Eelkooli lõpetamine

Eelkooli lõpetamine toimub kolmapäeval, 27. aprillil 2016 kell 16.30-17.00 kooli aulas. Toimub lastevanemate infotund (lastel toimub samal ajal õppetegevus). Infotunni raames annavad õpetajad Reet Loit, Mare Pukk ja Sille Tuuling tagasisidet laste õpitegevuse kohta eelkoolis 2015/2016. õppeaastal.

Kooli vastuvõtuga ja koolikorraldusega seotud küsimustes pöörduda õppealajuhataja Anu Rannuse poole.

Esinemine teatrifestivalil KRÕF

Laupäeval, 2. aprillil toimus Tallinna Ühisgümnaasiumis juba 9. korda pealinna algklasside õpilaste koolirõõmu ja õnne- festival KRÕF. Esinemas oli 11 truppi ja laval mängis üle 200 õpilase. Meie kooli 2.B klass esitas S. Maršaki muinasjutu "12 kuud".Juhendaja oli õpetaja Mare Pukk.

2.B klassi näitetrupp esines koosseisus Elisabeth Allas, Mariette Koppel, Mirtel Hinno, Teele Leppmaa, Anni Kukk, Helin Olivia Ševtšenko, Tauri Tammiku, Johann Marten Holst, Kaylin Moller, Karl Erik Rüütli, Susanna Raud, Crislin Maar, Liisa Laarmaa, Uku Pettai, Hanna Reiljan, Kaspar Kukk, Romi-Ly Tolli, Kaspar Sepp, Oskar Greg Veski, Kirke Pettai, Geete Liis Kaljurand, Keeli Pant, Susanna Liplik.

Žürii autasustas aukirjaga huvitavate kostüümide ning ühtlase ansamblimängu eest.  Näitetrupp sai veel eripreemia klassikalise muinasjutu huvitava lavastamise eest.

10. klassi sisseastumise katsed

Lgp. 10. klassi astujad,

Katsed Tallinna Kristiine Gümnaasiumi avatavatesse 10. klassidesse astumiseks toimuvad 18. aprillil 2016, algusega kell 15.00.

Kogunemine kooli fuajees alates kella 14.45-st.

Katsetel kontrollitakse teadmisi eesti keelest, matemaatikast ja inglise keelest.

Kaasa võtta kirjutusvahend, harilik pliiats, joonlaud ja kalkulaator.

NB! Võta KAASA KLASSITUNNISTUSE KOOPIA. Kandideerimiseks vajalikud vähemalt positiivsed veerandihinded.

Suurepärased tulemused iluvõimlsemises

Rahvusvaheline iluvõimlemise turniir Tavaszi Kupa 2016 kus osales 15 erinevat riiki. Võistlused kestsid 2 päeva, mille lõpus toimus galakontsert.
Eestit esindas ainult meie iluvõimlemis klubi Tip-Top (6-tüdrukut, kellest medalitega jõudsid koju ainult kolm, kelle hulgas Anastasia ja Sofia Gorbunova)

Anastasia 7B saavutas 2.koha hüpitsas, 2.koha kurikates ja 2. koha koondarvestuses
Sofia 1D klass saavutas 2. koha vabakavas,1. koha hüpitsas ja 2. koha koondarvestuses

Õnnitleme