Leitud esemed

Koolimajast on leitud mitu võtmekimpu. Kui keegi tunneb oma võtmed ära siis kätte saab need kantseleist.

Koduvõtmed südamekujulise ripatsiga (Thailand);

Koduvõtmed laevateemalise ripatsiga (Great White Fleet);

Väike võti punase paelaga (Abloy Novel);

Koduvõtmed öökulli ja põrsaripatsiga (Elioni pael);

Koduvõtmed metallist ripatsiga.

Leitud riideesemed saab kätte garderoobihoidja käest.

Mälumängusari alustab

Esmaspäeval, 6. oktoobril alustatakse Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 2014. aasta mälumängusarjaga. Osalema on oodatud 3.-12. klassi neljaliikmelised võistkonnad. Ühest klassist võib olla mitu võistkonda.

Gümnaasiumi mälumängud (8.-12. klass) toimuvad esmaspäeviti pärast kolmandat tundi.
Põhikooli mälumängud (5.-7. klass) toimuvad esmaspäeviti pärast viiendat tundi.
3.-4. klassi mälumängud toimuvad neljapäeviti pärast neljandat tundi.
Mälumängud toimuvad aulas.
Esimesel poolaastal peetakse kümme vooru. Üks voor koosneb kümnest küsimusest.  Mälumängu üldvõitjad selgitatakse iga etapi punktide liitmise alusel.

Eelkool 2014-15 õppeaastal-Registreerumine lõppenud

Eelkooli registreerumine on lõppenud. Kõikide registreerunutega võetakse ühendust.

Eelkool alustab 1.oktoobril. Õppetöö toimub kolmapäeviti, koosneb kolmest tunnist ja kestab 16.25-18.05. Kuutasu on 22 eurot. Õppepäevade arv kuus ei mõjuta kuutasu. Õppetegevus toimub 29.aprillini (kokku 27 korda), koolivaheaegadel õppetööd ei toimu. Registreerimine eelkooli toimub SIIN.

Tallinna Haridusamet kogub uudseid ideid lasteaedade ja koolide arendamiseks

Tallinna Haridusamet ootab 10. oktoobrini kõikide huviliste uudseid ideid teemal “Kuidas kujundada kodulähedane lasteaed ja kool Sinu ootustele vastavaks?”.

Oodatud nii õpilaste, lapsevanemate, õpetajate ja direktorite kui ka kõigi teiste head mõtted ja konstruktiivsed ettepanekud.

Kui tead, missugust lasteaia- ja kooliteenust sa soovid ja omad ettekujutust, kuidas see võimalik oleks, vasta küsimusele „Kuidas kujundada kodulähedane lasteaed ja kool Sinu ootustele vastavaks?”.

Ideede kogumine toimub EL URBACT II pilootprojekti raames, mille eesmärgiks on GeniUS mudeli rakendamine Tallinna haridusasutuste arendamisel.

Loe lähemalt SIIN

Algava õppeaasta 1. veerandi tunniplaan on avaldatud kooli kodulehel. Otselink tunniplaani juurde asub SIIN