Toidupakk

Täpsem info järgmise toidupaki kohta tuleb kodulehele 23.04.2021

Info kooli sisseastumise katsete kohta

Lugupeetud sisseasjuta, teadmiseks kõigile!

EISi süsteem on taastatud. Looduse testiosale on lisatud 10 minutit. Test lõppeb kell 13:40.

Vendade Liivide etluskonkurss

9.aprillil toimus XXXIII Juhan ja Jakob Liivile pühendatud koolinoorte etluskonkursi Tallinna eelvoor.
Žürii otsusega sai laureaadi tiitli ja pääsme lõppvooru 7.klassi õpilane Elisabeth Allas, juhendaja Helmi Kelle.

PALJU ÕNNE JA EDU LÕPPVOORUS!

Toidupakk 15.04.2021

TOIDUPAKKE JAGATAKSE AINULT REGISTREERITUD ÕPILASTELE!

Kindlasti peab kaasas olema õpilaspilet! Toidupakke väljastatakse ainult õpilaspileti alusel!

Toidupaki tellimiseks registreeri SIIN

Toidupakkide tellimine distantsõppe õpilastele 15. aprilliks 2021 lõppeb 12.04.2021 kell 09:00.

Toidupakid väljastatakse ainult 15. aprillil 2021 ajavahemikul kell 14:00 - 15:30.

Juhime tähelepanu, et kuna kõik Eesti koolid tellivad toidupakke, siis võib mõnede toodete osas tekkida tarneraskusi ja toitlustaja on sunnitud toiduaineid asendama. Seega võivad toidupakis olla mõned muudatused.

Noor Tegija visuaalikonkurss

12.klassi õpilane Rasmus Lukas saavutas Noor Tegija visuaalikonkursil võidu!
Tallinna Haridusameti korraldatud visuaalikonkursi eesmärgiks oli leida värske ja äge visuaal Noor Tegija Instagrami ja Facebooki kanalitele.

PALJU ÕNNE!