EST ENG RUS

 


     


Ökula on tagasi!

Hea uudis, peale 14 aastat on taas ilmunud järgmine :Ökula number. Ajaleht valmis õpetajate päevaks ja räägib õpetajate lugusid.

 

Head lugemist!

Ökula õpetajate päev.pdf


CREVEX 2023

28.septembril osalesid meie gümnaasiumi õpilased Harjumaal toimuval suurõppusel evakuatsioonis evakueeritavatena. Päev algas 7.30 Rocca al Mare kaubanduskeskuse parklas kogunemisega, kust bussid viisid meid Lasnamäe kergejõustikuhalli. Kergejõustikuhallis toimus registreerimine ja instrueerimine. Jagati rollimängija kaarte, ohutusveste, toidupakke ja veepudeleid. Kella kümne paiku viidi meid Muuga aedlinna, kus klassid liikusid erinevalt Päästeameti juhendajaga.

Veetsime järgnevad tunnid aedlinna tänavatel. Põhitegevus oli evakuatsioonis ootamine, ootamine, ootamine, ……  Eelnevalt oli infos, et õppuse raames toimuvad erinevad kriisivalmiduse tegevused, millest saate osa võtta. Kahjuks tegevusi ei olnud, millest osa võtta. Õpilased olid pettunud. Rõõmu valmistas ilus ilm, suhtlemine klassikaaslastega ja plaanitust varasem lõpp. Kui suurõppus korraldajatele korda läks ja eesmärki täitis, siis on kõik hästi!

Õppejuht Anu Rannus


Spordinädal

Septembri viimane nädala pühendasime spordile. Toimus palju sportlikke sündmusi, kuhu oli kaasatud kogu koolipere. Toimusid põnevad krossijooksud, ergutati end virgutusvõimlemisega, koguti hoolega samme ning pandi enda teadmised proovile spordiviktoriinis. Õpetajad võistlesid Cornhole'is. 

Suur tänu kehalise kasvatuse õpetajatele meeleoluka nädala eest!


Näitus "Kuulsate heliloojate portreed"

9klassid / grafiitpliiats, noodilehtede väljalõiked-kollaaž.

Näitus on pühendatud rahvusvahelisele muusikapäevale.

Kujutatud on heliloojaid: Miina Härma, Heino Eller, Alo Mattiisen, Mart Saar, Eino Tamberg, Eduard Tubin, Johann Sebastian Bach, Ludwig van Beethoven,Wolfgang Amadeus Mozart, Cyrillus Kreek, Edvard Grieg, Giuseppe Verdi, P. I. Tchaikovsky, Robert Schumann, Frederic Chopin. 

Näituse parimad tööd leiavad raamituna koha meie koolli muusikaklassi seinal.

Silmale ilus vaadata. 

Juhendaja: kunstiõpetaja Epp Korp


Sügise sünnipäev

On saanud traditsiooniks, et algklasside õpilased tervitavad sügise saabumist temaatilise näitusega. Taas võis näha toredaid kastanimunadest või tammetõrudest loomakesi. Põnevalt oli veel meisterdamiseks kasutatud porgandeid, kartuleid ja muid põnevaid materjale. Suur tänu kõigile osalejatele!


Tulevased sündmused:


19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

Tunniplaan 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.