Leitud asjad

Koolimajast on leitud käekell ja majavõtmed. Kätte saab kantseleist.

Kooliteater ootab huvilisi

Kristiine gümnaasiumi kooliteatrisse on oodatud 5.-12. klassi õpilased, kes soovivad teatriga tõsisemalt tegeleda.
Vastuvõtt toimub kolmapäeval, 18. septembril kell 16 aulas.
Juhendaja palub kandidaatidel ette valmistada ühe luuletuse või proosateksti.
Kooliteatrit juhendab Mart Usin.

Eelkool 2013-2014

Eelkool alustab 2.oktoobril. Õppetöö toimub kolmapäeviti, koosneb kolmest tunnist ja kestab 16.25-18.05.

Kuutasu on 22 eurot. Õppepäevade arv kuus ei mõjuta kuutasu. Õppetegevus toimub 30.aprillini (kokku 27 korda), koolivaheaegadel õppetööd ei toimu.

Registreerumine on lõppenud.

Avaaktuse pildid

Kooliaasta avaaktuse pilte saab tellida allolevast veebipesast!

Kilekaante müük

Õpikute ja töövihikute kilekaante müük koolimajas toimub sel aastal 4.septembril 11.00 - 17.00.
Kilekaane hind on 0,75€.

Peale seda kuupäeva on võimalik tellida kilekaani telefoni numbril 55 651 483 (kontaktisik Kai) ja kätte on võimalik kaaned saada aadressilt Rästa põik 6!

19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.