EST ENG RUS

 


     


Õpilasetlejate Tallinna eelvoor

28.jaanuaril võistlesid pealinna koolide etlejad 32. Keskkoolis võimaluse eest pääseda üleriigilisele konkursile Tartus.
Elisabeth Allas (6.b klass) esindas meie kooli 4.-6.klassi vanuserühmas. Ta esitas Lydia Koidula luuletuse ja Karl-Martin Sinijärve proosapala.
Elisabeth pälvis laureaaditiitli ja õiguse esindada Tallinna linna üleriigilisel etlejate konkursil Tartus 7.veebruaril.

Õnnitleme Elisabethi ja soovime talle jätkuvat edu!


Robootikameeskonna edukas esinemine

Möödunud nädalavahetusel saavutas meie kooli robootikameeskond "Öökullid" väärt tulemuse FIST LEGO League võistlussarjas. Pühapäeval toimunud Põhja-Eesti II eelvoorus, kus osales 36 meeskonda, võitsid Öökullid kaks kõige väärtuslikumat karikat. Kõiki teisi meeskondi edestati robotimängus, millega saavutati robotimängu esikoht ja pälviti ka eelvooru kõige väärtuslikum karikas - Põhja-Eesti eelvoor II Meistrikarikas. Lisaks paluti neljal meeskonnal suurel laval tutvustada oma uurimusprojekti ning nelja meeldejäävama projekti hulka kuulukas ka Öökullide uurimus teeaukudest ja nende kaardistamisvõimalustest. Oma tulemusega pääses meekond edasi finaalvõistlusele, mis toimub märtsis.
Meeskonda kuulusid Sebastian Jung, Joonatan Jung, Sander Erik Loodsalu, Silver Samuel Loodsalu, Oskar Kukk, Adrian Abner, Johannes Hanni, Aleksander Lomp, Oliver Kask ja Hugo Rupert Nurmsalu.
Öökullide juhendajaks on õpetaja Lauri Vilibert.

PALJU ÕNNE!


Eesti sisemeister U18 7-võistluses

Oliver Kruuspan 9b klassist saavutas U18 talvise mitmevõistluse Eesti meistrivõistlustel esimese koha!
Tulemused:
60m jooks - 7.21 (eelmisel aastal 7.36)
kaugushüpe - 6.56 (eelmisel aastal 6.29)
kuulitõuge - 11.65 (eelmisel aastal 9.72)
kõrgushüpe - 1.89 (eelmisel aastal 1.71)
60m tõkkejooks - 8.21 (eelmisel aastal 8.52)
teivashüpe - 3.20 (eelmisel aastal 3.29)
1000m jooks - 2.57,36 (eelmisel aastal 3.05,72)
KOKKU 4836 punkti (eelmisel aastal kokku 4323 punkti ja 6.koht)

PALJU ÕNNE!


Haridusprojekt Estonia teatris

13.jaanuaril  osales 5.c klass Estonia teatri õpitoas „Kuidas mõista balletti“. Interaktiivne loeng on mõeldud gruppidele, kes tulevad balletti vaatama esmakordselt. Projekti viis läbi Eesti Rahvusballeti tantsija ja tantsusemiootik Triinu Leppik-Upkin. Esinesid ka balletiartistid Karina Laura Leškin ja Marcus Nilson.
Ühe tunni vältel selgitati, mis on ballett, milline on antud balleti ajalooline taust ja kuidas seda mõista. Mida tuleks balletti vaadates jälgida, milline on selle balleti esteetika, kostüümid, dekoratsioonid ning milline on Eesti Rahvusballeti tantsija elu.
Koolitus aitab kindlasti meil 5.veebruaril paremini mõista balletti „Luikede järv“.

Piret Vahtra, 5.c klassi klassijuhataja


Annetus Tallinna Lastehaigla Toetusfondi

Eelmise aasta lõpus otsustasid 2.c klassi õpilased, et jõululaadalt teenitud tasust pool annetatakse abivajajatele. Hääletuse teel jõuti otsuseni, et sellel aastal läheb annetus Tallinna Lastehaiga Toetusfondi. 
Eile külastas 2.c klassi Tallinna Lastehaiga Toetusfondi esindaja, kellele annetustšekk üle anti. Koos õpilastega räägiti ka heategevusest ning toetusfondi ja haigla tööst.

 

  


Tulevased sündmused:



______________________________
16.05 Perepäev
27.05 9. klasside lõpukell
28.05 12. klasside lõpukell
08.06 Kooliaasta lõpuaktused
(v.a. 9. ja 12. klassid)
Kell 11.00 1.-4. klasside aktus
Kell 12.00 5.-8, 10.-11. klasside aktus

08.06 Vilistlaste kokkutulek - piletid Fientast
16.00 avatakse uksed
16.30 juubelipingi avamine
17.00 kontsert
19.00-23.00 Risto Paiste bänd, oksjon/üllatused

19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalender



Войти

Tunniplaan 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.