QR-koodi jaht

Sellest nädalast on õpilastele koolimajja ja -hoovi üles pandud QR-koodidega orienteerumise mäng.
Mängu eesmärgiks on skanneerida QR-kood ning sealt saadud vihje põhjal leida üles järgmise QR-koodi asukoht. Mängu saab mängida nii üksi kui ka meeskonnaga.
Head jahtimist!

Vikerkaar-2020

Meie kooli õpilased Adele Niinas ja Katariina Lipp osutusid maali- ja tarbekunsti konkursi "Vikerkaar-2020" võitjateks. Konkursi teemaks oli "Meie linna tänavad". Kokku osales sellel aastal konkursil umbes 200 tööd.

Adele Niinas - graafika
Katariina Lipp - installatsioon (eriauhind)

Ära märgiti ka meie kooli õpilased Sofie Tiffin ja Berit Britt Värbu.

Täname juhendajat, Epp Korpi!

Palju õnne!

Tallinna spordisõbralik õpetaja

"Tallinna aasta spordisõbralik õpetaja 2020" tunnustuse sai meie kooli õpetaja Raina Luhakooder! Palju õnne!

Lõppenud aasta novembris kuulutas Tallinna Haridusamet esmakordselt välja konkursi "Tallinna aasta spordisõbralik õpetaja 2020", mille eesmärk on tunnustada Tallinna üldhariduskoolide õpetajate tööd õpilaste igakülgse kehalise ja vaimse arengu toetamisel. Aasta spordisõbraliku õpetaja kandidaate iseloomustab oskus õpilastele kehalise kasvatuse aine arusaadavaks teha ning aine vastu huvi äratada, pakkudes õppekavaväliseid tegevusi ja rakendades oma tunnis muutunud õpikäsituse põhimõtteid.

Eelkool 2020/2021 õppeaastal

Seoses COVID-19 levikuga ja Tallinna linnas kehtestatud piirangutega oleme kahjuks sunnitud eelkooli alguse edasi lükkama.

Loodame pakkuda turvalist eelkooli teenust aprill-mai 2021

Täpsem info on leitav kooli kodulehel märts 2021

Toidupakk 21.01.2021

Toidupaki tellimiseks registreeri SIIN

Toidupakkide tellimine distantsõppel õpilastele 21. jaanuariks 2021 lõpeb 18.01.2021 kell 10:00

Toidupakid väljastatakse ainult 21. jaanuaril 2021 ajavahemikul kell 14:00 - 15:30. Kaasa võtta õpilaspilet.

Kooli sünnipäev 102