EST ENG RUS

Uudised/TeatedTöökorraldus suvel

Koolimaja avatud juunis 2024 ja dokumente võtame vastu:

20.06 kell 09.00 - 13.00

21.06 kell 9.00-13.00

25.06-27.06 kell 10.00-14.00

 

Kollektiivpuhkus 01.07.2024 - 18.08.2024

Kiireloomuliste küsimuste puhul kirjutage aadressil kristiine@kristiine.edu.ee 

Päikselist suve!


Lõpuaktused


Vilistlaste kokkutulek

8. juunil tähistasime kooli 105. juubelit vilistlaste kokkutulekuga. Avati juubelipink, kus pingi erinevad osad tähistavad ühte maja, kus meie kool oma pika ajaloo jooksul on asunud. Sellele järgnes suurejooneline kontsert, mis seekord toimus kooli sisehoovis. Meeleolukas õhtu jätkus aulas, kus sai tantsu lüüa, pildimeenutust vaadata ning oksjonil osaleda. Oleme väga tänulikud kõigile, kes ürituse õnnestumisse tähelepanuväärse panuse andsid! Ettevalmistuses osales palju õpetajaid ning õpilasi, kuid eraldi soovime veel tänada meie vilistlasi. Suur aitäh Sebastian Jung, Maria Paiste, Mark Erik Savi, Maribel Vääna ja Aarne Valmis! Juubelipingi idee autor on meie vilistlane ja praegune kunstiõpetaja Epp Korp, teostus Mart Pajuste (Pajunes Puutöö OÜ). Suur tänu ka teile!


1. klassi vastuvõtt 2024/2025 õppeaastaks

Dokumentide esitamine:

Lapsevanem või tema seaduslik esindaja esitab:
Kirjalik taotlus 1. klassi vastuvõtuks (vorm kooli kodulehel)
Lapse isikut tõendav dokument (sünnitunnistuse, passi või ID-kaardi koopia).
Koolivalmiduskaart (lasteaiast).
Digifoto saatmine augustis klassijuhataja meilile.

Dokumendid saata digiallkirjastatult sisseastumine@kristiine.edu.ee 

Probleemide ja/või küsimuste korral palun pöörduda algklasside õppejuhi poole aadressil anu.rannus@kristiine.edu.ee


Turvalise koolitee programmi küsitlus

Hea lapsevanem! Kutsume Teid vastama lühikesele küsitlusele, et teada saada, milliste liikumisviisidega Tallinna linnas õppivad lapsed kooli ja kodu vahel liiguvad ning kui turvalised on laste kooliteed. Need teadmised on olulised Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti poolt juhitava "Turvalise koolitee" programmi jaoks, et laste kooliteid ohutumaks muuta. Küsitlus on vabatahtlik ja anonüümne. Juhul, kui Teil on mitu kooliealist last, siis palun vastake iga lapse kohta eraldi.

Kui Te olete nõus uuringus osalema, siis palun vastake Google Formis toodud küsimustikule https://forms.gle/nG2bLRLhWVDKsqD29 – see võtab aega ligikaudu 5 minutit. Kui Teil tekkis aga küsimusi küsitluse kohta, siis võtke ühendust e-posti aadressil tkoolitee@gmail.com.


Tulevased sündmused:


19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

Tunniplaan 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.