Kristiine Gümnaasiumi meeskond pälvis First Lego League võistlusel 3 koha ja eripreemia!

26. Novembril toimus TTÜ spordihoones esmakordselt Eestis robotiehitusvõistlus First Lego League. Võistluse teema oli „Toidufaktor“. Võistkonnad pidid 8 nädala jooksul konstrueerima ja programmeerima Lego roboti, mis suudaks täita võimalikult palju mängulaual üles seatud ülesannetes. Lisaks hinnati meeskonnatöö, roboti disaini, uurimust toiduohutuse kohta ja selle esitlemist ning meeskonna üldist sotsaliseerumist ja osavõttu. Tallinna Kristiine Gümnaasiumi võistkond pälvi 24 osaleja seas robotiehituse voorus 6. koha ning üldjärjestuses tubli 3 koha. Lisaks teenis võistkond ka julge suhtlemise, rõõmsa ellusuhtumise ja toreda võistlemise eest eripreemia- Inspiratsiooniauhinna.

Võistkonda kuulusid: Mark-Marken Pajo, Mikk Tamkivi, Siim Suitslepp, Venno Leidorp, Cevin- Patrik Tatter ning Kristjan Paloots. Võistkonda juhendasid õpetajad Risto Arak ja Lauri Vilibert.

Palju õnne eduka võistluse puhul!

Lastevanemate küsitlus

Lp. Lapsevanemad.

Viime läbi kooli rahulolu küsitlust.
Palume vastata antud ankeedile.

Küsitlus asub siin.

Ettelugemise konkurss teemal Tallinn legendides

20. oktoobril toimus Eesti Lastekirjanduse Keskuses ülelinnaline

4. klasside õpilaste ettelugemise konkurss teemal Tallinn legendides.

Meie kooli esindas hästi 4. b klassi õpilane Kaspar Rakver.

Klassipiltide tellimine.

Klassipitlide tellimine aadressil: http://www.orants.ee/tkg/

Mälumängud 5-12. klassi õpilastele

Teisipäeval , 4. oktoobril alustatakse Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 2011. aasta mälumängusarjaga.  Osalema on oodatud 5.-12. klassi neljaliikmelised võistkonnad.

Gümnaasiumi mälumäng (9.-12. klass) toimub pärast kolmandat  tundi. Põhikooli mälumäng (5.-8. klass) toimub pärast viiendat tundi.

Mälumängud toimuvad aulas

Esimesel poolaastal peetakse kümme vooru. Üks voor koosneb kümnest küsimusest.
Mälumängu üldvõitjad selgitatakse iga etapi punktide liitmise alusel.

R 24.05 pärast kolmandat tundi ÕE koosolek
R 24.05 pärast neljandat ja viiendat tundi vahetunnidisko