logo logo tallinna kristiine gümnaasium
EST ENG RUS

Tulemused 2009/2010



Tallinna Koolinoorte Spordimängude kokkuvõte

 

Tallinna Kristiine Gümnaasium saavutas Kristiine LO ja Põhja-Tallinna LO koolide hulgas

6.-7. klasside spordimängude osas I koha,

3.-5.klasside arvestuses II koha.


Tallinna Koolinoorte Spordimängude arvestuses on lõplik koht 17.

 


Tallinna Koolinoorte MV kergejõustikus toimusid 24.-25.05 Kadrioru staadionil

Kristiine Gümnaasiumi õpilaste tublisid tulemusi :

 

  1. Vello Kannike 9a kettaheide (1,5) 30.31

     6.  Lars Salm kolmikhüpe 10c 11.80

  1. Sigrid Sempelson kuulitõuge 11b  (4) 8.39
  2. Martin Vahher 11c teivashüpe 2.50
  3. Kristjan Kalmet 9b kolmikhüpe  10.55
  4. Martin Metsoja 9b  odavise (600) 40.46
  5. Sten Indrikson 12b kettaheide(1,75) 27.36
  6. Vello Kannike 9a  kuulitõuge(5) 10.70
  7. Erki Reinsalu 11b kettaheide (1,75) 26.74
  8. Saale Suurtee 10b (600) 24.88

Meie kooli sportlaste tublid saaavutused

Kristiine ja Põhja-Tallinna linnaosade koolidevahelised võistlused 18.-19.05.2010

Lisatud pildid

  1. klass
 

pendel-teatejooks

60 m kooks

kaugushüpe

3.-4.kl võistkond

I koht

   

Sandra Anderson

   

II koht

Pullerits Karina 4b

I koht

I koht

I koht

Pendelteatejooksu võistkond: Henri Drell, Kevin Kivi, Markus Moring, Sten-Evert Sädeme, Robin Pitk, Sandra Anderson, Sandra Havakats, Laura Johanson, Grete Parve, Anetta Nõel

5.klass

 

60 m kooks

kaugushüpe

Tall Patrick 5b

I koht

II koht

Klaar Helena 5a

II koht

II koht

Säärekõnno Kristin 5a

 

III koht

Ploompuu Kris 5a

 

I koht

6.-7.klass

 

pendelteatejooks

pallivise

60 m jooks

6.-7.klasside võistkond

I koht

   

Pedaja Danita 6b

 

II koht

 

Põlten Risto 7c

   

III koht

Osales 11 kooli


Kooli MV odaviskes. Parimaid tulemusi :

4.-5.kl

T 1. Kriss Marie Ploompuu 26.40 (300gr)
P 1. Rauno Rämman 26.92 (300 gr)

6.-7 kl

P 1. Kaarel Nõomaa 23.43 (400 gr)

8.-9.kl

T 1. Britt-Marii Laarmann 23.33 (500gr)
P 1. Martin Metsoja 38.25 (600gr)
   2. Andres Suislepp 35.16

10.-12.kl

T 1. Elisabeth Haljas 20.77 (600gr)
P 1. Erki Reinsalu 46.66 (700gr)
   2. Martin Vahher 42.32


Meie kooli tubli maletaja

I a klassist

LIINA TÕNSO

saavutas Eesti kuni 10-a. neidude malemeistrivõistlustel III koha.

ÕNNITLEME!


Tulevased sündmused:






Logi sisse

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

 


Tallinna Kristiine Gümnaasium
     Nõmme tee 32
     13426 Tallinn
+372 651 3032
kristiine@kristiine.edu.ee
Reg. 750165333