EST ENG RUS

Õpetajad



Õpetajate pilt 2022 mai

 


Pedagoogilise personali nimekiri 2022/2023

Aasma Karmen Klassiõpetaja karmen.aasma@kristiine.edu.ee 
Allik Reet Klassiõpetaja, eesti keel reet.allik@kristiine.edu.ee 
Amor Evelin Ajalugu evelin.amor@kristiine.edu.ee 
Enneveer Liivia Keemia, matemaatika liivia.enneveer@kristiine.edu.ee 
Figueroa Henton Majandus henton.figueroa@kristiine.edu.ee 
Haalen Ilotana Klassiõpetaja ilotana.haalen@kristiine.edu.ee 
Hergauk Eha Ajalugu eha.hergauk@kristiine.edu.ee 
Järve Käthliin Loodusained kathliin.jarve@kristiine.edu.ee 
Kasearu Tiiu Vene keel tiiu.kasearu@kristiine.edu.ee 
Kelder Külli Matemaatika kulli.kelder@kristiine.edu.ee   
Kelle Helmi Eesti keel helmi.kelle@kristiine.edu.ee 
Kerem Tiina Õppejuht, vene keel tiina.kerem@kristiine.edu.ee 
Kiik Saila Klassiõpetaja saila.kiik@kristiine.edu.ee 
Kitsing Lemme Inglise keel lemme.kitsing@kristiine.edu.ee 
Korju Gerli Õpiabi gerli.korju@kristiine.edu.ee 
Korp Epp Kunstiõpetus epp.korp@kristiine.edu.ee 
Kosk Jana Geograafia jana.kosk@kristiine.edu.ee 
Kuldpärg Gert-Ott Muusika gert-ott.kuldparg@kristiine.edu.ee 
Kuusk Mari-Ann Klassiõpetaja mari-ann.jyrima@kristiine.edu.ee 
Larionov Hedi Eesti keel hedi.larionov@kristiine.edu.ee 
Lauer Ruth Inglise keel, inimeseõpetus ruth.lauer@kristiine.edu.ee 
Lelov Aileriin Ühiskonna õpetus aileriin.lelov@kristiine.edu.ee 
Lember Helen Muusikaõpetus helen.lember@kristiine.edu.ee 
Lindvest  Arti Kehaline kasvatus arti.lindvest@kristiine.edu.ee
Loit Reet Klassiõpetaja reet.loit@kristiine.edu.ee 
Loit Meelis Riigikaitse õpetus meelis.loit@kristiine.edu.ee
Luhakooder Raina Kehaline kasvatus raina.luhakooder@kristiine.edu.ee 
Luik Margus Kehaline kasvatus margus.luik@kristiine.edu.ee 
Lumiste Liisa Inglise keel liisa.lumiste@kristiine.edu.ee 
Luuk Karin Kunstiõpetus karin.luuk@kristiine.edu.ee 
Makarova Julia Inglise keel julia.makarova@kristiine.edu.ee 
Mägi Mirjam Inglise keel mirjam.magi@kristiine.edu.ee 
Napsep  Tiina Matemaatika tiina.napsep@kristiine.edu.ee 
Neemela Riina Käsitöö riina.neemela@kristiine.edu.ee 
Ojala Kadri Õpiabi kadri.ojala@kristiine.edu.ee 
Orav Elo Klassiõpetaja elo.orav@kristiine.edu.ee 
Orusaar Reet Inglise keel reet.orusaar@kristiine.edu.ee 
Ploom Age Usundiõpetus age.ploom@kristiine.edu.ee
Pukk  Mare Klassiõpetaja mare.pukk@kristiine.edu.ee 
Puks Janno Keemia, füüsika janno.puks@kristiine.edu.ee 
Pärismaa Liina Eesti keel liina.parismaa@kristiine.edu.ee
Rannus Anu Õppejuht, inimeseõpetus anu.rannus@kristiine.edu.ee 
Reha Anu Matemaatika anu.reha@kristiine.edu.ee 
Ritso Marika Eesti keel marika.ritso@kristiine.edu.ee 
Rossi Miriam Itaalia keel miriam.rossi@kristiine.edu.ee 
Saare Kertu Klassiõpetaja kertu.saare@kristiine.edu.ee 
Sarapuu Anne-Ly Klassiõpetaja anne-ly.sarapuu@kristiine.edu.ee 
Sula Signe Vene keel signe.sula@kristiine.edu.ee 
Suslova Alesja Vene keel alesja.suslova@kristiine.edu.ee 
Särekanno Tuuli Huvijuht, 6. klasside kursus RETK tuuli.sarekanno@kristiine.edu.ee 
Tariq Katri Inglise keel katri.tariq@kristiine.edu.ee 
Taro Angela Kehaline kasvatus angela.taro@kristiine.edu.ee 
Toming Kadri Klassiõpetaja kadri.toming@kristiine.edu.ee 
Tuum Marielle Inglise keel marielle.tuum@kristiine.edu.ee
Vaarandi Merike Füüsika merike.vaarandi@kristiine.edu.ee 
Vahtra Piret Eesti keel piret.vahtra@kristiine.edu.ee 
Vals Aina Vene keel võõrkeelena, eesti keel võõrkeelena aina.vals@kristiine.edu.ee 
Valter Sille Matemaatika, Eesti keel sille.valter@kristiine.edu.ee 
Veinbergs Marko Loodusained marko.veinbergs@kristiine.edu.ee 
Vilibert Lauri Tööõpetus lauri.vilibert@kristiine.edu.ee 

