EST ENG RUS

Aino Pervik „Sookoll ja sisalik“
  „Maailm Sulelise ja Karvasega“
  „Arabella, mereröövli tütar“
  „Väikesed vigurjutud“
Leelo Tungal „Kristiina, see keskmine“
Roald Dahl „Suur Sõbralik Hiiglane“
A. M. G. Schmidt „Miisu“
Valeria Ränik „Ülejõel, Kassilaiu pealinnas“
Dagmar Normet „Une-Mati rannakülas“
Kalju Saaber „Haruldast tõugu issi“
  „Saurusesuvi“
Henno Käo „Kui telekat veel ei olnud“
  „Napakad jutud“
Heljo Mänd „Roosa muinasjutt“
Eino Sepp „Veider seltskond“
Lehte Hainsalu „Seitse mütsikest“
  „Väike hiiglane“
Kristel Salu „Viljaküla Brita memuaarid“
Elar Kuus „Kui vanaisa poisike oli“
Edgar Valter „Metsa pühapäev“
  „Kuidas õppida vaatama?“
Vladimir Beekman „Aatomiku juhtumused“
Liidia Sepp „Helle-Trulle ja teised“
   
Krimikirjandus:   
Ilmar Tomusk „Kriminaalsed viineripirukad“
Maria Parr „Vilgukivioru Tonje“
Martin Widmark LasseMaia detektiivibüroo sari“
Leelo Tungal „Puudel Pedro ja igatsustasu“
Levi Hendriksen „Kuradisaare ingel“
Siiri Laidla „Käbiküla lood“
Reeli Reinaud „Roosad inglid“
Siri Kolu „Meie, Rööbelid“
  „Meie, Rööbelid ja pätikaraoke“
Jennifer Gray „Pööningukass Atticus rikub seadust“
Jo Nesbo „Doktor Proktor puuksupulber“
Mika Keränen „Professor Must“
   
Luule:  
Viivi Luik „Kolmed tähed“
Ilmar Trull „Lõbusad luuletused“
Ott Arder, Priit Pärn „Potsatus“
Leelo Tungal „Mahlajuur lume all“
   
Väliskirjandus:  
Jacqueline Wilson „Tracy Beakeri lugu“
Eduard Uspenski „Onu Teodor, kass ja koer“
Sören Olsson „Sune“
  „Jälle see Sune“
Michele Elliott „Kiusamine“
Annika Holm „"Lase jalga!" ütles Matilda Markström“
Christl Vogl „Haldjaraamat“
Rudyard Kipling „Muinaslugusid“
Carlo Collodi „Pinocchio“
Astrid Lindgren „Väikevend ja Karlsson katuselt“
  „Karlsson katuselt lendab jälle“
Peter Abraham „Koolitont“
Maria Konopnicka „Jutupauniku juhtumised“
   
Väliskirjanduse luuleraamatud:  
   
„Himplike ja Pimplike. Valimik saksa lastelaule“
„Vaikivad trollid. Valimik norra lastelaule“

 

Eesti Lastekirjanduse Keskuse raamatusoovitused: http://www.elk.ee/?page_id=879 

Tulevased sündmused:


E 19.11 pärast seitsmendat tundi ÕE koosolek
T 20.11 pärast neljandat tundi 3.-4. klassi mälumäng
T 20.11 pärast viiendat tundi 5.-8. klassi mälumäng
T 20.11 kolmas tund 5.-8. klassi Koidulauliku konkursi koolivoor
T 20.11 neljas tund 9.-12. Koidulauliku konkursi koolivoo
K 21.11 pärast neljandat tundi 9.-12. klassi mälumäng
N 22.11 1.-4. tund algklasside kadrikarneval
R 23.11 pärast teist tundi ÕE infominutid
R 23.11 vahetunnidisko pärast neljandat ja viiendat tundi
R 23.11 kell 17.00 VABA LAVA




Logi sisse

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"