EST ENG RUS

 


     


10. klassi sisseastumise katsed

Lgp. 10. klassi astujad,

 

Katsed Tallinna Kristiine Gümnaasiumi avatavatesse 10. klassidesse astumiseks toimuvad 18. aprillil 2016, algusega kell 15.00.

Kogunemine kooli fuajees alates kella 14.45-st.

Katsetel kontrollitakse teadmisi eesti keelest, matemaatikast ja inglise keelest.

Kaasa võtta kirjutusvahend, harilik pliiats, joonlaud ja kalkulaator.

 

NB! Võta KAASA KLASSITUNNISTUSE KOOPIA. Kandideerimiseks vajalikud vähemalt positiivsed veerandihinded.


Suurepärased tulemused iluvõimlsemises


Rahvusvaheline iluvõimlemise turniir Tavaszi Kupa 2016 kus osales 15 erinevat riiki. Võistlused kestsid 2 päeva, mille lõpus toimus galakontsert.
Eestit esindas ainult meie iluvõimlemis klubi Tip-Top (6-tüdrukut, kellest medalitega jõudsid koju ainult kolm, kelle hulgas Anastasia ja Sofia Gorbunova)

Anastasia 7B saavutas 2.koha hüpitsas, 2.koha kurikates ja 2. koha koondarvestuses
Sofia 1D klass saavutas 2. koha vabakavas,1. koha hüpitsas ja 2. koha koondarvestuses

 

Õnnitleme


Muudatused tunniplaanis

Alates 4. aprillist on klasside tunniplaanis muudatusi. Palun tutvuge uue tunniplaaniga SIIN


Vene keele olümpiaad

18.märtsil 2016 toimus Vene keele (võõrkeel) olümpiaadi Tallinna voor, kus osalesid ja näitasid häid teadmisi Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 11AB klassi õpilased Jana Jurkin, Monika Paškovskaja ja Kaisa Vilu.( Õp.Malle Ling) Vabariiklikku vooru kutsuti Kaisa Vilu.

29.märtsil 2016 toimus Vabariiklik vene keele (võõrkeel) olümpiaad, mille korraldas Tallinna Ülikool. KAISA VILU saavutas III KOHA. Õnnitleme!


Tänuavaldus MTÜ Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühingult

 

Mul on taas meeldiv põhjus Teie poole pöörduda ning tänada Teie kooli abituriente suurepärase etteaste eest. Kuigi noorte esinemisest on juba poolteist nädalat möödas ning vahepeal on toimunud mitmeid teisi meeldejäävaid üritusi, räägitakse sellest südantsoojendavast ja hingeminevast pärastlõunatunnist endistviisi. Olime taas tunnistajaks, millise tulemuseni võib jõuda, kui õpetajate ja õpilaste vahel valitseb üksteisemõistmine ja harmoonia. Teie gümnaasiumi õpetajad Helmi Kelle ja Kai Rei ning 12. klassi neiud ja noormehed on võitnud meie eakatest liikmete suure sümpaatia. Suur tänu ka Teile, sest selline loominguline õhkkond ei teki ju iseenesest, vaid ikka juhtkonna, kõigi õpetajate ja kogu koolipere vahelises edukas koostöös. Kristiine Gümnaasiumi rahvas on meie juures Kadriorus alati oodatud ja teretulnud. Elurõõmsaid kordaminekuid ka edaspidiseks.

 

Südamlikult

Heino Hankewitz

VENÜ juhatuse esimees


Tulevased sündmused:


19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderВойти

Tunniplaan 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.