Pranglimise meistrivõistluste tulemused

Tallinna Kristiine Gümnaasiumil  on rõõm teatada, et 12b õpilane Lauri Piirisaar jõudis tagasi Leedust Pranglimise (peastarvutamise) meistrivõistlustelt hõbemedaliga (olles poiste vanuseklassis Eesti parim 24162 punktiga).

Palju õnne tubli tulemuse puhul!!

Videod ja pildid

Pildid ja videod on nüüd eraldatud meie kodulehel. Lisatud on nii mõnigi uus video (sealhulgas 2010 Lõpukella videod ning 2012 Lõpukella videod). Videod on nüüd järjestatud süstemaatiliselt (õppeaastate kaupa), et leiaks paremini üles asju. Pildilehele on lisatud selle aasta lõpukella pildid. Videod leiad siit ning pildid endiselt siit.

Filosoofiaolümpiaad

Aprillikuu toob alati endaga kaasa filosoofiaolümpiaadi, nii ka sel aastal.
5.-8. aprillil Tartus toimunud lõppvooru suutis end sisse filosofeerida 12b klassi õpilane Marlen Kakkori.
Ajude ragistamine kestis kokku neli päeva ja mitmes erinevas vormis: väitluses,loogikas, erinevates filosoofiaalastes testides ja lõpetuseks tuli ka essee kirjutada. Selle kõigega seoses on hea meel õnnitleda Marleni,kes läbis edukalt selle kadalipu ja tuli Tartust tagasi kuuenda kohaga abiturientide arvestuses.
Palju õnne!

EELKOOL

Eelkooli lõpetamine toimub kolmapäeval, 2.mail kell 16.30 aulas.

Kavas:

Eelkooli õpilaste esinemine;

näidend „Majake tormivarjuks“ 2b klass;

kohtumine 1.klassi õpetajatega;

tutvumine kooliga.

2012/13 õppeaastal

alates oktoobrikuust on eelkoolis võimalus osaleda lastel, kes alustavad kooliteed 1.septembril 2013

Registreerimine eelkooli ja täpsem info kooli kodulehel septembrikuus.

Tallinna piirkonna pranglimise finaalvõistlus

10. aprillil toimusid Laagna gümnaasiumis Tallinna piirkonna pranglimise finaalvõistlused. Igast vanuseastmest pääsesid võistlusele eeletappide 10 parimat. Meie kooli õpilastest said finaali võistlema neli õpilast 4. klassidest.

Tallinna pranglimise finaalvõistluste tulemused:

5. koht Joosep Luts 4a klass 6151 punkti

6. koht Karoliina Grauberg 4a klass 5747 punkti