Tulemused 2009/2010

7. Henk van Arnhem, Marco Oord, NED
7. Kacper Kazimierowicz, , POL

Kooli MV korvpallis 9.-12.klass

Kooli MV korvpallis 9.-12.klassi õpilastele võttis osa 8 võistkonda. Kokku peeti 16 mängu.

Finaalis võitis 11A klassi võistkond (pildil Ken Annikve, Oskar Johannes Tammiste, Martin Tisler,  Egert Heintare, Rainer Leppik, Kristo Salamatin; pildilt puudub Riivo Atso) lisaajal 34-28 10B klassi võistkonna ( Lauri Kalm, Marek Õunpuu, Mihkel Kerem, Andre-Olavi Jurman, Taavi Tisler).

Kolmanda koha mängus võitis 9a klassi võistkond (Vello Kannike, Koit Kaupmees, Karl Parve, Kaspar Truverk, Andres Suislepp, Reigo Keelmann) samuti lisaajal 11c klassi võistkonna (Mario Hamburg, Kristjan Suits, Martin Vahher, Raiko Karpov, Ardi Väljamäe).

9.KLASSI VõISTKOND VÕITIS JüRIöö JOOKSU

22.aprillil võitis meie kooli 9.klassi võistkond Kristiine Linnaosavalitsuse Jüriöö jooksu.

Võidukasse võistkonda kuulusid

Kaisa Annuk 9b

Liis Leppik 9b

Reelyka Kristel 9b

Britt-Marii Laarmann 9b

Romet Müür 9b

Marti Metsoja 9b

Christofer Martin 9a

Braien Allas 9b

Õnnitleme võitjaid!

Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis põhikooli arvestuses saavutasid meie kooli õpilased 7.-8. koha 33 osalenud kooli arvestuses. Pildil Vello Kannike , Hannes Õun , Andres Suislepp, Reigo Keelmann, Patrik-Kaspar Truverk, Koit Kaupmees (pildilt puudub Oliver Grauberg)

Meie kooli judokalt Hennrich Sildveerilt taas tublid tulemused

27.03.2010 Narvas tuli HENNRICH SILDVEER Juunioride Eesti Meistrivõistlustel Eesti meistriks judos +100 kg kehakaalus.

20.03.2010 – 21.03.2010 Türgis, Antalyas toimunud European Cup’il saavutas Hennrich +90 kg kehakaalus auhinnalise teise koha.