EST ENG RUS

Sündmused 

 2019 - 2020 õppeaasta

2.september

Õppeaasta avaaktused

10.00    2. - 11.klassi aktus

12.00    1. ja 12.klassi aktus

1. - 12.klass
10. - 12.september

Klassipildistamised

Teisipäev: 2b, 4a, 2c, 2d, 3b, 3a, 6a, 8b, 7a, 9a
Kolmapäev: 3c, 4b, 4c, 4d, 6c, 5b, 3d, 5d, 9b, 8a, 10ab, 1b
Neljapäev: 12ab, 6d, 5a, 11ab, 7c, 5c, 2a, 1a, 1c, 7b, 6b  

1. - 12.klass
17. - 20.september

Rebaste ristimine

12.klassi õpilased korraldavad 10.klassi õpilastele
erinevaid mänge ja tegevusi.

10. ja 12.klass
23. - 27.september

Spordinädal

Esmaspäevast kolmapäevani saavad kõik soovijad
peale 4. ja 5.tundi proovida Streer Racketiga
täpsusviset staadionil.

Klassijuhataja tundides tehakse viktoriini spordi ja
Ausa Mängu rändnäituse kohta.

Kehalise kasvatuse tundides lennutatakse frisbee kettaid.

Neljapäeval toimub krossijooksu finaalvõistlused.

1 . 12.klass
1.oktoober

Rahvusvaheline muusikapäev

Sellel päeval mängitakse kooli siseraadiost õpilaste
poolt valitud muusikapalasid.

1. - 12.klass
4.oktoober

Õpetajate päev

1.tund 8.00 - 8.30
2.tund 8.35 - 9.05
3.tund 9.10 - 9.40
4.tund 9.45 - 10.15
5.tund 10.30 - 11.00
6.tund 11.14 - 11.45
7.tund 12.00 - 12.30

1. - 12.klass
15.oktoober

Ettelugemise päev

Eelnevalt on igast klassist valitud 2 õpilast, kes sellel päeval
loevad teistele klassidele ette.

1. - 12.klass
31.oktoober

Halloween

Kõik õpilased on sellel päeval oodatud kooli kostüümides.
Parimad kostüümid saavad autasustatud.

Õpilaste ja klassijuhataja koostöös toimub klasside kaunistamine.
Žürii valib ilusaimad klassid 1.-4.klasside,
5.-8.klasside ja 9.-12.klasside vahel.

1. - 12.klass
7.november

Isadepäev

17.00 - 17.30 tegevustoad
Registreerumine: https://forms.gle/h3dYyvCozAKtZr1W7
17.30 - 18.00 Isadepäeva kontsert

1. - 12.klass
20.november

Koidulauliku etluskonkursi koolivoor

Igast klassist on eelnevalt valitud 2 õpilast, kes osalevad
koolivoorus.

5. - 8.klassi õpilased loevad Lydia Koidula luuletuse
või proosapala.

9. - 12.klassi õpilased loevad Karl Martin Sinijärve
luuletuse või Lydia Koidula proosapala.

5. - 12.klass
21.november Kadrikarneval 1. - 4.klass
28.november

Liikumiskavad

Kell 14.00, võimlas

7. - 12.klass
3.detsember Luulekohvik 8. - 12.klass
17.detsember

Põhikooli jõulupidu

Kell 17.00, aulas

5. - 7.klass
18.detsember

Algklasside jõulupidu

Teater Sõber jõuluetendused
9.00 - 10.30    3c, 2a, 2d, 3a, 4c
11.00 - 12.30  4a, 2b, 2c, 4b, 4d
13.00 - 14.30  1a, 1b, 1c, 3d, 3b

1. - 4.klass
18.detsember

Gümnaasiumi jõulupidu

Kell 17.00, aulas

8. - 12.klass
20.detsember

Kirikukontsert

Kell 11.00,  Metodisti kirikus

1. - 12.klass

Tulevased sündmused:


20.11 Koidulauliku etluskonkursi koolivoor
21.11 Kadrikarneval


Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalender



Logi sisse

 TKG 100 INFO

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"