logo logo tallinna kristiine gümnaasium
EST ENG RUS

Tulemused 2011/2012



Kristiine LO ja Põhja-Tallinna LO pendelteatejooksu- ja kergejõustikuvõistlused

Kaheksa osavõtnud kooli arvestuses võitsid meie kooli 3.,4., ja 5. klasside õpilased pendelteatejooksu; 4. ja 5.klasside kergejõustiku üldarvestuses võideti samuti  esikoha karikad.

Parimaid tulemusi:

 


3.klass
Markus-Taiyo Toiger - 60m jooks 2. koht  9,28

4. klass
Rasmus Meos -  60m jooks 1.koht  9,00
Georg-Eric Kurus - kaugushüpe 1. koht 4.22
Joosep Luts - kaugushüpe 3.koht 3.96

5. klass
Sinencia Kass - 60m jooks 1.koht 9,20
Sandra Anderson - kaugushüpe 3. koht 3.51; 60 m jooks 3. koht 9,23
Erli Meinson - pallivise 3.koht 38m
Kevin Kivi - 60m jooks 2.koht 8,95 ; kaugushüpe 2.koht 4.05; pallivise 2.koht 45m

6.-7.klass
Helena Klaar - 60m jooks 3.koht 8,53
Carina Pullerits - kaugushüpe 1.koht 4.22
Kriss-Marie Ploompuu - pallivise 1. koht 56m
Rauno Rämman - pallivise 2.koht 57m

Õnnitleme tublide saavutuste eest!


Meie kooli tubli maletaja

III a klassist LIINA TÕNSO saavutas Eesti kuni 14-a. neidude malemeistrivõistlustel III koha.

ÕNNITLEME!


Korvpall.

Kristiine LO ja Põhja-Tallinna LO koolidevahelistel võistlustel saavutas Kristiine Gümnaasiumi võistkond II koha. Võistkonda kuulusid Antonio Kass 7b, Siim Erik Potsepp 8a, Ott Kaarel Kõiva 8a, Kaupo Sinimaa 8a, Tõnis Kink 9c, Darius Semper 9b, Andry Liiva 9b, Markus Prual 9b, Kristo John Ottson 9a.


Spordipäeva tulemused 21.11.2011

 


7. KLASS

 

60M

1. KRISS-MARIE PLOOMPUU 8,93                       1. PATRICK TALL 7,61

2. LIISA-LOTTA JOHANSON 8,99                         2. RAUNO RÄMMAN 8,51

3. MICHELLE MARIE KUIVA 9,20                         3. OLIVER RAIAS 9,46 

 

KAUGUS

1. MICHELLE MARIE KUIVA 3.92                        1. PATRICK TALL 5.23

2. KRISS-MARIE PLOOMPUU 3.74                       2. GERT LILL 4.25

3. KRISTIN SÄÄREKÕNNO 3.69                          3. RAUNO RÄMMAN 4.23

 

8. KLASS

 

60M

1. SANDRA AASMÄE 8,70 (8,66)                           1. HARRI HEINAMETS 7,76 (7,75)

2. KRISTIN PUUSEPP 8,99 (8,67)                           2. SIIM ERIK POTSEPP 7,85

3. GRETE METSOJA 9,09 (8,71)                            3. VJATŠESLAV RÕBAK 8,01

 

KAUGUS

1. SANDRA AASMÄE 4.10                                        1. HARRI HEINAMETS 4.71

2. GRETE METSOJA 4.08                                           2. HENRY HÜRDEN 4.68

3. DANITA SIIK 3.73                                                  3. SIIM ERIK POTSEPP 4.63

 

9. KLASS

 

60M

1. LAURA TOOM 8,74 (8,73)                                     1. RAIGO TILK 7,87 (7,82)

2. ANNIE GRACE MOULD 8,78                                2. ANDRY LIIVA 8,20

3. HELE-RIIN JUHKAMA 8,89                                  3. MARKUS PRUAL 8,40 (8,04)

 

KAUGUS

1. LAURA TOOM 4.23                                                1. MARKUS PRUAL 5.13

2. ANNIE GRACE MOULD 3.71                                2. RAIGO TILK 5.02

3. FEY PIIR  3.63                                                         3. ANDRY LIIVA 4.90

 

10. KLASS 

60M

1. CELIN LANNUSALU 9,15                                     1. SVEN KEVIN KANARIK 8,09

2. HELE-RIIN METSAL 9,63                                      2. RICO REILE 8,65

3. MARIA PAISTE 9,81                                               3. ANDRI SOKKA 8,95

 

KÕRGUS

 

1. MARIA PAISTE 1.25                                               1. RICO REILE 1.50

2. HANNAH WOLGRAMM 1.20                               2. MARTIN TIKERPUU 1.45

3. CELIN LANNUSALU 1.20                                     3. SVEN KEVIN KANARIK 1.45

 

 

11. KLASS

 

60M

1. REETA SEMPER 9,08                                             1. ANDRES SUISLEPP 7,60

2. SAARA TALL 9,26 (9,18)                                       2. ANDRE KEES 7,93 (7,72)

3. JANE ROOSIMAA 9,68 (9,38)                               3. RASMUS LAINE 8,06 (7,88)

  

KÕRGUS

1. SAARA TALL 1.25                                                  1. ANDRES SUISLEPP 1.60

2. SAARA OJAM 1.25                                                 2. ANDRE KEES 1.55

3. CAROL PAESALU 1.25                                          3. ROMET MÜÜR 1.55

 

12. KLASS

 

60M

1. MARLEN U. E. KAKKORI 8,76                             1. LAURI KALM 7,15

2. ENELIN TIIMAN 9,26 (9,24)                                  2. MIHKEL KEREM 7,64

3. MARLEEN KOPPEL 9,48                                       3. SANDER-SVEN NOOK 7,78

  

KÕRGUS

1. GERDA KUUS 1.30                                             1. MIHKEL KEREM 1.70

2. KATHARINA-R. TALVISTE 1.25                          LAURI KALM 1.70

3. MARLEEN KOPPEL 1.25                                    3. TAAVI TISER 1.40

 


Rallimeister

Kristiine gümnaasiumi abiturient Markus Abram (12a) tuli Eesti

rallimeistriks EMV2 arvestusklassis.

 

Pikem lugu

http://www.rally.ee/?a=a009&b=8998


Tulevased sündmused:


E 30.10 pärast kolmandat ja neljandat tundi vahetunnikino
K 01.11 pärast kolmandat tundi 5.-7. klassi mälumäng
K 02.11 pärast neljandat tundi 8.-12. klassi mälumäng
N 02.11 pärast kolmandat tundi 3.-4. klassi mälumäng
R 03.11 pärast teist tundi ÕE koosolek
R 03.11 pärast kolmandat ja neljandat tundi vahetunnidisko






Logi sisse

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

 


Tallinna Kristiine Gümnaasium
     Nõmme tee 32
     13426 Tallinn
+372 651 3032
kristiine@kristiine.edu.ee
Reg. 750165333