logo logo tallinna kristiine gümnaasium

Viimati lisatud

Laulukonkurss "Vene laul"

Vene Keele Õpetajate Seltsi poolt korraldatud üleriigilisel laulukonkursil "Vene laul" 17.04.2015 võitsid meie 6.klassi õpilased

KILLU ISSAK ja IIRIS RODIN 3.koha.

Õpilased valmistasid ette Malle Ling ja Kai Rei

Koolilõpu laat

Teisipäeval, 2. juunil kell 16.30- 19.30 korraldab Tallinna Kristiine Gümnaasium kooli hoovis esimest korda koolilõpu laada. Koolilõpu laadal  pakuvad kooli õpilased ning õpetajaid oma tooteid igale maitsele.

Traditsiooniliselt on laadal meelelahutusprogramm ning külastajatele esinevad erinevad Kristiine gümnaasiumi kollektiivid. Laadapäeval toimuvad võistlused nii lastele kui  ka täiskasvanutele.

Laadal võib kaubelda ainult enda tehtud/loodud asjadega

Kauplemiseks registreeru klassijuhataja juures hiljemalt 14. maiks. Palun müüjal lisada info millega kaubeldakse.

Kauplejale garanteeritakse müügilaud.

Laadale oodatakse ka esinejaid. Esinemissoovist palun teata klassijuhatajale 14. maiks.

Kuulutame välja nimekonkursi koolilõpu laadale nime leidmiseks. Nime ettepaneku koos põhjendusega palume saata huvijuhi e- posti aadressile huvijuht@kristiine.edu.ee

Nimekonkursi tähtaeg on 27.  aprill 2015.

Ootame kõiki laadale!

URBACT II projekt „Lapsevanemate kaasamine koolist väljalangemise ennetamiseks – PREVENT“

Tallinna Kristiine Gümnaasiumil on hea meel teavitada, et oleme liitunud projektiga

Lapsevanemate kaasamine koolist väljalangemise ennetamiseks – PREVENT

Projekti eesmärk on teadmiste omandamine ja kogemuste jagamine seoses lapsevanemate kaasamisega koolist väljalangemise ennetamisel ning saadud vajalike heade kogemuste rakendamine.

Projekti tegevused:

1. Projekti töörühma (URBACT Local Support Group) loomine ja seminarid, mille käigus analüüsitakse hea praktika näiteid seoses lapsevanemate kaasamisega koolist väljalangemise ennetamisel
  2. Partnerlinnade vahelised seminarid ja õppevisiidid
  3. Hea praktika kogumiku ja tegevuskava koostamine iga partnerlinna tasandil projekti teemaga seotud kestlike lahenduste pakkumiseks. Projekti sisu tutvustamine sihtgruppidele.

Projekti koduleht asub SIIN

Tutvu ka projekti tutvustava videoga:

Edukad tumemused võimlemises

Õnnitleme Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 6B klassi õpilast Anastasia Gorbunovat, kes saavutas Itaalias, Verbania linnas toimunud iluvõimlemisvõistlusel Altair Cup 2015, teise koha! Anastasia esindas Eestit Tip-Top klubi kaudu.
Palju õnne!

Kristiine gümnaasium on heade õpioskustega kool

11. aprillil 2015  Tallinna Reaalkoolis toimunud 5. klasside Tallinna piirkonnavooru õpioskuste võistlusel saavutasid Kristiine gümnaasiumi võistkond koosseisus: Felix Oliver Kuuse, Regiita Müür, Mia Erika Peterson, Pilleriin Raidma ja Kristina Suumann tubli 7. koha.

Õpilasi saatis õp Kristel Jürgenson.

E 19.02 pärast kolmandat ja neljandat tundi vahetunnikino
T 20.02 kell 11.00 ühispildsitamine kooli hoovis
K 21.02 mälumängud (pärast kolmandat tundi 5.-7. klass ja pärast neljandat tundi 8.-12. klass)
N 22.02 pärast kolmandat tundi 3.-4. klassi mälumäng