Klassijuhatajad 2022-2023

Klass Klassijuhataja Ruum
1a Ilotana Haalen 128
1b    Anne- Ly Sarapuu 226
2a Kadri Toming 127
2b    Mare Pukk 128
2c Karmen Aasma 127
3a Reet Loit 123
3b   Saila Kiik 124
3c Elo Orav 125
4a Mari – Ann Kuusk 113
4b Karin Luuk 313
4c Reet Allik  126
5a Evelin Amor 322
5b Anu Rannus 318
5c Käthlin Järve 231
5d Sille Valter 228
6a Tuuli Särekanno  
6b  Kadri Ojala 112
6c Kertu Saare 230
6d Julia Makarova 408
7a Marika Ritso 320
7b Ruth Lauer 221
7c Marko Veinbergs 217
7d Liivia Enneveer 129
8a Anu Reha 227
8b Eha Hergauk 323
8c Piret Vahtra 319
8d Lemme Kitsing 218
9a Tiina Napsep 225
9b Angela Taro 016
9c Margus Luik 016 
9d Raina Luhakooder 016 
10 Tiiu Kasearu 220
11 Arti Lindvest 016 
12 Jana Kosk 317

Meie staažikad õpetajad

Tallinna Kristiine Gümnaasiumis 

  alates
Helmi Kelle 1969
Piret Vahtra 1972
Reet Loit 1980
Tiina Kerem 1982
Eha Hergauk 1983
Anu Reha 1988

Õpetaja saavutused

Tallinn tunnustab 2022
Aasta noorõpetaja Kertu Saare
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2022
Tegus klassiõpetaja, klassijuhataja  Reet Loit
  Anne-Ly Sarapuu
  Saila Kiik
  Elo Orav
  Ruth Lauer
Toetav kolleeg  Riina Neemela
  Mare Pukk
  Kaire Kott
Õpilaste innustaja Anu Reha
  Eha Hergauk
  Kadri Ojala  
  Jana Kosk
Mainekujundaja Piret Vahtra
  Lauri Vilibert
Innovaatiline õpetaja Meeskond “Robootika”: Karmen Aasma, Kadri Toming, Kertu Saare, Lauri Vilibert
   
