EST ENG RUS

Uudised/TeatedI koht ettelugemise võistluse Tallinna voorus

Oktoobris tähistakse Eestis juba 30. korda ettelugemise päeva. Sel korral on see pühendatud  lastekirjanik Eno Rauale, kelle sünnist möödus veebruaris 95 aastat.

19. oktoobril toimus Tallinna koolide 4. klasside ettelugemise võistlus „Padakonna vada“ Eesti Lastekirjanduse Keskuses. Ettelugemise võistlusel osales 28 Tallinna kooli.

Meie kooli esindas 4.a klassi õpilane Mark Andreas Talts, kes ostus žürii poolt parimaks ettelugejaks.

Palju õnne suurepärase esinemise eest! Jätkuvat lugemisrõõmu!

Klassijuhataja ja Mark Andrease juhendaja Reet Loit


Õpilastele tutvustati Just Film festivali filme

18. oktoobril külastas kooli Just Film festivali esindaja Anete Kruusmägi, kes tutvustas õpilastele sel aastal linastuvaid filme. Just Film on Pimedate Ööde Filmifestivali PÖFF suurim laste- ja noortefilmide alafestival, mis koosneb lastefilmide ja noortefilmide võistlusprogrammist ning eriprogrammidest. Just Film toimub igal aastal novembrikuus sarnaselt PÖFFi põhiprogrammiga. Kavas on filmid, mis tavaliselt meie vaatajateni ei jõua. Lisaks pakutakse võimalust osaleda noore filmitegija stipendiumikonkursil. 

Soovime kõigile häid kinoelamusi!


8.d klassi õpilased tutvusid Kostivere karstialaga ja Jägala joaga

8d klass käis septembrikuus KIK-i programmi raames õppematkal. Teemaks olid Veetarga retk ja karstialad Kostiveres.

Käisime ka Jägala joal ja nägime ära kauni kanjoni. 

Ilm oli sügiseselt väga ilus ja meie saime palju positiivseid emotsioone.

Tore oli!

8d õpilane Paula


Tik Tok Live ansambliga Brassical

2. oktoobril tähistasime muusikapäeva ansambel Brassicali kontserdiga. Õpilastele mängiti tuttavaid lugusid humoorikas ja rütmikas võtmes. Meeleolukas kontsert andis hea tuju kogu päevaks ning õpilased leidsid, et ka puhkpillimuusika võib olla üks väga põnev muusikavorm. Aitäh, ansambel Brassical, toreda muusikaelamuse eest! 


Kristiine Gümnaasium on sportlik kool

Meil on rõõm teatada, et Eesti Koolispordi Liit tunnustab meie kooli "Sportliku kooli" tiitliga. Tänu tublidele kehalise kasvatuse õpetajatele, on meie kooli õpilased aktiivselt esindatud spordivõistlustel, on saanud tutvuda erinevate põnevate spordialadega ning sageli on ka koolipäevadel pakkumas vahvaid sportlikke ajaveetmise võimalusi. Aitäh teile!

 


Tulevased sündmused:


19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderВойти

Tunniplaan 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.