Viimati lisatud

MTÜ Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühingu tänuavaldus

Meie Väärika Vananemise Akadeemia liikmed on aastate jooksul heas mõttes suurepäraste esinejatega ära hellitatud. Nende hulka saame nüüd liialdamata lisada ka Kristiine Gümnaasiumi vanemate klasside õpilased. Juba teist korda saime Kadriorus nautida nende esituses hingekosutavat sõnalis-muusikalist kava. Selline esitlus saab sündida vaid noorte ja nende õpetajate erilisest koostööst. See südamlik vastastikune usaldus jõudis iga kuulajani ja muutis hallivõitu pärastlõuna elurõõmsamaks ja lootusrikkamaks. Palun tänage meie poolt veelkord  õpetaja Helmi Kellet ja õpetaja Kai Reid ning kõiki kaasateinud õpilasi meeldejäävate
esinemiste eest. Teame oma pikaajalisele elukogemusele toetudes, et see, mis Teie juhitavas koolis aset leiab, ei ole tavaline ja igapäevane, sellepärast on selline pedagoogide ja koolinoorte eneseteostus eriti hinnaline ja rikastab kahtlemata meid kõiki. Loodame väga, et kohtume Kristiine Gümnaasiumi perega õige pea taas.

Lugupidamise ja siira tänuga ning edu soovides,

MTÜ Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühing

Kristiine Sotsiaalmaja avaldab tänu meie õpilastele

Kristiine Sotsiaalmaja tänab Kristiine Gümnaasiumi fantastilisi noori esinejaid, nende imelisi juhendajaid Kai Rei`d ja Helmi Kelle`t! Nähtud ja kuuldud programmiga sai Kristiine Sotsiaalmaja aasta suurepärase alguse. Õpilased on alati oodatud põnevusega külla, sest suudetakse ikka taas positiivselt üllatada ning inimestel hingekeeled helisema panna.

Hea Kooli Rajaleidja

„Hea kooli rajaleidja“ auhinna ja logoga tunnustatakse õppeasutust, mis teeb õppeasutuse arendamisel head tööd pöörates tähelepanu iga õpilase individuaalse arengu toetamisele koostöös eri osapooltega. Tunnustatavad koolid oskavad tehtud tööd eneseanalüüsi vormis hinnata.

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi tunnustatakse konkursitöö eest, milles ilmnesid eesmärgistatud ja sihipärased tegevused, mis on seostatud kiusamisvaba haridusteega.

Edukad tulemused spordist

On rõõm teada anda, et meie kooli 6B klassi õpilased, Rasmus Käsper ja Sirelin Mihkelson, osalesid edukalt spordivõistlustel. Rasmus Kell osales Türil toimunud Eesti Vibulidu sisekarikavõistlustel ja sai oma klassis esimese koha. Sirelin Mihkelson saavutas Tallinna Meistivõistlusel laste klassi individuaalkavade arvestuses kolmanda koha.

Palju õnne!

KUNSTIKONKURSS „PELETAME KOLETISI“

Tallinna Keskraamatukogu kuulutas novembrikuus õpilastele ja lasteaialastele välja kunstikonkursi „Peletame koletisi“. Konkursi raames kutsuti osalejaid oma hirmule julgelt silma vaatama ning ta koletise kujul üles joonistama.

5.-9. klasside seas tuli Eduard Viiralti „Põrgu“ tõlgendusega auväärsele I kohale Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 9.a klassi õpilane Helene Marie Rägo. Helene Marie „koletisteks“ olid meelemürgid ning nende küüsi sattunud inimesed. Võidutööd saab imetleda aadressil http://www.keskraamatukogu.ee/lasteleht/eesti/uudis-3/14460/kunstikonkursi-peletame-koletisi-tulemused/&tpl=1298 (alt lugedes teise rea parempoolseim töö).

Palju õnne, Helene Marie!

Kunstiõpetaja Liis Pari