Tallinn tunnustab 2021
Aasta klassiõpetaja Ilotana Haalen
Noor klassijuhataja Marko Veinbergs
Aasta klassijuhataja Kadi Voosel
Aasta põhikooli aineõpetaja Piret Vahtra
Aasta gümnaasiumiõpetaja Tiina Napsep
   
Tallinn tunnustab 2020
Aasta põhikooli aineõpetaja Epp Korp
 
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2020
Palju armastatud õpetaja Tiina Napsep
Super aasta klassiõpetaja Mare Pukk
Super klassijuhataja Arti Lindvest
Aasta aineõpetaja Alesja Suslova
Aasta aineõpetaja Kristel Jürgenson
Sihikindel õppiv õpetaja Loviisa Männikust
Usin noor õpetaja Teele Utt
Tubli õppija, üllataja Julia Makarova
Toetav kolleeg Lauri Vilibert
Kooli vägev juht Tiina Kerem
Suure südamega juht Anu Rannus
Tervise tegu 2020 kooliõde Aili-Maria Meer 
   
Tallinn tunnustab 2019
Aasta põhikooli aineõpetaja Jana Kosk
Aasta tugispetsialist Katrin Kõiv
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2019
Aasta gümnaasiumiõpetaja Aivar Kauge
Aasta põhikooli õpetaja Reet Loit
Aasta põhikooli õpetaja Saila Kiik
Aasta põhikooli õpetaja Elo Orav
Innovaatiline õpetaja Kertu Saare
Tegus klassijuhataja Raina Luhakooder
Tegus klassijuhataja Lemme Kitsing
Tegus klassijuhataja Marika Ritso
Õpilase innustaja ja arengu toetaja Tiiu Kasearu
Õpilase innustaja ja arengu toetaja Kadi  Voosel
Noor õpetaja Karmen Aasma
Aasta üllataja Merlin Jalajas
Toetav kolleeg Külli Kelder
 
Haridus- ja teadusministeerium „Eestimaa õpib ja tänab 2018“ 
Aasta klassiõpetaja laureaat Ilotana Haalen
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2018
Lemmikõpetaja Aveliis Post
Lemmikõpetaja Kadi Voosel
Lemmikõpetaja Denis Bozzi
Lemmikõpetaja Jana Kosk
Tegus klassijuhataja Arti Lindvest
Õpilaste toetaja ja innustaja Mare Pukk
Õpilaste toetaja ja innustaja Aivar Kauge
Aasta üllataja Sille Tuuling
Aasta üllataja Henton Figueroa
Parim meeskond Kehalise kasvatuse ainesektsioon
Mainekujundtaja Tallinna Kristiine Gümnaasiumi kollektiiv
Toetav kolleeg Tallinna Kristiine Gümnaasiumi kollektiiv
Aasta koostööpartner Disainikorp OÜ
Aasta koostööpartner Pajunes OÜ
   
Haridus- ja teadusministeerium „Eestimaa õpib ja tänab 2017“ 
Aasta põhikooliõpetaja Lauri Vilibert
   
Tallinn tunnustab 2017
Noor õpetaja Marika Ritso 
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2017
Lemmikõpetaja Seila Jermann
Tegus klassijuhataja Kristel Jürgenson
Üllataja Denis Bozzi
Toetav kolleeg Janno Puks
Õpilaste innustaja Kadi Voosel
Mainekujundaja Ilotana Haalen
Mainekujundaja Anne-Ly Sarapuu   
   
Haridus- ja teadusministeerium “Eestimaa õpib ja tänab 2016”
Aasta klassijuhataja Helmi Kelle 
   
