasustamine.


Spordipäeva tulemused, 1-sed klassid

30 m jooks
TÜDRUKUD   POISID
1. SIRELIN MIHKELSON I B   1. MARKUS-TAIYO TOIGER I C
2. KRISTIN SIPELGAS I B   2. ELVIS EELMA I A
3. JANETE PRUUL I C   3. MARKOS VÄHESOO I A
             
PIKAMAAJOOKS
             
1. BIRGIT PÄRTEL I A   1. MARKUS-TAIYO TOIGER I C
2. KERTTU LIIS REBANE I C   2. MARKOS VÄHESOO I A
3. EMILY SABRE I A   3. REIMO TREI I A
 

Tulevased sündmused:


19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalender



Logi sisse

Tunniplaan 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.