EST ENG RUS

I veerand: A. Pervik „Sookoll ja sisalik“

II veerand: L. Tungal „Kristiina, see keskmine“

III veerand: R. Dahl „Suur Sõbralik Hiiglane“

IV veerand: A. M. G. Schmidt „Miisu „

 

Soovituslik kirjandus

Eesti

Seero „Sõnamäng“

             „Jürimari pere lood“

Pervik „Maailm Sulelise ja Karvasega“

            „Arabella, mereröövli tütar“

            „Väikesed vigurjutud“

Ränk „Ülejõel Kassilaiu pealinnas“

Normet „Une – Mati rannakülas“

Saaber „Haruldast tõugu issi“

            „Saurusesuvi“

Käo     „Kui telekat veel ei olnud“

            „Printsuss“

            „Napakad jutud“

Rannap „Maari suvi“

Toomet „Vana aja lood“

            „Vana aja koolilood“

H.Mänd „Roosa muinasjutt“

Sepp „Veider seltskond“

Hainsalu „Seitse mütsikest“

            „Väike hiiglane“

Salu „Viljaküla Brita memuaarid“

Kuus „Kui vanaisa poisike oli“

Valter „Kuidas õppida vaatama?“

            „Metsa pühapäev“

Beekman „Aatomiku juhtumused“

Sepp „Helle- Trulle ja teised“

Kivirähk „Sibulad ja śokolaad“

Krimikirjandus:

  1. Ilmar Tomusk "Kriminaalsed viineripirukad"
  2. Maria Parr "Vilgukivioru Tonje"
  3. Martin Widmark "LasseMaia detektiivibüroo sari"
  4. Leelo Tungal "Puudel Pedro ja igatsustasu"
  5. Levi Hendriksen "Kuradisaare ingel"
  6. Siiri Laidla "Käbiküla lood"
  7. Reeli Reinaud "Roosad inglid"
  8. Siri Kolu "Meie, Rööbelid" ja "Meie, Rööbelid ja pätikaraoke"
  9. Jennifer Gray "Pööningukass Atticus rikub seadust"
  10. Jo Nesbo "Doktor Proktor puuksupulber"
  11. Mika Keränene "Professor Must"

 

Luule

  • Luik „Kolmed tähed“
  • Trull „Lõbusad luuletused“
  • Raud „Kilul on vilu“
  • Arder, P. Pärn „Potsatus“
  • Tungal „Mahlajuur lume all“

 

Väliskirjandus

  • Wilson „Tracy Beakeri lugu“
  • Uspenski „Onu Teodor, kass ja koer“
  • Olsson „Sune“, „Jälle see Sune“
  • Elliott „Kiusamine“
  • Holm „“Lase jalga!“ ütles Matilda Markström“
  • Vogl „Haldjaraamat“
  • Kipling „Muinaslugusid“
  • Collodi „Pinocchio“
  • Lindgren „Karlsson katuselt lendab jälle“
  • Abraham „Koolitont“
  • Konopnicka „Jutupauniku juhtumised“
  1. Lindgren „Väikevend ja Karlsson katuselt“

 

 Luuleraamatud

Ćernik „Kes ehmatab ploome“

„Himplike ja Pimplike. Valimik saksa lastelaule“

„Vaikivad trollid. Valimik norra lastelaule“

 

Tulevased sündmused:


N 24.05 pärast kolmandat tundi nutimitmevõistlus 4.-6. klassile
R 25.05 pärast teist tundi ÕE koosolek
T 29.05 9. klassi viimane koolikell kell 13.05
K 30.05 abituuriumi tutipäev
N 31.05 abituuriumi viimane koolikell kell 13.05

Lõpuaktused

T 12.06 kell 10.00 1.-4. klassi lõpuaktus
T 12.06 kell 11.00 5.,6.,7.,8.,10 ja 11. klassi lõpuaktus
T 19.06 kell 14.00 9. klassi lõpuaktus
K 20.06 kell 14.00 abituuriumi lõpuaktus



Logi sisse

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"