logo logo tallinna kristiine gümnaasium

Muinasjutukarneval

25.novembril toimus algklasside muinasjutukarneval. Muinasjutuline perekond: muinasjutuline Isa, pereema Nõid, noorem tütar Tuhkatriinu, koduloom Saabastega Kass ja nende lauluõpetaja, olid endale külla kutsunud muinasjuturahva.

Kohale oli saabunud palju toredaid tegelasi uhketes kostüümides erinevatest muinasjuttudest. Tantsiti, lauldi, mängiti ja mõistatati mõistatusi. Oli lõbus ja vahva karneval.

Korraldajad Reet Loit, Elo Orav, Saila Kiik, Kai Rei ja Reigo Tamm tänavad kõiki osalejaid!

Spordipäeva tulemused

22. Novembril toimus Audentese spordihallis 7-12 klasside spordipäev.

Spordipäeva tulemustega saab tutvuda siin: Spordipaeva_ tulemused.doc

Vene keele mäng

16.novembril 2010.aastal toimus traditsiooniline Tallinna Kristiine Gümnaasiumi ja Audentese Erakooli vene keele mäng.

Seekord toimus see mäng kolmandat korda ja esimest korda Audentese Erakoolis ning külalisteks olid naabrid- Lilleküla Gümnaasiumi õpilased. Osales 6 võistkonda. Igas võistkonnas oli 5 -6 õpilast kuuendast kuni üheksanda klassini erinevatest koolidest ja erineva emakeelega. Oli huvitav tõdeda, et suhtlemine gruppides toimus enamasti eesti keeles, kuigi vahel oli kuulda ka vene keelt. Eesmärgiks oli mitte ainult vene keele oskuse, aga ka suhtlemisoskuse arendamine. Tundub, et õpilased said endale uusi tuttavaid ja aktiivselt tunti huvi teiste koolide huvialase tegevuse kohta.

Õpetajate poolt olid ette valmistatud erinevad ülesanded, mis on seotud Venemaa ja vene keelega: õige vastuse variandi leidmine, lühikese kirjeldava jutu koostamine, lauluteksti puuduvate sõnade ära arvamine, pika sõna tähtedest sõnade koostamine, pantomiimülesanne ja muud. Õpilaste arvamuse järgi kõige huvitavam oli kiirkõne esitamine ja pantomiim. Küsitluste järgi sooviksid kõik osalejad kindlasti osa võtta sellist tüüpi üritustest ka tulevikus.

I. koha said järgmised meie kooli õpilased :Kristiina Volkova, Gerda Johanson, Regina Müür

II. koha - Elisabeth Uustalo, Oliver Grauberg, Edvin Tuvik, Arnold Mikkolai.

III. koha – Elina Aru.

Kõik osalejad said aukirja osavõtu eest, maiustusi ja pastakaid. Meie järjekordseks toetajaks on Kristiine Linnaosa Valitsus.

Täname ja õnnitleme kõiki osalejaid ja soovime edu vene keele õppimisel!

Vene keele õpetajad:

Maria Lutsiv,

Julia Plehhanova,

Natalja Sinjukina,

Ene Siida.

Spordipäev

TALLINNA KRISTIINE GÜMNAASIUMI SPORDIPÄEV

AUDENTESE SPORDIHALLIS

BUSS NR. 17a – TÜVE PEATUS, 23 - MARSI PEATUS

NOVEMBER, ESMASPÄEV

12.40 9.KL KAUGUS, 8.KL 60M JOOKS

13.10 9.KL 60M JOOKS, 8.KL KAUGUS

13.40 12.KL KÕRGUS, 11.KL 60M JOOKS, 7.KL KAUGUS

14.10 11.KL KÕRGUS, 12.KL 60M JOOKS

14.40 7.KL 60M JOOKS, 10.KL KÕRGUS

15.00 10. KL 60M JOOKS

* KOHUSTUSLIKUD VAHETUSJALATSID !

* KOHAL VÄHEMALT 10 MINUTIT ENNE ALA ALGUST, ALUSTADA SOOJENDUSEGA

* AUTASUSTATAKSE IGA ALA 3 PAREMAT

TOETAJA : KRISTIINE LINNAOSA VALITSUS

Isamaalise luulekonkursi auhinnaline koht

Eesti Noorsootöö Keskuse poolt korraldatud isamaalise luulekonkursil osales 11.a klassi õpilane Marlen Ulrika Elisabet Kakkori,kes saavutas III koha.

Õnnitleme!!!

E 20.11 pärast kolmandat ja neljandat tundi vahetunnikino
K 22.11 pärast kolmandat tundi 5.-7. klassi mälumäng
K 22.11 pärast neljandat tundi 8.-12. klassi mälumäng