EST ENG RUS

Sündmused 

 2019 - 2020 õppeaasta

2.september

Õppeaasta avaaktused

10.00    2. - 11.klassi aktus

12.00    1. ja 12.klassi aktus

1. - 12.klass
10. - 12.september

Klassipildistamised

Teisipäev: 2b, 4a, 2c, 2d, 3b, 3a, 6a, 8b, 7a, 9a
Kolmapäev: 3c, 4b, 4c, 4d, 6c, 5b, 3d, 5d, 9b, 8a, 10ab, 1b
Neljapäev: 12ab, 6d, 5a, 11ab, 7c, 5c, 2a, 1a, 1c, 7b, 6b  

1. - 12.klass
17. - 20.september

Rebaste ristimine

12.klassi õpilased korraldavad 10.klassi õpilastele
erinevaid mänge ja tegevusi.

10. ja 12.klass
23. - 27.september

Spordinädal

Esmaspäevast kolmapäevani saavad kõik soovijad
peale 4. ja 5.tundi proovida Streer Racketiga
täpsusviset staadionil.

Klassijuhataja tundides tehakse viktoriini spordi ja
Ausa Mängu rändnäituse kohta.

Kehalise kasvatuse tundides lennutatakse frisbee kettaid.

Neljapäeval toimub krossijooksu finaalvõistlused.

1 . 12.klass
1.oktoober

Rahvusvaheline muusikapäev

Sellel päeval mängitakse kooli siseraadiost õpilaste
poolt valitud muusikapalasid.

1. - 12.klass
4.oktoober

Õpetajate päev

1.tund 8.00 - 8.30
2.tund 8.35 - 9.05
3.tund 9.10 - 9.40
4.tund 9.45 - 10.15
5.tund 10.30 - 11.00
6.tund 11.14 - 11.45
7.tund 12.00 - 12.30

1. - 12.klass
15.oktoober

Ettelugemise päev

Eelnevalt on igast klassist valitud 2 õpilast, kes sellel päeval
loevad teistele klassidele ette.

1. - 12.klass
31.oktoober

Halloween

Kõik õpilased on sellel päeval oodatud kooli kostüümides.
Parimad kostüümid saavad autasustatud.

Õpilaste ja klassijuhataja koostöös toimub klasside kaunistamine.
Žürii valib ilusaimad klassid 1.-4.klasside,
5.-8.klasside ja 9.-12.klasside vahel.

1. - 12.klass
7.november

Isadepäev

17.00 - 17.30 tegevustoad
Registreerumine: https://forms.gle/h3dYyvCozAKtZr1W7
17.30 - 18.00 Isadepäeva kontsert

1. - 12.klass
20.november

Koidulauliku etluskonkursi koolivoor

Igast klassist on eelnevalt valitud 2 õpilast, kes osalevad
koolivoorus.

5. - 8.klassi õpilased loevad Lydia Koidula luuletuse
või proosapala.

9. - 12.klassi õpilased loevad Karl Martin Sinijärve
luuletuse või Lydia Koidula proosapala.

5. - 12.klass
21.november

Kadrikarneval

1. - 3.klassile toimub aulas kadrikarnevali üritus.
Tervele koolile toimub kadri- ja mardipäeva temaatiline
viktoriin ja kadrilaulu ühislaulmine.

1. - 3.klass
28.november

Liikumiskavad

Kell 14.00, võimlas

7. - 12.klass
5.detsember

Luulekohvik

Aulas toimub luulekohvik, kus õpilased loevad L. Koidula,
K.M.Sinijärve või enda loomingut.

9. - 12.klass
17.detsember

Põhikooli jõulupidu

Kell 17.00, aulas

5. - 7.klass
18.detsember

Algklasside jõulupidu

Teater Sõber jõuluetendused
9.00 - 10.30    3c, 2a, 2d, 3a, 4c
11.00 - 12.30  4a, 2b, 2c, 4b, 4d
13.00 - 14.30  1a, 1b, 1c, 3d, 3b

1. - 4.klass
18.detsember

Gümnaasiumi jõulupidu

Kell 17.00, aulas

8. - 12.klass
19.detsember

Jõululaat

1.tund 8.00 - 8.30
2.tund 8.35 - 9.05
3.tund 9.15 - 9.45
4.tund 9.55 - 10.25
10.30 - 11.45 JÕULULAAT (müüvad algklasside õpilased)
5.tund 11.45 - 12.15
6.tund 12.25 - 12.55
7.tund 13.05 - 13.35
8.tund 13.40 - 14.10

1. - 12.klass
20.detsember

Kirikukontsert

Kell 11.00,  Metodisti kirikus

1. - 12.klass
13.veebruar

Aabitsapidu

Kell 17.00, aulas

1.klasside õpilased tähistavad aabitsa läbi saamist.

1.klass
13.veebruar

Kooli 101.sünnipäev

Toimub viktoriin kooli kohta.
Vahetundides esineb kooli bänd ja toimuvad ühistantsimised.
Õpilasi ootab üllatus.

1. - 12.klass
14.veebruar

Sõbrapäev

Sõbrapäeva postkast (avatud teisipäevast neljapäevani).

Sõbra otsimise mäng - hommikul saavad õpilased numbritega südamed ning vahetundides
saab otsida teist õpilast, kellel on sama numbriga süda. Kõik, kes leidsid oma sõbra saavad
osaleda loosimises.

Vahetunnidiskod aulas.

1. - 12.klass
21.veebruar

Eesti Vabariigi aastapäev

Aktuste ajad:

8.50    2. , 3. , 4a, 4b
9.50    4c, 4d , 5. , 6.
10.50  7. , 8. , 9.
11.50  10. , 11. , 12. , 1.

1. - 12.klass
12.märts

Emakeelepäev    JÄÄB ÄRA!

Ajakiri "Täheke" 60.sünnipäeva temaatiline üritus algklassidele.

1. - 4.klass
13.märts

Emakeelepäev      JÄÄB ÄRA!

9. - 12. klassi õpilastele tuleb loengut pidama EPL ajakirjanik
Anna Teele Orav.
5. - 8. klassi õpilastest kokku pandud meeskondadele toimub
viktoriin.

5. - 12.klass
19.märts

Tähtede Lava     JÄÄB ÄRA!

Talendivõistlus 7. - 12.klassi TKG õpilastele.
Registreerumine: https://forms.gle/JuqRcJjSxGPEMUXc8

7. - 12.klass
26.märts

Tähtede Lava      JÄÄB ÄRA!

Talendivõistlus 1. - 6.klassi TKG õpilastele.
Registreerumine: https://forms.gle/5HrrrpKgjuREQt5k6

1. - 6.klass
2.aprill

Vendade Liivide etluskonkursi koolivoor     JÄÄB ÄRA!

5. - 12.klass
7.mai

Emadepäeva kontsert

Kell 18.00, Hopneri maja (Raekoja plats 18, Tallinn)

1. - 12.klass
25.mai

12.klassi lõpukell

12.klass
26.mai

9.klassi lõpukell

9.klass
1.juuni

Algklasside seiklusmäng

1. - 4.klass
8.juuni

Suve alguse pidu

1. - 12.klass
9.juuni

Õppeaasta lõpuaktused

1. - 8.klass

10. - 11.klass

17.juuni

Põhikooli lõpuaktus

9.klass

19.juuni

Gümnaasiumi lõpuaktus

12.klass

Tulevased sündmused:


Seoses viiruse levikuga on kõik sündmused hetkel edasi lükatud.

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalender



Logi sisse

 TKG 100 INFO

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"