EST ENG RUS

Õppimine

 

Nõuded vihikule

Õpetajate konsultatsioonide ajad

 

Tund

Tunni algus – tunni lõpp

1

08.00 – 08.45

2

08.50 – 09.35

 

Söögivahetund 2a,2d; 3a,3b,3c,3d

3

09.50 – 10.35

 

Söögivahetund 1a,1b,1c,1d; 2a,2b

4

10.55 – 11.40

 

Söögivahetund IV– V

5

12.00 – 12.45

 

Söögivahetund VI – VIII

6

13.05 – 13.50, Söögivahetund IX – XII

7

14.00 – 14.45

8

14.55 – 15.40


Puhvet
avatud 10.35-15.00

10.35-10.55 teenindab puhvet ainult 9.-12.klassi õpilasi​

 

TRIMESTRITE JA POOLAASTATE AJAD PÕHIKOOLIS 2017/2018. ÕPPEAASTAL ja RIIGI- NING ÜLEMINEKUEKSAMITE AJAD leiad SIIT

2017/2018. õppeaasta koolivaheajad leiad SIIT

Uurimistöö, loovtöö ja referaadi koostamise juhendid leiad SIIT

 

Kehalise kasvatuse välitundide graafik ja kord

Toimuvad 29.jaanuar – 29.märts

HINDAMISE KORD


Õpilane peab selle perioodi jooksul käima 4x välitunnis. Õpilane võib ühe nädala jooksul osaleda mitmes välitunnis. Juhul kui õpilane ei saa tervislikel või mõnel muul põhjusel tundides osaleda, tuleb õpetajat sellest teavitada ning sooritab seejärel kirjaliku töö antud spordiala kohta.

CURLING (Tondiraba jäähall, Varraku 14); Arti Lindvest, Margus Luik 9.-11.kl. Pileti hind 5 €
UISUTAMINE (Harju tänaval); Tene Järvsoo neljapäeviti, Raina Luhakooder teisipäeviti, 6.-11.kl. Laenutus 3 eurot, enda uiskudega tasuta.
SUUSATAMINE (Nõmme Spordikeskus, Külmallika 15a); Arti Lindvest, Margus Luik, 6.-11.kl Kolmapäeviti 15.00, 15.30, 16.00 – tundide algusajad

Reedeti 14.00, 14.30, 15.00, 15.30 – tundide algusajad
Suusalaenutus 2.50 €, oma suuskadega tasuta!

SPORTKEEGEL (Mustamäel, Laki 36); Arti Lindvest, Margus Luik; kolmapäeviti; 6.-10 kl. Pileti hind 2.50 €.
Täpsema info uisutamise, sportkeegli ja curlingu kohta edastame klassiti e-kooli ja kajastame kehalise kasvatuse stendil.

Tulevased sündmused:


E 16.04 Eesti keele riigieksam abituuriumile
T 17.04 Pärast kolmandat tundi NUTIMITMEVÕISTLUSE tutvustus 4.-6. klassile
T 17.04 Kell 16.00 1.-4. klassi Vaba Lava
K 18.04 Mälumängud (pärast kolmandat tundi 5.-7. klass ja pärast neljandat 8.-12. klass)
K 18.04 Eelkooli lõpetamine kell 16.25
N 19.04 Pärast kolmandat tundi 3.-4. klassi mälumäng
N 19.04 Kell 17.00 lastevanemate üldkoosolek
R 20.04 Pärast teist tundi ÕE koosolek
R 20.04 Pärast kolmandat ja neljandat tundi vahetunnidisko



Войти

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"