Tallinn tänab 2016
  Saila  Kiik
  Aime Beres
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2016
Aasta õpetaja Helen Kaljurand
Aasta õpetaja Jana Kosk
Aasta õpetaja Eha Hergauk
Innovaatiline õpetaja ja toetav kolleeg Ilotana Haalen
Aasta õppija Marju Naar
Energiapomm Aivar Kauge
Õpilase toetaja ja innustaja Kai Rei-Pikajago
Toetav kolleeg Arti Lindvest
Aasta õppija, üllataja ja meeskond Seila Jermann
Aasta õppija, üllataja ja meeskond Gerli Viidas
Aasta õppija, üllataja ja meeskond Lisett Sarandi
Aasta õppija, üllataja ja meeskond Anne-Ly Sarapuu
Mainekujundaja Lauri Vilibert
Aasta tegu Kooli sünnipäeva võrkpallivõistlus
  Karin Pärtel
  Arti Lindvest
  Margus Luik
  Tõnu Meos
  Mart Usin
Õpilasesinduse korraldatud klassidevaheline jalgpalliturniir
   
Haridus- ja teadusministeerium “Eestimaa õpib ja tänab 2015”
Aasta põhikooli õpetaja Helina Metsalu
   
Tallinn tänab 2015
Innovaatiline õpetaja Gerda Peets
Noor õpetaja Liis Taras
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2015
Innovaatiline õpetaja Anne-Ly Sarapuu
Aasta õppija Aivar Kauge
Energiapomm Piret Vahtra
Õpilase toetaja ja innustaja Elo Orav
  garderoobitädi Silva Visso
Aasta kolleeg Tiina Kerem
Aasta kolleeg Marika Ritso
Tegus klassijuhataja Mare Pukk
Aasta üllataja Kristel Jürgenson
Toetav kolleeg Tuuli Urb
Mainekujundaja Helmi Kelle
Mainekujundaja Kai Rei
Aasta koostööpartner Signe Hohensee
Aasta tegu Kevadine koolilõpulaat
   
Haridus- ja teadusministeerium “Eestimaa õpib ja tänab 2014”
Aasta gümnaasiumiõpetaja Piret Vahtra
   
Tallinna Haridusasutuste Kvaliteediauhind ,,Hea õpetaja 2014''.
Mentor alates 2011. aastast Ilotana Haalen
   
Eestimaa spordiliit „Jõud”  tunnustus
Aasta tegija - Kabli rannavolle turniiri edukas korraldamine Karin Pärtel
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2014
Terviseedendaja Anu Rannus
Lemmikõpetaja Liis Pari
Lemmikõpetaja Margus Luik
Innovaatiline õpetaja Katrin Tuul
Õpilase innustaja Anne Lekko
Õpilase innustaja Mart Usin
Energiapomm Gerda Peets
Toetav kolleeg Elju Valk
Tegus klassijuhataja Aime Beres
Tegus klassijuhataja Ene Siida
Uus algatus Tõnis Kink - Klassidevaheline jalgpalliturniir
  Liikumispäev Kristiine linnaosa parkides
  Klassiõpetajad - Kooli raamatukogule raamatute kinkimise idee
  Inga Bel Tuisk ja 5 klass - Õpilaste tänuüritus koolitöötajatele.
Koostööpartner Koolitus ja Nõustamiskeskus HARED
   
Meie kooli õpetajate Ilotana Haaleni ja Marget Indovi pikaajaline töö õppematerjalide väljatöötamisel on andnud suurepärase tulemuse. Vaata uue raamatu tutvustust siit.
   
Tallinna Haridusameti Tunnustus 2013
Innovaatiline õpetaja Lauri Vilibert
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2013
Aasta õpetaja Ene Siida
Toetav kolleeg ja terviseenedaja Anu Rannus
Lemmikõpetaja Saila Kiik
Lemmikõpetaja Helmi Kelle
Parim koostööprojekt Tallinna Kristiine Gümnaasiumi laulu- ja tantsupidu “Pesapuu” Marget Indov
Ainekomisjoni juht Tuuli Urb
Mainekujundaja - "Huviaken" Mart Usin
Aasta õppija Janno Puks
Õppeaasta üllataja Liis Pari
   
