Tubli saavutus teatejooksus

Meie kooli põhikooli tüdrukud said Tallinna koolinoorte XLI spordimängude võistkondlike meistrivõistluste teatejooksus 43 kooli hulgast 8. koha!

Sügisandide näitus

Sügis on vahva aeg, sest siis leiab aiast, põllult ja metsast maitsvaid ning ilusaid sügisande! Algklasside õpilased korraldasid neist toreda näituse, mida koolipere imetleda sai. Suur tänu korraldajatele ja osalejatele!

Asfaldi joonistusvõistlus "Tiivuliste kirjud kuued"

20. septembril oli meie kooli esine täis siginat-saginat, sest toimumas oli asfaldi joonistusvõistlus. Osalejad joonistasid suure innuga ning tulemus sai imekaunis!

Žüriil oli küll raske otsust teha ning võistlus oli väga tasavägine, kuid järjestus kujunes selliseks:

I koha saavutas 8.c klassi võistkond "Kunstnikud". Võistkonda kuulusid Marii Maide, Mai Roosi, Katarina Maricic, Mia Kullerkupp.

II koha saavutas 8.a klassi võistkond "Linnujumal". Võistkonnaliikmed olid Amanda Rahuoja, Loore Lisete Aas, Lilly-Elisabeth Pungar ja Marleen Hulkko

III koha saavutas 6.a klassi võistkond "Kuuendikud". Joonistajad olid Jana Suvorova, Kirke Asik, Elis Mikk, Kristin Piirsalu

Palju õnne võitjatele ning suur tänu kõigile osalejatele!

Ürituse eestvedajad olid kunstiõpetaja Epp Korp ning huvijuht Tuuli Särekanno

Loovusringi registreerumine on alanud!

Loovusring on tasuta huviring, mis toimub kooli kunstiklassis. Kohtade arv on piiratud!

4.-12. klassi tund toimub teisipäeval 14.00 - 15.45

Juhendaja Epp Korp

Registreeri 4.-12. klassi loovusring

Meie gümnaasiumi õpilase Marek-Adrian Mäsaki suurepärased sportlikud saavutused

9.b klassis õpib tubli spordipoiss Marek-Adrian Mäsak.

Marek tegeleb JUDO’ga. Alates selle aasta algusest hakkas toimuma kiire areng, märtsikuus Eesti Meistrivõistlustel vanuseklassis U16 ta saavutas III koha.
Tema järgmised saavutused:
  • siis võitis enamuse Eesti judo karikasarja etappidest;
  • Mai/2022 Kyodai (LV Open) I koht;
  • Juuni/2022 karjääri tähtsaim pronks – Holland OPEN III koht (Hollandi lahtised meistrivõistlused), juba järgmises vanuseklassis U18 (kuigi Marek ise oli alles 14. aastane)
  • Laupäeval toimus Narvas judo 2022 a. karikasarja võitjate autasustamine, kus Marek sai oma vanuseklassis U16 absoluutkaalus kõrgeima I koha.                                Järgmised suured võistlused on Baltic Open (detsembri kuus) ja European CUP võistlused, mis toimuvad terve järgmise aasta jooksul ja kui kõik läheb plaanipäraselt, siis Marek saab esindada Eestit Noorte Olümpial (07/2023).

08.06 Vilistlaste kokkutulek - piletid Fientast
16.00 avatakse uksed