Ettelugemise päev

20.oktoobril toimus ettelugemise päev, kus osalesid kõik 1.-12.klassi õpilased. Klassi eelvoorudest valiti välja kaks parimat, kes lugesid ettelugemise päeval mõnele teisele klassile. Traditsiooniliselt lugesid 1.klassi õpilased 12.klassile ning vastupidi.

Tallinna koolide korvpalli võistlused

Täna toimusid Eesti Koolispordi Liidu Tallinna koolide 3 x 3 korvpalli võistlused.Tüdrukute 6.-7. klasside arvestuses sai meie kooli võistkond 3.koha.
Pildil vasakult: Mia - Lotta Pellis 6a; Eva Rebeka Rõbakova 6b; Emma Arumägi 7b ja Laura Liisa Õbenik 7a.

Heategevuslik tantsuprojekt

20.oktoobril osalesid 4a ja 5c klassi õpilased heategevuslikus tantsuprojektis. Külla tuli Koit Tantuskooli treener, kes õpetas pingi ja laua taha loodud lihtsa koreograafia. Lühike tantsukava koosnes koolipingis tehtavatest harjutustest, mis virgutavad vaimu ja peletavad väsimuse.

NOVA

ETV2 noortesaade NOVA külastas meie kooli. 3.klasside õpilastelt uuriti, milline on kõige parem õpetaja ning mida teatakse meie eelmise ja uue presidendi kohta. Videoklippides arutavad teemade üle lisaks meie kooli õpilastele ka Pelgulinna Gümnaasiumi õpilased.
Nova saate videoklippe saab vaadata siin:
 "Mida teavad lapsed uue presidendi kohta?"
 "Milline on sinu arvates kõige parem õpetaja?"

Õpetajate päev

5.oktoobril tähistasime õpetajate päeva.
5. ja 6.tunni ajal said ennast õpetaja rollis proovile panna  11. ja 12.klassi õpilased ning õpetajad said samal ajal nautida kohvi ja kooki.
Peale tundide lõppu korraldasid 12.klassi õpilased õpetajatele aulas 80ndate stiilis õpetajate päeva peo. Üllatuskülalisena oli kutsutud esinema ansambli Tuberkuloited solist Indrek Raadik.

Suur aitäh 12.klassi õpilastele toreda päeva eest!

Meie kooli direktor ja õpetajad Õnneliku Õpetaja galal. Foto: Erlend Štaub