Spordi sündmused

Hea tulemus viskevõrkpallis

17. aprillil toimus Kristiine ja Põhja-Tallinna linnaosa koolide vahel 4.-5. klasside tüdrukute viskevõrkpallivõistlus.

Meie kool saavutas 1. koha!!

Võidukasse võistkonda kuulusid:
Mariette Koppel 5b
Elisabeth Allas 5b
Loore Aas 4a
Marleen Hulkko 4a
Marian Väli 5a
Anette Gassandra Sütt 5d
Carola Ranniku 5d
Elina Kalve 5d

Head tulemused lauatennises

Lauatennise Tallinna Koolinoorte meistirvõistlustel saavutasid Susanna Raud (5B) tütarlaste ja Erik Nüüd (4D) poeglaste kuni 6. klassi arvestuses väga tubli 3. koha.

Head tulemused rahvastepallis

7.märtsil toimusid Narvas 3.klasside vabatiiklikud piirkonnafinaalvõistlused rahvastepallis. Meie kooli esindas poiste võistkond. Narva piirkonnas võistlesid koolid Harjumaalt, Ida - Virumaalt, Lääne - Virumaalt, Tallinnast. Kokku oli vabariiklikel võistlustel 10 poiste võistkonda. Kristiine Gümnaasiumi 3.klasside poisid saavutasid kõrge 2.koha!

Võistkonda kuulusid: Rasmuus Siiro 3a; Arto Lepamets 3b; Mattias Eriksson 3c; Anders Raestik 3c; Ralf Jorro 3d; Timmo Heering 3d; Rico Väin 3d; Martin Keelmann 3d.

Tallinna saalihoki meistrid

Põhikooli poisid tegid neljapäeval (21.02.2019) koolile ilusa sünnipäevakingi, tulles Tallinna koolinoorte meistriteks saalihokis! Pallimängude kuldmedalit pole TKG meie mäletamist mööda viimase paarikümne aasta jooksul võitnud.

Kullad tõid koju:

Tim Eklöf
Robin Eklöf
Rico Marder Velja
Roland Kardava
Georg Paumets
Mark-Henry Jakobsoo
Jorke Patrick Raadik
Sten Hendrik Vokk​

Palju õnne TKG!

Pallilahing

21.veebruaril toimus Tartus vabariiklik finaalvõistlus Pallilahing 3.klassidele. Võistlustel esindas meie kooli tüdrukute ja poiste võistkond. Finaali pääses üle Eesti 21 poiste ja 21 tüdrukute võistkonda. Kokku alustas võistlusi 67 tüdrukute võistkonda ja 77 poiste võistkonda.

Meie kooli tüdrukud said alagrupis 3.koha ja seega said turniiril kokkuvõttes 9.-12.koha.

Poisid olid veel tublimad ja teenisid auga välja hõbemedalid ehk vabariigis 2.koha!

Poiste võistkonnas mängisid: Mikk Laarmaa 3a, Rasmus Siiro 3a, Arto Lepamets 3b, Andres Raestik 3c, Rico Väin 3d, Timmo Heering 3d, Ralf Jorro 3d ja Martin Keelmann 3d.

Tüdrukute võistkonnas mängisid: Helena Osolainen 3a, Heidi Matilda Laurits 3a, Eva Rebeka Rõbakova 3b, Reti Juus 3b, Mirete Mutso 3b, Vanessa Mrili Mets 3c ja Agnes Teppo 3c.

19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.