EST ENG RUS

Töötajad

 

Õppealajuhatajad:    
Anu Rannus tel. 651 3033 e-post: anu.rannus@kristiine.edu.ee 
I ja II kooliaste    
     
Tiina Kerem tel. 651 3033 e-post: tiina.kerem@kristiine.edu.ee 
III ja IV kooliaste    
     
Sekretär:    
Külli Kelder
tel. 651 3032, e-post : kristiine@kristiine.edu.ee
    e-post : kulli.kelder@kristiine.edu.ee
     
Infojuht:    
Üldkontakt tel. 651 3032, e-post: infojuht@kristiine.edu.ee
Lauri Vilibert                  
e-post: lauri.vilibert@kristiine.edu.ee
     
Huvijuht:    
Mart Usin tel. 651 3032,
e-post: huvijuht@kristiine.edu.ee
     
Sotsiaalpedagoog, HEV koordinaator:    
Katrin Kõiv tel. 651 3032, e-post: katrin.koiv@kristiine.edu.ee 
     
Koolipsühholoog    
Sandra Volmer tel. 651 3032, e-post: sandra.volmer@kristiine.edu.ee
     
Raamatukogu:    
Elju Valk tel. 651 3032, e-post: raamatukogu@kristiine.edu.ee
     
     
Kooli õde: E-R 08.00-16.00
 
Aili-Maria Meer tel. 56256614

e-post:  kristiineg@kth.ee

e-post:  tervishoid@kristiine.edu.ee

 

Tulevased sündmused:


T 22.01 kell 16.00 8.-12. klassi luulekohvik
N 24.01 kell 14.35 8.-10. klassi maleturniir (ruumis 323)
R 25.01 pärast teist tundi ÕE koosolek
R 25.01 pärast neljandat ja viiendat tundi vahetunnidisko



Logi sisse

 TKG 100 INFO

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"