Tallinn tänab 2012
Aasta õpetaja Ilotana Haalen
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2012
Aasta õpetaja Marika Labanova
Aasta õpetaja Elina Krautman
Aasta üllataja Mart Usin
Mainekujundaja (robootika, rahvusvaheline koostöö) Lauri Vilibert
Parim töötaja Ilse Märtsoo
Toetav kolleeg Katrin Järv
Lemmikõpetaja Jana Kosk
   
Tallinn tänab 2011
Aasta õpetaja Anu Reha
Noor õpetaja Maarja Keskpaik
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2011
Aasta õpetaja Ragne Pakk
Aasta õpetaja Saila Kiik
Mainekujundaja (Tallinna Kristiine Gümnaasiumi laulu- ja tantsupidu “Pesapuu”) Marget Indov
Parim projekt (Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpetajate tantsurühma rahvariided) Riina Neemela
Lemmikõpetaja Lauri Vilibert
Parim töötaja Maret Valge
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2010
Aasta õpetaja Reet Loit
Aasta õpetaja Riina Neemela
Aasta õpetaja Anne Lekko
Aasta õppija Kristi Vahenurm
Mainekujundaja Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilasesindus
Parim projekt (väitlusvõistlus) Maarja Tinn
Lemmikõpetaja Lauri Vilibert
Lemmikõpetaja Natalja Sinjukina
Parim töötaja Silva Visso
   
   
   
Tartu Ülikooli Eetikakeskus tunnustab 2009
Auhinnatud konkursitöö Anu Rannus
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2009
Aasta õpetaja Kai Rei
Aasta õpetaja Silje Lees
Mainekujundaja Mare Pukk
Parim töötaja Toivo Holtsmann
Lemmikõpetaja Helmi Kelle
   
 
Rahvusvaheline vene keele ja kirjanduse assotsiatsioon 2008
 
A.S. Puskini medal  Malle Lingile vene keele propageerimise eest maailmas ja seoses Vene Keele Õpetajate Seltsi 10. aastapäevaga
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2008
Parim õpetaja Andres Aua
Lemmikõpetaja Margus Luik
Mainekujundaja Piret Vahtra
Mainekujundaja Marget Indov
Parim töötaja Tiina Klavan
Töömurdja Ilse Märtsoo
Parim projekt "Talveball" (12klass) Maive Talimaa
   
Tallinn tänab 2007
Aasta õpetaja Eha Hergauk
Aasta õpetaja Helmi Kelle
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2007
Aasta õpetaja Evelin Reila
Aasta õpetaja Ene Siida
Lemmik õpetaja Natalja Sinjukina
Lemmik õpetaja Anu Reha
Mainekujundaja Tõnu Meos
Mainekujundaja Margus Luik
Hea algus Priit Ahte
Parim töötaja Elju Valk
   
2006  
Vabariigi presidendi VALGETÄHE IV järgu orden Malle Ling
Vabariigi presidendi VALGETÄHE V järgu orden Evi Veesaar
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2006
Aasta õpetaja Marget Indov
Aasta õpetaja Kai Rei
Lemmikõpetaja Helmi Kelle
Mainekujundaja Malle Ling
Aasta töötaja Risto Arak
Aasta projekt Vigased pruudid
   
Haridus ja teadusministeerium "Aasta õpetaja" 2005
Vabariigi aasta õpetaja Väino Soomets
   
Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2005
Aasta õpetaja Helina Metsalu
Aasta õpetaja Avo Jüriloo
Lemmikõpetaja Tiina Napsep
Lemmikõpetaja Margus Luik
Kooli mainekujundaja Ingrid Tammin
Aasta projekt All You Need Is Love
Parim töötaja Alla Himma

Tulevased sündmused:


05.12.2022 2. advendi kontsert 5.-8. klassidele ning 9.-12. klassile
05.12.2022 Rahatarkuse loeng 6. klassidele.
06.12.2022 Koostööpäev
06.12.2022 Luulekohvik
12.12.2022 Laulame koos jõululaule
19.12.2022 4. advendi kontsert 1.-4. klassile

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalender



Войти

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid