EST ENG RUS

Spordi sündmused



Head tulemused ujumises

Esmaspäeval, 16. aprillil toimusid Audentese ujulas Kristiine ja Põhja-Tallinna linnaosa koolide ujumisvõistlused.

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 3.-5. klasside teateujumisvõistkond saavutas I koha.

Koosseisus: Greete-Liis Ratt 5a, Maarja Lyadov 5c, Mariette Koppel 4b, Marek-Adrian Mäsak 4b, Edvard Villems 4d, Karl-Joosep Hallismaa 5c.

6.-7. klasside teateujumisvõistkond saavutas III koha.

Koosseisus: Andra Hallaste 7b, Cathy Kertu Kaljuraid 7b, Karolina Kruuk 6b, Hugo Kaiv 7a, Mihkel Põdra 7a, Kaur Kulver 6a


Särav tulemus minivõrkpallis

Neljapäeval, 12. aprillil toimus Lilleküla gümnaasiumis Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide 6.-7 klasside tütarlaste minivõrkpalli turniir.

Meie kooli võistkond koosnes 7.b klassi tüdrukutest ning saavutasime tubli II koha

Koosseisu kuulusid:

Grete Valtin
Stella Maria Pertens
Anete Aurelie Aas
Mia Saar
Katriin Sartakov
Laura Taklaja
Cathy Kertu Kaljuraid

 


Korvpallipoiste suur võit

Meie gümnaasiumi noormehed saavutasid Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel korvpallis kolmanda koha, mis on viimase 25 aasta parim saavutus! Seni oli TKG parimaks tulemuseks koht kuue hulgas.

Koosseisu kuulusid:

Ken Erik Kalme
Ragnar Kramm
Aron Liiva
Kristjan Paloots
Reijo Põllu
Ragnar Pruuns
Stiven Vatin
Daniel Krevald
Aleksander Jänes
Creiton Kojalo
Mihkel Nõel
Markus Veerme

Palju õnne!


Särav tulemus sportakrobaatikas

Sirelin Mihkelson (9.b) võitis AkroKarika võistlustel sportakrobaatikas juuniorklassi 11-16 aastaste vanuseklassis I koha.


Rekordisadu kergejõustikus

Oliver Kruuspan (7.b) võitis Eesti noorte kergejõustiku sisemeistrivõistlustel kaks kulda ja ühe pronksi.

I koht 60 meetri tõkkejooksus ajaga 8,39. Tegemist on uue Eesti omavanuste rekordiga
I koht 200 meetri jooksus ajaga 23,67
III koht 60 meetri jooksus ajaga 7,37

Kõik tulemused on ka kooli 13.-14. aastaste vanuseklassi rekordid.


Tulevased sündmused:


E 16.04 Eesti keele riigieksam abituuriumile
T 17.04 Pärast kolmandat tundi NUTIMITMEVÕISTLUSE tutvustus 4.-6. klassile
T 17.04 Kell 16.00 1.-4. klassi Vaba Lava
K 18.04 Mälumängud (pärast kolmandat tundi 5.-7. klass ja pärast neljandat 8.-12. klass)
K 18.04 Eelkooli lõpetamine kell 16.25
N 19.04 Pärast kolmandat tundi 3.-4. klassi mälumäng
N 19.04 Kell 17.00 lastevanemate üldkoosolek
R 20.04 Pärast teist tundi ÕE koosolek
R 20.04 Pärast kolmandat ja neljandat tundi vahetunnidisko



Logi sisse

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"