Isadepäev

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilased kutsuvad kõiki neljapäeval, 7.novembril tähistama isadepäeva. Tegevustoad alustavad kell 17.00 ning sellele järgneb kell 17.30 väike kontsert.
Tegevustubadesse saab registreeruda SIIN
Palun registreerida ennast sobivasse tegevustuppa hiljemalt 6.novembriks.

Halloween

31.oktoobril tähistati meie koolis Halloweeni. Õpilasesindus kutsus üles kõiki tulema kooli kostüümides ning kaunistama klasse. Kostüümides õpilasi oli väga palju ning ka klasside kaunistamisega oli nähtud suurt vaeva.
Vahetundides toimus aulas Halloweeni disko, kus jagati kommi ning autasustati parimaid kostüüme.
Õpilasesinduse žürii käis vahetundides vaatamas kaunistatud klasse ning võitjateks osutusid 3.a klass, 7.c klass ning 9.b klass.

Õpilasesindus tänab kõiki aktiivse osavõtu eest!

Tasakaalurõngas

Tallinna Haridusameti toetusel paigaldati kooli hoovi Supernova tasakaalurõngas, mida õpilased saavad kasutada kehalise kasvatuse tundides, õuevahetundides ning tunnivälisel vabal ajal.

See suur, kaldus, pöörlev rõngas motiveerib lapsi avastama lugematuid mänguvõimalusi üksi või koos sõpradega: keerutamine, tasakaalustamine, istumine, lamamine, seismine. Seitsmeks osaks jaotatud ring annab võimaluse luua erinevaid mänge ja reegleid. Supernova tasakaalurõngas treenib tasakaalu ning ruumitunnetust, mis on oluline nii paigal istumiseks kui ka liikluses ohutuks liikumiseks. Supernova juhib tähelepanu üksteise aitamisele ja annab võimaluse leiutada mänge, mis arendavad sotsiaalseid oskusi, tunnetust, empaatiat, koostöövõimet ning loogilist mõtlemist.

Tutvustavat videot Supernova tasakaalurõnga kohta näeb SIIN

Vilistlaste 4-võistlus

Oktoobris toimus Kristiine Gümnaasiumis 9.vilistlaste 4-võistlus.
Oskused pandi proovile neljas erinevas alas: 60m jooks, kaugushüpe, odavise ning 1000m jooks.
Osa võttis Andy Gebruk, kes saavutas I koha (2043 punkti), Allan Pilt II koht (1798 punkti), Karl-Erik Jakobsoo III koht (1550 punkti), Tõnis Lomper (1414 punkti), Taavi Kivimaa (1385 punkti) , Taavi Pajuste (1371 punkti) , Ragnar Lipstok (1230 punkti) ning Marten Mänd.

Tasuta hommikupuder

Igal hommikul kell 7.30-9.00 pakutakse meie kooli sööklas tasuta hommikuputru.

20.11 Koidulauliku etluskonkursi koolivoor
21.11 Kadrikarneval