logo logo tallinna kristiine gümnaasium

Viimati lisatud

Mälumängusari alustab veebruaris

Teisipäeval, 3. veebruaril alustatakse Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 2015. aasta mälumängusarjaga.

Osalema on oodatud 3.-12. klassi neljaliikmelised võistkonnad. Ühest klassist võib olla mitu võistkonda.

3.-4. klassi mälumängud toimuvad teisipäeviti pärast neljandat tundi.

Gümnaasiumi mälumängud (8.-12. klass) toimuvad kolmapäeviti pärast kolmandat tundi.

Põhikooli mälumängud (5.-7. klass) toimuvad kolmapäeviti pärast viiendat tundi.

Mälumängud toimuvad aulas.

Teisel poolaastal peetakse kümme vooru. Üks voor koosneb kümnest küsimusest. Mälumängu üldvõitjad selgitatakse iga etapi punktide liitmise alusel.

MTÜ Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühingu tänuavaldus

Meie Väärika Vananemise Akadeemia liikmed on aastate jooksul heas mõttes suurepäraste esinejatega ära hellitatud. Nende hulka saame nüüd liialdamata lisada ka Kristiine Gümnaasiumi vanemate klasside õpilased. Juba teist korda saime Kadriorus nautida nende esituses hingekosutavat sõnalis-muusikalist kava. Selline esitlus saab sündida vaid noorte ja nende õpetajate erilisest koostööst. See südamlik vastastikune usaldus jõudis iga kuulajani ja muutis hallivõitu pärastlõuna elurõõmsamaks ja lootusrikkamaks. Palun tänage meie poolt veelkord  õpetaja Helmi Kellet ja õpetaja Kai Reid ning kõiki kaasateinud õpilasi meeldejäävate
esinemiste eest. Teame oma pikaajalisele elukogemusele toetudes, et see, mis Teie juhitavas koolis aset leiab, ei ole tavaline ja igapäevane, sellepärast on selline pedagoogide ja koolinoorte eneseteostus eriti hinnaline ja rikastab kahtlemata meid kõiki. Loodame väga, et kohtume Kristiine Gümnaasiumi perega õige pea taas.

Lugupidamise ja siira tänuga ning edu soovides,

MTÜ Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühing

Kristiine Sotsiaalmaja avaldab tänu meie õpilastele

Kristiine Sotsiaalmaja tänab Kristiine Gümnaasiumi fantastilisi noori esinejaid, nende imelisi juhendajaid Kai Rei`d ja Helmi Kelle`t! Nähtud ja kuuldud programmiga sai Kristiine Sotsiaalmaja aasta suurepärase alguse. Õpilased on alati oodatud põnevusega külla, sest suudetakse ikka taas positiivselt üllatada ning inimestel hingekeeled helisema panna.

Hea Kooli Rajaleidja

„Hea kooli rajaleidja“ auhinna ja logoga tunnustatakse õppeasutust, mis teeb õppeasutuse arendamisel head tööd pöörates tähelepanu iga õpilase individuaalse arengu toetamisele koostöös eri osapooltega. Tunnustatavad koolid oskavad tehtud tööd eneseanalüüsi vormis hinnata.

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi tunnustatakse konkursitöö eest, milles ilmnesid eesmärgistatud ja sihipärased tegevused, mis on seostatud kiusamisvaba haridusteega.

Edukad tulemused spordist

On rõõm teada anda, et meie kooli 6B klassi õpilased, Rasmus Käsper ja Sirelin Mihkelson, osalesid edukalt spordivõistlustel. Rasmus Kell osales Türil toimunud Eesti Vibulidu sisekarikavõistlustel ja sai oma klassis esimese koha. Sirelin Mihkelson saavutas Tallinna Meistivõistlusel laste klassi individuaalkavade arvestuses kolmanda koha.

Palju õnne!

E 20.11 pärast kolmandat ja neljandat tundi vahetunnikino
K 22.11 pärast kolmandat tundi 5.-7. klassi mälumäng
K 22.11 pärast neljandat tundi 8.-12. klassi mälumäng