Eesti sisemeister U18 7-võistluses

Oliver Kruuspan 9b klassist saavutas U18 talvise mitmevõistluse Eesti meistrivõistlustel esimese koha!
Tulemused:
60m jooks - 7.21 (eelmisel aastal 7.36)
kaugushüpe - 6.56 (eelmisel aastal 6.29)
kuulitõuge - 11.65 (eelmisel aastal 9.72)
kõrgushüpe - 1.89 (eelmisel aastal 1.71)
60m tõkkejooks - 8.21 (eelmisel aastal 8.52)
teivashüpe - 3.20 (eelmisel aastal 3.29)
1000m jooks - 2.57,36 (eelmisel aastal 3.05,72)
KOKKU 4836 punkti (eelmisel aastal kokku 4323 punkti ja 6.koht)

PALJU ÕNNE!

Haridusprojekt Estonia teatris

13.jaanuaril  osales 5.c klass Estonia teatri õpitoas „Kuidas mõista balletti“. Interaktiivne loeng on mõeldud gruppidele, kes tulevad balletti vaatama esmakordselt. Projekti viis läbi Eesti Rahvusballeti tantsija ja tantsusemiootik Triinu Leppik-Upkin. Esinesid ka balletiartistid Karina Laura Leškin ja Marcus Nilson.
Ühe tunni vältel selgitati, mis on ballett, milline on antud balleti ajalooline taust ja kuidas seda mõista. Mida tuleks balletti vaadates jälgida, milline on selle balleti esteetika, kostüümid, dekoratsioonid ning milline on Eesti Rahvusballeti tantsija elu.
Koolitus aitab kindlasti meil 5.veebruaril paremini mõista balletti „Luikede järv“.

Piret Vahtra, 5.c klassi klassijuhataja

Annetus Tallinna Lastehaigla Toetusfondi

Eelmise aasta lõpus otsustasid 2.c klassi õpilased, et jõululaadalt teenitud tasust pool annetatakse abivajajatele. Hääletuse teel jõuti otsuseni, et sellel aastal läheb annetus Tallinna Lastehaiga Toetusfondi.
Eile külastas 2.c klassi Tallinna Lastehaiga Toetusfondi esindaja, kellele annetustšekk üle anti. Koos õpilastega räägiti ka heategevusest ning toetusfondi ja haigla tööst.

Loengusari "Ei kiusamisele!"

9.jaanuaril külastasid meie kooli loengusarja "Ei kiusamisele!" raames Helen Adamson ja Margus Vaher. Loengut käisid kuulamas 3.klassid ning 7.b, 8.a ja 8.b klassid. Helen Adamson ja Margus Vaher rääkisid õpilastele lugusid oma kooliajast ja kokkupuutest koolikiusamisega. Loengus keskenduti sellele, kuidas aidata nii kiusatavaid kui ka kiusajaid. Samuti pöörati tähelepanu sellele, kuidas saavad abiks olla kõrvalseisjad.
Oli väga põnev ja õpetlik loeng. Suur aitäh tulemast!

3. klasside koolikiusamise vastast lubadust saab vaadata siit

Tallinna koolide rammumehe võistlus

12.detsembril toimus Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis Tallinna koolide rammumehe võistlus.
Meie koolist osalesid kaks 12.klassi õpilast: Aleksander Jänes ja Remys-Bert Ville.
Aleksander Jänes saavutas võistlusel III koha.

Palju õnne!