Orienteerumispäev

4.juunil toimus 5. - 11.klasside orienteerumispäev Sütiste Parkmetsas.
Loquizi abil loodud orienteerumismäng koosnes 26 küsimusest.

1.koha saavutasid 7a klassi poisid, kes vastasid kõige enamatele küsimustele õigesti ning läbisid raja kõige kiiremini, kogudes sellega 240 punkti.
2.koha saavutasid 10ab klassi poisid, kes kogusid kokku 230 punkti.
3.koha saavutasid 11.klassi neiud, kes kogusid kokku 210 punkti.

Oli väga meeleolukas ja liikumist täis päev!

Lapiteki konkursi võitja - 8c!

Loquizi vautšer

Eesti Koolispordi Liidu korraldatud maastikumängu "Talvevõlud" aktiivse osalemise eest sai meie kool kingituseks Loquiz äpi kasutamisõiguse kuni 30.10.2021.

Juba 4.juunil toimub 5.-11.klassi õpilastele Loquizi äpiga orienteerumine Sütiste parkmetsas.

Geograafia olümpiaad

7b klassi õpilane Indrek Kuhi saavutas geograafia vabariiklikul olümpiaadil III koha.
Juhendaja õpetaja Jana Kosk.

PALJU ÕNNE!

Videokohtumine kirjanikuga

11.mail toimus 8.klassidel videokohtumine noorsookirjaniku Heli Künnapasega, kes tutvustas oma loomingut ja selle põhiprobleeme.
Autor soovitas oma raamatut "Ütlemata sõnad" ,  kus keskseteks teemadeks on eneseteadlikkus ja enesekindlus. Huvipakkuv oli suhteteemat käsitleva teose "Mälestuste suvi" tutvustus. Kirjanik ärgitas kirjandushuvilisi noori kirjutamata oma esimest raamatut, mitte peitma oma talenti sahtlipõhja. Kõlama jäi sõnum, enesearendamine on igaühe enda otsus ja väga mõistlik oleks seda teha raamatuid lugedes. Lugemisvara leidmiseks tutvustas Heli Künnapas Eesti Noortekirjanduse Ühingu tegevust ja kontakte.