Toidupakk

Eriolukorra tõttu jagatakse alates 1.04.2020 toidupakke.

Lapsevanemad kes on saanud juba toidupaki, jäävad jätkuvalt nimekirja ning täiendavalt pole vaja toidupakki tellida.

Kui soovite loobuda toidupakist, palun teatada  majandus@kristiine.edu.ee

Uued sooviavaldused palume saata majandus@kristiine.edu.ee

Vabandame esialgse eksliku info pärast seoses järgmise toidupaki jagamise kuupäevaga.
17. aprillil toidupakke ei jagata.Toidupakkide kuupäevad on 21.-22.04 ja  29.-30.04.

Tallinna Haridusamet

Avalduste vastuvõtmine 22. aprilliks lõpeb 13. aprillil kell 12.00.   Täiendav info saadetakse meilile.  Kui soovite loobuda toidupakist, palun teatage majandus@kristiine.edu.ee

Täiendav info järgmiste pakkide kohta tuleb kodulehele.

Küsimustele vastame majandus@kristiine.edu.ee

Kooliõe telefoninõustamine

Tallinna koolide õed alustasid kooliperede telefoninõustamist, et pakkuda leevendust ülekoormatud riiklikele infoliinidele.

Häirekeskus on andnud teada, et väga paljud lapsed pöörduvad nende poole muredega, mis tingitud koroonaviiruse tekitatud olukorrast. Muretsetakse pere ja sõprade pärast, uuritakse haigustunnuste kohta. Samuti on üle koormatud perearstikeskuste infoliinid,” tõdes SA Tallinna Koolitervishoid juhatuse esimees Kädi Lepp.

Sihtasutuse juhatus otsustas koos juhtivõdedega, et kooliõed jätkavad oma tööd telefoninõustajatena, et võtta maha eesliinil töötavate inimeste koormust. Lisaks õpilastele saavad kooliõed kui tervishoiuspetsialistid anda tervisealast nõu ka lapsevanematele ning pedagoogidele.

„Nõustamine algab kohe, kui kooliõde on saatnud koolile vastava kirja, kus olemas tema kontaktandmed ning nõustamise kellaajad. Koolid omakorda teavitavad telefoninõustamise algusest õpilasi ja lapsevanemaid ning õpetajaid,” selgitas Lepp. „Iga kooliõde nõustab enda töökoha kooliperet, kuid vajadusel saavad appi tulla ka kolleegid teistest koolidest, näiteks juhul, kui kooliõde ise jääb haiguslehele või töötab suurel koormusel COVID-19 drive-in põhimôttel tegutsevas proovivõtukohas.

Kooliõde Aili-Maria Meer telefoninõustamised

08-09.04.2020   kell 14.30-16.00 (Kui hetkel ei vasta, siis helistatakse tagasi)

10-12.04.2020   kell 10.00-15.00

Telefon 5625 6614

Võib kirjutada ka e-posti aadressil: aili-maria.meer@kth.ee

TKG liigub ja veereb

Lõppenud on selle nädala "TKG liigub" ja "TKG veereb" võistlused.
"TKG liigub" võistlusel kõnniti ja joosti sellel nädalal kokku 461 kilomeetrit.
"TKG veereb" võitlusel sõideti jalgratta ja rulluiskudega kokku 274 kilomeetrit.
Uuest nädalast kõik tulemused nullitakse ja liituma on oodatud ka need, kes seda siiani ei ole teinud.

"TKG veereb, nädal 3" (jalgratas, rulluisud) challenge on siin: http://www.endomondo.com/challenges/42731139
"TKG liigub, nädal 3" (kõndimine, jooksmine) challenge on siin: http://www.endomondo.com/challenges/42731118

Värskes õhus liikumise juhised eriolukorra ajal: https://loodusegakoos.ee/juhised-looduskulastuseks

Endomondo äpi juhend: TKG LIIGUB.pdf

Kooliõde

Toidupakk

Eriolukorra tõttu jagatakse alates 1.04.2020 toidupakke.

Lapsevanemad kes on saanud toidupaki 01.aprillil ja kes on tellinud toidupaki enne 03.04, jäävad jätkuvalt nimekirja ning täiendavalt pole vaja toidupakki tellida.

Kui soovite loobuda toidupakist, palun teatada  majandus@kristiine.edu.ee

Uued sooviavaldused palume saata majandus@kristiine.edu.ee

Järgmine tellitud toidupakkide jagamine toimub 17. aprillil.
Toidupaki sooviavalduste vastuvõtmine 17. aprilliks lõppeb 09. aprillil kell 12.00

Teile saadetakse täiendav info meilile.

Kui soovite loobuda toidupakist, palun teatage majandus@kristiine.edu.ee

Täiendav info järgmiste pakkide kohta tuleb kodulehele.

Küsimustele vastame majandus@kristiine.edu.ee

Seoses viiruse levikuga on kõik sündmused hetkel edasi lükatud.