Tallinna koolide korvpalli võistlused

Täna toimusid Eesti Koolispordi Liidu Tallinna koolide 3 x 3 korvpalli võistlused.Tüdrukute 6.-7. klasside arvestuses sai meie kooli võistkond 3.koha.
Pildil vasakult: Mia - Lotta Pellis 6a; Eva Rebeka Rõbakova 6b; Emma Arumägi 7b ja Laura Liisa Õbenik 7a.

Heategevuslik tantsuprojekt

20.oktoobril osalesid 4a ja 5c klassi õpilased, koos klassijuhatajatega Ilotana Haaleni ja Kertu Saarega, heategevuslikus tantsuprojektis. Külla tuli Koit Tantuskooli treener, kes õpetas pingi ja laua taha loodud lihtsa koreograafia. Lühike tantsukava koosnes koolipingis tehtavatest harjutustest, mis virgutavad vaimu ja peletavad väsimuse.

NOVA

ETV2 noortesaade NOVA külastas meie kooli. 3.klasside õpilastelt uuriti, milline on kõige parem õpetaja ning mida teatakse meie eelmise ja uue presidendi kohta. Videoklippides arutavad teemade üle lisaks meie kooli õpilastele ka Pelgulinna Gümnaasiumi õpilased.
Nova saate videoklippe saab vaadata siin:
 "Mida teavad lapsed uue presidendi kohta?"
 "Milline on sinu arvates kõige parem õpetaja?"

Õpetajate päev

5.oktoobril tähistasime õpetajate päeva.
5. ja 6.tunni ajal said ennast õpetaja rollis proovile panna  11. ja 12.klassi õpilased ning õpetajad said samal ajal nautida kohvi ja kooki.
Peale tundide lõppu korraldasid 12.klassi õpilased õpetajatele aulas 80ndate stiilis õpetajate päeva peo. Üllatuskülalisena oli kutsutud esinema ansambli Tuberkuloited solist Indrek Raadik.

Suur aitäh 12.klassi õpilastele toreda päeva eest!

Meie kooli direktor ja õpetajad Õnneliku Õpetaja galal. Foto: Erlend Štaub

Vaktsineerimine koolis 10.10.2021

Augustis esimese doosi saanud inimesed tulevad teist vaktsiinisüsti saama, kuid lisaks on vaktsineerima oodatud ka kõik teised huvilised.
16 Tallinna koolis on 12-aastastel õpilastel ja kõigil täiskasvanutel taas kord võimalus eelregistreerimata vaktsineerida Pfizer-BioNTech Comirnaty vaktsiiniga.
Vaktsineerimist koolides viivad läbi Ida-Tallinna Keskhaigla ja Lääne-Tallinna Keskhaigla tervishoiutöötajad.

08.06 Vilistlaste kokkutulek - piletid Fientast
16.00 avatakse uksed