EST ENG RUS

 


     


Jalgpalli turniiri tulemused

30. aprillil toimunud jalgpalli turniir, mille korraldasid Axel Kukk ja Conrad Loo 11.ab klassist lõppes väga magusalt. Turniir toimus gümnaasiumi ja 9. Klassi õpilaste vahel ja võitjaks tuli 9. klass, kes said maiustada Viktuse poolt meisterdatud oreo tordiga! Turniir oli korraldatud uurimustöö raames ja kõik sujus väga hästi. Tore oli ka näha, et õpilased võtsid julgelt osa mängudest ja andsid endast parima. Suur tänu ka kõikidele pealtvaatajatele, kes otsustasid tulla kaasa elama ja jalgpalli nautima!

Axel Kukk


Tublid nuputajad

8. mail  toimus Jakob Westholmi Gümnaasiumis 3.-4. klasside matemaatika-nuputamisvõistlus "ROSIN".

Rõõmus - Osav- Sõbralik – Innukas - Nuputaja võistlusel osales 24 Tallinna kooli.

Meie kooli esindusvõistkonda kuulusid Rauno Oja (3.b), Konrad Liivamets (3.c),  Mark Andreas Talts (4.a) ja Andreas Ojala (4.c) klassist.

Võistkond saavutas väga tubli IV koha.

Õnnitleme ja tunneme rõõmu meie tublidest nuputajatest.  

Õpilasi juhendasid õpetajad Mare Pukk, Karmen Aasma, Elo Orav ja Reet Loit.


Tähistasime Euroopa päeva

9. mail tähistatakse Euroopa päeva. Sel puhul kutsus Pärnu Noorte Innovatsioonikeskus ka meie kooli õpilasi osalema Tallinnas asuvasse Euroopa Elamuskeskusesse. Õpilased kohtusid Euroopa Parlamendivalimiste kandidaatidega ning osaleti paneelvestluses. Samuti toimus rollimäng, kus õpilased said kehastada end Euroopa Parlamendi liikmeks. Liidu uute õigusaktide üle läbirääkimisi pidades läbitakse selles mängus Euroopa Liidu seadusandluse kiirkursus. Mängijad jaotatakse kujutletavatesse fraktsioonidesse, kus päevakajalisi teemasid arutades õpitakse, kuidas koostatakse Euroopa Liidu õigusakte ja mil moel kujuneb liidu tulevik. Õpilased said astuda ka kõnepulti ning oma seisukohad selgelt välja öelda. Päev oli põnev ning kindlasti õpetlik!

Suur tänu Huub MTÜ kutse eest!

Tuuli Särekanno


Kehalise kasvatuse õpetaja Angela Taro osales Pariisis Euroopa Meistrivõistlustel

Suur rõõm on jagada uudist meie aktiivse ja sportliku õpetaja Angela Taro kohta! Nimelt toimusid aprillis Pariisis Euroopa Meistrivõistlused sangpommispordis, kus kokku osales pea 300 sportlast 17 riigist. Meie kehalise kasvatuse õpetaja Angela Taro pälvis pronksmedali 16 kg rebimises täiskasvanud naisharrastajate arvestuses. Tubli töö!


11 kl lehed kooli sünnipäeva puhul

11. klass valmistas kooli sünnipäeva puhul kooli 105. juubeli teemal ingliskeelseid ajalehti. Head lugemist! 

The Bomb Hole News.pdf 

News of the moment.pdf 

TKG ajaleht.pdf 

Owl Times.pdf 

Newsletter_.pdf


Tulevased sündmused:


19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderВойти

Tunniplaan 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.