Spordi sündmused

Head tulemused rahvastepallis

7.märtsil toimusid Narvas 3.klasside vabatiiklikud piirkonnafinaalvõistlused rahvastepallis. Meie kooli esindas poiste võistkond. Narva piirkonnas võistlesid koolid Harjumaalt, Ida - Virumaalt, Lääne - Virumaalt, Tallinnast. Kokku oli vabariiklikel võistlustel 10 poiste võistkonda. Kristiine Gümnaasiumi 3.klasside poisid saavutasid kõrge 2.koha!

Võistkonda kuulusid: Rasmuus Siiro 3a; Arto Lepamets 3b; Mattias Eriksson 3c; Anders Raestik 3c; Ralf Jorro 3d; Timmo Heering 3d; Rico Väin 3d; Martin Keelmann 3d.

Tallinna saalihoki meistrid

Põhikooli poisid tegid neljapäeval (21.02.2019) koolile ilusa sünnipäevakingi, tulles Tallinna koolinoorte meistriteks saalihokis! Pallimängude kuldmedalit pole TKG meie mäletamist mööda viimase paarikümne aasta jooksul võitnud.

Kullad tõid koju:

Tim Eklöf
Robin Eklöf
Rico Marder Velja
Roland Kardava
Georg Paumets
Mark-Henry Jakobsoo
Jorke Patrick Raadik
Sten Hendrik Vokk​

Palju õnne TKG!

Pallilahing

21.veebruaril toimus Tartus vabariiklik finaalvõistlus Pallilahing 3.klassidele. Võistlustel esindas meie kooli tüdrukute ja poiste võistkond. Finaali pääses üle Eesti 21 poiste ja 21 tüdrukute võistkonda. Kokku alustas võistlusi 67 tüdrukute võistkonda ja 77 poiste võistkonda.

Meie kooli tüdrukud said alagrupis 3.koha ja seega said turniiril kokkuvõttes 9.-12.koha.

Poisid olid veel tublimad ja teenisid auga välja hõbemedalid ehk vabariigis 2.koha!

Poiste võistkonnas mängisid: Mikk Laarmaa 3a, Rasmus Siiro 3a, Arto Lepamets 3b, Andres Raestik 3c, Rico Väin 3d, Timmo Heering 3d, Ralf Jorro 3d ja Martin Keelmann 3d.

Tüdrukute võistkonnas mängisid: Helena Osolainen 3a, Heidi Matilda Laurits 3a, Eva Rebeka Rõbakova 3b, Reti Juus 3b, Mirete Mutso 3b, Vanessa Mrili Mets 3c ja Agnes Teppo 3c.

Korvpalliturniir vilistlastele

Reedel, 15. veebruaril toimus Tallinna Kristiine Gümnaasiumil sajandale juubelile pühendatud vilistlaste korvpalliturniir. Kaheksa võistkonna konkuretsist väljus võitjana taktikaliselt mitmekülgsemalt mängu näidanud võistkond Lend 1994-96 (Karel Loide, Anti Tammo, Veiko Funk, Mihkel Tammo, Jüri Ummelas, Ain Sarnet). Teise koha saavutas võistkond Seen (eelmise aasta lõpetajad) ja kolmanda kohaga pärjati mõlema alagrupi teise kohale tulnud võistkondi lõpetamise aastaga 2008 ja 2007.

Turniiril osalenud Kaarel Süld võttis võistluse kokku: „Tallinna Kristiine Gümnaasiumi vilistlaste korvpalliturniir oli väga sümpaatne ning meeleolukas üritus, kus mänguemotsioon tõstis saalil katuse pealt. Korraldajad olid teinud hea eeltöö ning osalejad kandsid oma rolli väga hästi välja. Võistlejate seas sai kohata mitmeid erinevaid tuttavaid kooli-, trennikaaslasi ja lapsepõlve sõpru ning ei saa ka märkimata jätta ja avaldada suurt kiitust suurepärases füüsilises vormis olevale treener Tõnu Meosele, kelle tegutsemine palliväljakul annab ainult positiivset inspiratsiooni olla heas füüsilises vormis läbi elu.“

Lisaks korvpallimängule said osalejad proovida ka mälumängu. Kooli vilistlane Timo Tarve oli koostanud huvitava viktoriini TKG spordiajaloo kohta. Tänud turniiri peakohtunik Janek Küpparile ja lauakohtunikele Ken Kalme ja Ragnar Krammile.

Uued rekordid

Oliver Kruuspan (2018a. 2kordne Balti maavõistluse võitja) võitis Eesti u16 sisemeistrivõistlustel 1.koha 200m ajaga 22,96 ja 2.koha 60m 7,23(kooli rekordid 17+18a.vanuseklassis) ja 6.koha 400m 53,69.