EST ENG RUS

Tulemused 2007/2008



Kristiine LO ja Põhja-Tallinna koolide LO koolidevahelistel

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi V klasside võistkond
saavutas Kristiine LO ja Põhja-Tallinna koolide LO koolidevahelistel 
kombineeritud teatevõistlustel tubli II koha.

Võistkonda kuulusid : Nele Jürisson 5a, Andero Kinal 5a, Kevin Kõnd 5a, Mariette Märjamaa 5a, Morgen Pärnsalu 5a, Markus Prual 5b, Hele-Riin Metsal 5b, Andry Liiva 5b, Hedda Eenmaa 5b, Carmen Linkgreim 5c, Laura Toom 5c


Spordipäeva 2007 tulemused

 

1.KLASS
30m jooks
1. Laura Tauts 6,04 1. Daniil Zevoldajev 5,70
  Grete Parve   2. Krister-J Kalamägi 6,10
3. Sandra Anderson 6,06 3. Karl Hans Kostabi 6,18
  Anetta Nõel          
  Kerttu Puusepp          
               
Kaugushüpe
1. Kerttu Puusepp 2,90 1. Kevin Kivi 2,65
2. Grete Parve 2,60 2. Robin Pitk 2,65
3. Laura Tauts 2,60 3. Gregory Saar 2,64
               
2. Klass
30m jooks
1. Carina Pullerits 5,52 1. Mihkel Nõel 5,72
2. Lisanna Liplik 5,66 2. Kristjan Paloots 5,78
3. Hanna Heinloo 5,70 3. Janek Galetin 5,91
               
Kaugushüpe
1. Carina Pullerits 2,85 1. Kristjan Paloots 3.00
2. Lisanna Liplik 2,80 2. Sander Tühane 3.00
3. Kirke Marta Süld 2,70 3. Martin Seemen 2,85
               
3. Klass
30m jooks
1 Helena Klaar 5,39 1 Rauno Rämman 5,78
2 Jaana Jurkin 5,57 2 Kenert Vaino 5,91
3 Kristin Säärekõnno 5,70 3 Georg Suurorg 5,95
               
Kaugushüpe
1 Helena Klaar 3,12 1 Georg Suurorg 2,90
2 Kristin Säärekõnno 3,06 2 Andreas C. Tammik 2,82
3 Eliise Triine Allesfeld 2,77 3 Kenert Vaino 2,70
               
4. Klass
30m jooks
1. Danita Pedaja 5,00 1. Harri Heinamets 5,20
2. Kätrin Rossmann 5,06 2. Kaur Heinloo 5,25
3. Sandra Saveljev 5,18 3. Ott Kaarel Kõiva 5,26
               
Kaugushüpe
1. Sandra Saveljev 3,47 1. Harri Heinamets 3,50
2. Aurelia Kass 3,30 2. Rauno Lõhmus 3,29
3. Danita Pedaja 3,30 3. Kaur Heinloo 3,20
               
5. Klass
60m jooks
1. Mariette Märjamaa 8,97 1. Markus Prual 8,59
2. Laura Toom 9,09 2. Rene Rosmann 8,96
3. Nele Jürisson 9,20 3. Andry Liiva 9,40
               
6. Klass
60m jooks
1. Birgit Kreisling 9,22 1. Hannes Õun 8,82
2. Ketlin Polma 9,53 2. Klenn Heinmäe 9,64
  Heili Õiesaar 9,53 3. Martin Glazkov 10,30
               
Kaugushüpe
1. Heili Õiesaar 3,39 1. Hannes Õun 4,13
2. Birgit Kreisling 3,29 2. Klenn Heinmäe 3,57
3. Eliise Trei 3,18 3. Martin Glazkov 3,19
               
7. Klass
60m jooks
1. Milena Prits 8,98 1. Martin Metsoja 8,29
2. Sandra Pisar 9,44 2. Kristjan Kalmet 8,64
3. Stina Lukk 9,52 3. Raido Pedak 8,68
               
Kaugushüpe
1. Milena Prits 3,77 1. Martin Metsoja 4,69
2. Grete Paesalu 3,64 2. Kristjan Kalmet 4,58
3. Carol Paesalu 3,57 3. Karl Parve 4,22
               
8. Klass
60m jooks
1. Marlen Kakkori 8,82 1. Taavi Tisler 8,91
2. Getter Jaani 9,10 2. Henri Mäll 9,24
3. Kerli Süld 9,53   Rain Süld 9,24
               
Kaugushüpe
1. Marlen Kakkori 3,68 1. Kert Sepp 3,80
2. Kerli Süld 3,55 2. Rain Süld 3,76
3. Elsa Pärna 3,51 3. Henri Mäll 3,63
               
      9. Klass        
      60m jooks        
1. Dagmar Roos 8,85 1. Kaspar Virks 7,39
2. Kristin Kebuse 9,00 2. Reiko Keltjärv 7,63
3. Kadri-Liis Laks 9,08   Karl-Ragnar Salu 7,63
               
      Kaugushüpe        
1. Sigrid Sempelson 4,15 1. Martin Vahher 5,16
2. Anni Müüripeal 3,81 2. Kaspar Virks 5,13
3. Marianne Raudsepp 3,76 3. Martin Tisler 4,91
               
      10. Klass        
      60m jooks        
1. Johanna Eller 9,17 1. Ranno Paimla 7,40
2. Grethe Nikkari 9,30   Reijo Sild 7,40
3. Kristiina Laarmaa 9,90 3. Mikk Arro 7,75
               
      Kõrgushüpe        
1. Johanna Eller 1,30 1. Mikk Arro 1,69
2. Grethe Nikkari 1,25 2. Rasmus Uuspalu 1,55
3. Kärt Jäger 1,20 3. Tõnis Suitslepp 1,55
               
      11. Klass        
      60m jooks        
1. Kaia Küllik 8,50 1. Siim Pavel 7,50
2. Karin Simson 8,91 2. Karl-E Jakobsoo 7,72
3. Riin Loo 8,98 3. Andy Gebruk 7,80
               
      Kõrgushüpe        
1. Kaia Küllik 1,35 1. Karl-E Jakobsoo 1,70
2. Elis Jaanson 1,35 2. Siim Pavel 1,70
3. Merlin Parkel 1,30 3. Tõnis Lomper 1,70
               
      12. Klass        
      60m jooks        
1. Mari-K Sumeri 9,10 1. Madis Pilt 7,10
2. Kätlin Kopli 9,20 2. Gejor Ender 7,30
3. Astrid Lohk 9,24 3. Kristo Kaur 7,59
               
      Kõrgushüpe        
1. Madli Tarjus 1,35 1. Erik Heintare 1,90
2. Kadri Kartašev 1,35 2. Gejor Ender 1,75
3. Merilin Vallimäe 1,30 3. Kaarel Süld 1,70

 

 

 


Tulevased sündmused:



______________________________
16.05 Perepäev
27.05 9. klasside lõpukell
28.05 12. klasside lõpukell
08.06 Kooliaasta lõpuaktused
(v.a. 9. ja 12. klassid)
Kell 11.00 1.-4. klasside aktus
Kell 12.00 5.-8, 10.-11. klasside aktus

08.06 Vilistlaste kokkutulek - piletid Fientast
16.00 avatakse uksed
16.30 juubelipingi avamine
17.00 kontsert
19.00-23.00 Risto Paiste bänd, oksjon/üllatused

19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalender



Logi sisse

Tunniplaan 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.