Tulemused 2011/2012

Stroomi metsas toimus  Kristiine LO ja Põhja-Tallinna LO koolidevahelised murdmaateatejooksu võistlused.
I koha saavutas 4.kl võistkond - Stella-Riin Sugul 4a, Rasmus Meos 4a, Karoliina Grauberg 4a, Remys-Bert Ville 4b, Eliise Penu 4b, Georg-Erik Kurus 4c, Angelina Dolgopolaja 4c, Kettren Lootus 4c, Ragnar Metsala 4c, Herman Õunas 4c
III koha saavutas 3.kl võistkond - Reimo Trei 3a, Frank Varblane 3a, Katariina Raudsepp 3a, Trine Elise Metsla 3a, Birgit Pärtel 3a, Sireli Mihkelson 3b, Markus Taiyo  Toiger 3c, Karl Daniel Sada 3c, Karl Kaspar Ader 3c, Kerttu Liis Rebane 3c, Eva Liisa Trei 3c
III koha saavutas 6.-7.kl võistkond - Klaar 6b, Säärekõnno 6b, Pullerits 6b, Liplik 6b, Heinloo 6b, Oja 6a, Paloots 6a, Pilt 6a, Tamkivi 6a, Toots 6a

Õnnitleme!

II vilistlaste 4-võistlus

Reede õhtul toimus Kristiine Gümnaasiumi staadionil II vilistlaste 4-võistlus. Võislejaid 10, kellele lisaks kümmekond vilistlast-ergutajat.

Eelmise aasta võitja Marko Vahher ( ise ei võistelnud) andis rändkarika üle selle aasta võitjale Karel Virksile, kelle tulemus on nüüd ka võistluste rekordiks.

Vilistlased tundsid siirast rõõmu üheskoos pingutamisest, korraldajad imestasid tublide tulemuste üle. Kahetunnise võistluse lõpetas auhindade jagamine ja saunaskäik. Kahe aasta peale on võistlusel osalenud 21 erinevat vilistlast.

Teatejooks

Suured tänud õpilastele, kes vapralt osalesid koolinoorte teatejooksu märjal võistlusel.

Seoses viiruse levikuga on kõik sündmused hetkel edasi lükatud.