EST ENG RUS

Sekretär Külli Kelder
Isikuandmete vastutav töötleja tel. 6513032, kristiine@kristiine.edu.ee
   
IT tugi Lauri Vilibert
  tel. 6513032, lauri.vilibert@kristiine.edu.ee
   
Sotsiaalpedagoog Katrin Kõiv
HEV koordinaator tel. 6513032, katrin.koiv@kristiine.edu.ee
   
Psühholoog Ivan Prihhodko
  tel. 6513032, Ivan.Prihhodko@kristiine.edu.ee
   
Eripedadoog Kadri Ojala
  tel. 6513032, kadri.ojala@kristiine.edu.ee
   
Eripedagoog Gerli Korju
  tel. 6513032, gerli.korju@kristiine.edu.ee
   
Raamatukogu Kaire Kott
  tel. 6513032, kaire.kott@kristiine.edu.ee
   
Tervishoiutöötaja Aili-Maria Meer
  tel. 56256614, aili-maria.meer@kth.ee
  Tööajad: E-R kell 8.00-16.00
   

Tulevased sündmused:


05.12.2022 2. advendi kontsert 5.-8. klassidele ning 9.-12. klassile
05.12.2022 Rahatarkuse loeng 6. klassidele.
06.12.2022 Koostööpäev
06.12.2022 Luulekohvik
12.12.2022 Laulame koos jõululaule
19.12.2022 4. advendi kontsert 1.-4. klassile

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalender



Logi sisse

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid