logo logo tallinna kristiine gümnaasium

Vilistlaspreemiad

Koolile annavad näo tema õpilased, õpetajad ja kindlasti vilistlased. Just nende elus hakkama saamine ja edu on tõestuseks kooli elujõust.  Alates 2008. aastast on välja antud vilistlaspreemiaid.

Vilistlane Enno Selirand kuulutas välja omanimelise rahalise preemia gümnasistile, kes oma sõna või teoga on toetanud kooli head nime, õpilasele, kelle üle saavad uhkust tunda nii kool kui tema vilistlased:

• Töökas, tark, õigete väärtushinnangutega ja abivalmis noor inimene, kes märkab enda kõrval  hädasolijat, tunnustab kaaslaste edu.
  • Oskab teha valikuid ja nende eest ka vastutada.
  • Edukas aineolümpiaadidel, esindanud kooli  konverentsidel või rahvusvahelistes projektides.
  • Oskus jagada oma vaimustust ja motiveerida kaasõpilasi tegutsema kooli heaks.
  • Edukas õpilane.

Vilistlane Tiiu Valm kuulutas välja stipendiumi kõige loomingulisemale gümnasistile. Just loomingulised õpilased kipuvad tänapäeva asjastuvas maailmas tunnustusest kõrvale jääma, sest nende väärtuse tunnetamine nõuab süvenemist ja erialast huvi. Püsiväärtused väljenduvad omaloomingus.

• Tulemuslik tegevus meedias.
  • Andekas sõnaseadja, kes on kirjutanud luuletusi, lühijutte, novelle ning nendest ka kogumiku kokku seadnud.
  • Muusikaliselt andekas ja huvitav looja
  • Vaimsus, loovus ja looming jätab kauni jälje kodukooli kroonikaraamatusse.

Tallinna Kristiine Gümnaasium
     Nõmme tee 32