1. klassi vastuvõtt 2016/2017 õppeaastaks

Lapsevanemaid, kelle lapsed käisid meie kooli eelkoolis, ootame dokumente tooma 24. mail 2016 kell 7.45-8.30, 26.mail 2016 kell 7.45-11.00 ja 30. mail 2016 kell9.00-10.00 ja 15.00-16.00

Juunikuus: 2. juuniil 2016 kell 8.00-10.00 ja 17.30-18.30; 6. ja 7. juunil 2016 kell9.00-10.00; õppealajuhataja kabinetis.

Lapsevanemaid, kelle lapsed pole meie kooli eelkoolis käinud, ootame dokumente tooma koos lapsega. Vestluse aeg registreerige SIIN!

Lapsevanem või tema seaduslik esindaja esitab :

Kirjalik avaldus 1. klassi vastuvõtuks (vorm kooli kodulehel, kui võimalik palume saata digiallkirjastatult).
Lapse isikut tõendav dokument (sünnitunnistuse või ID-kaardi koopia).
Kaasa võtta lapsevanema isikut tõendav dokument (seadusliku esindaja isikut tõendav dokument).
Tervisekaart (võib tuua ka septembris klassijuhataja kätte)
Koolivalmiduskaart (lasteaiast).

Kohapeal koopia tegemine 13 senti.

Tallinna Haridusameti tunnustus

PARIM KOOSTÖÖPROJEKT 2016

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi projekt

„Erinevate põlvkondade lõimimine ja lõimumine“

Projekti  algus ulatub aastasse 2009 kui 6.klassi õpilased ja klassijuhataja Helmi Kelle paluti  Jõulude ajal esinema Kristiine kohvikusse pensionäride jõuluõhtul. Kuna Tallinna Kristiine Gümnaasium õpilastel on eriti Jõulude ajal tavaks tegeleda laiemalt heategevusega, siis sealt saigi alguse pikaajaline koostöö Kristiine Sotsiaalkeskusega, et pakkuda noorte poolt rõõmsaid hetki ja meelelahutust eakatele inimestele.

2012 oli põlvkondade vahelise lõimumise aasta. Tallinnas oli tegevust alustanud Nõmme Vanameeste Klubi ja sellest räägiti televisioonis.  Õpetaja Helmi Kelle võttis klubiga ühendust ja pakkus koostööd. Pakkumine võeti vastu. Esimene ettevõtmine oli ühismatk Viru rappa. Isadepäeval tulid „vanamehed“ kooli külla ja viisid läbi  huvitava tunni teemal „Mina-pilt“ .Õpilased vastasid temaatiliste, muusikalis-sõnaliste põimikutega erinevatel tähtpäevadel: isadepäev, jõulud, vabariigi aastapäev, naistepäev ja kevade saabumine.

Kõik see tegevus sünnib ühistööna: on muusikaõpetuse õpetaja Kai Rei oskus ja tahe laululastele laulud ära õpetada. Eesti keele õpetaja Helmi Kelle valib  luuletused ja mõtisklused nii, et esinejatele oleks need vastuvõetavad ja kuulajad naudiksid ning saaksid ennast tagasi mõelda möödunud aastatesse. Eesmärk on kanda sõnumit, et kaasaja  noor on andekas, sõbralik ja peab lugu vanemast põlvkonnast.

Küllap on teade meie õpilaste tegemistest levinud ja nii on järgnevatel aastatel toimunud mitmed esinemised nii Kristiine kui ka Jaan Poska tänava Sotsiaalmajades,  eakate hooldekodus “Villa Benita” ja Kodulinna majas. Õpilased on esinenud erinevate proggrammidega nii USA Tallinna saatkonnas, Mustamäe Linnaosavalitsuse üritustel, Kristiine lasteaedade lastele ja töötajatele. Kristiine linnaosade lasteaedade spordipäevad toimuvad aastaid meie kooli staadionil.

Lasteaialaste jõulupeod on toimunud kooli aulas.

Tunnustusega kaasnes 1700 eurone preemia!

Täname ja õnnitleme õpetajaid ja õpilasi, kes projektis osalesid!

Abituuriumi lõpuaktus

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 91. lennu lõpuaktus on esmaspäeval, 20. juunil kell 14.00 kooli aulas.

Iga lõpetaja saab kutse kolmele inimesele, kellele on garanteeritud saalis istekoht.

Palume lõpetajatel oma lähedastega kutsete jaotamine eelnevalt läbi arutada.

Aulasse sisenemine algab kell 13:40.

Ülejäänud külalised saavad jälgida aktuse kulgu helis ja pildis koolimaja koridorides paiknevatest teleritest.

Õnnitluste jagamiseks palume 12.a klassi lähedastel koguneda 3. korrusele ning 12. b külalistel 2. korrusele.

Põhikooli lõpuaktus

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi põhikooli lõpuaktus on reedel, 17. juunil kell 14.00 kooli aulas.

Iga lõpetaja saab kutse kahele inimesele, kellele on garanteeritud saalis istekoht.

Palume lõpetajatel oma lähedastega kutsete jaotamine eelnevalt läbi arutada.

Aulasse sisenemine algab kell 13:40.

Õnnitluste jagamiseks palume 9.a klassi lähedastel koguneda 3. korrusele ning 9.b klassi külalistel 2. korrusele.

Kohvikutepäev

Olete palutud Tallinna Kristiine Gümnaasiumi kohvikutepäevale neljapäeval, 2. juunil.

Kohvikutepäeval pakuvad õpilased ja õpetajad oma kaupa igale maitsele. Kohvikutepäeva teemaks on sel aastal keskkonnasäästlikus.

Traditsiooniliselt on kohvikutepäeval meelelahutusprogramm ning külastajatele esinevad Kristiine gümnaasiumi kollektiivid.

KAVA

16.00 Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 2.B klassi lavastus "12 kuud" (S. Maršak). Juhendaja Mare Pukk. Lavastust mängitakse aulas.
16.30 Kohvikutepäeva avamine
16.35-17.00 Õpilaste ja õpetajate vaheline sõpruskohtumine jalgpallis
17.00-18.00 Kultuuriprogramm (esinevad Kristiine gümnaasiumi õpilased ja õpetajad ning külalisesinejad)
19.30 Kohvikutepäeva lõpetamine