10. klassi kandideerijad!

10. klassid alustavad 2011/2012 õppetööd uue õppeakava alusel.

Kandideerijatel võimalus tutvuda tunnijaotuskavaga.

Tunnijaotuskava leiate siit.

Tervisekaartidest

9. klassi lõpetajad, kes on otsustanud oma õpinguid jätkata väljaspool Tallinna Kristiine Gümnaasiumi ja vajavad tervisekaardi väljavõtet, palume ühendust võtta kooli medõega hiljemalt 16. juuniks. Küsimuste korral pöörduda: 56 25 66 14

Kooli medõde on puhkusel alates 22. juunist - 21. augustini 2011.

Muinasjutuvestja Hans Christian Andersen 206.sünniaastapäev

2.aprillil tähistati maailmakuulsa muinasjutuvestja Hans Christian Andersen 206.sünniaastapäeva.
Seoses sellega toimus Eesti Lastekirjanduse Keskuses (Pikk tn 73) neljapäeval, 31.märtsil algusega kell 12.00 H. Ch. Anderseni muinasjuttude jutustamise päev.

Osalesid Tallinna kesklinna 1.-4. klasside õpilased.

Meie kooli esindasid 1.b klassi õpilased Liis Mändmets ja Katarina Raud.
Parimaks muinasjutu jutustajaks sai Liis Mändmets.

Tai stipendiumiprogramm kooliõpilastele

The Regent´s School-Thailandi asutaja ja juhatuse esimees, Eesti aukonsul Tai Kuningriigis dr Virachai Techavijit pakub Eesti õpilastele stipendiume õppimiseks Tai rahvusvahelises erakoolis The Regent´s School-Thailand. Stipendium katab kuni 90% õpingute maksumusest.Kandideerima oodatakse iseseisvaid,  hea suhtlemisoskusega ning väga hea õppeedukusega  8.-9. ja/või 10.klasside õpilasi. Kuna õppetöö toimub inglise keeles, peab ka inglise keele oskus olema heal tasemel. Kasuks tuleb erinevate hobide, nt muusika, spordi või näitlemisega tegelemine.Koolis on võimalik õppida sõltuvalt vanusest kas IGCSE+International Baccalaureate'i r (2+2 aastat) või International Baccalaureate'i (2 aastat) õppekavade järgi.2011/2012. õa taotluste esitamise tähtaeg on 12. aprill 2011 ning selleks tuleb täita on-line taotlusvorm kooli kodulehel :www.regents.ac.th/scholarship või  www.regents.ac.th/GC.apply Taotluse esitanud õpilastega toimuvad  vestlusvoorud ja testid 28. mail Haridus- ja Teadusministeeriumi Tallinna esinduses ning tulemused selguvad k.a juuniks. Lisainfo stipendiumikonkursi kohta:

Pr Maia Metsla, tel 5651 244 , maia@flex.ee Marite Metsla (Tai rahvusvahelise erakooli vilistlane): marite@flex.ee Kontaktisik Haridus- ja Teadusministeeriumis: Katrin Rein, välissuhete talituse juhataja, tel 7350 158, katrin.rein@hm.ee Kooli kohta leiab informatsiooni ka kooli koduleheküljelt: www.regentc.ac.th

Koolimaja suletud 21- 23. märtsil 2011

Seoses õpetajate koolitusega on  koolimaja suletud 21-23. märtsil 2011.

Küsimuste korral palume helistada telefonil   5340 6869

13.02 Aabitsapidu