Viimati lisatud

TKG 100

Kolmapäeval, 13. veebruaril tähistas Tallinna Kristiine Gümnaasium sajandat sünnipäeva. Neljanda tunni ajal vaadati üheskoos juubeliks valminud filmi (režissöör Marten Paap) ning vastati kümnele küsimusele kooli ajaloost. Vahetunnis lauldi spetsiaalselt kooli juubeliks valminud regilaulu. Pidupäeva lõpetas direktori vastuvõtt silmapaistvatele õpilastele.

Vaata juubeliks valminud filmi SIIT

Juubelile pühendatud kontsert

Teisipäeval, 12. veebruaril toimus Eesti Rahvusraamatukogus Tallinna Kristiine Gümnaasiumi sajandale sünnipäevale pühendatud kontsert. Täissaalile esinesid kooli koorid, sooloartistid ning etlejad. Esitleti juubeliks valminud Ajaraamatut. Kõnelesid direktor Tiina Pall ning linnaosavanem Jaanus Riibe.

Kontserdi valmistasid ette Kadi Voosel, Teele Utt, Oksana Lohinova, Piret Vahtra ning Seila Jermann.

Palju õnne, armas kool!

Just täna, meie viimase kooliaasta 13. veebruaril tähistab meie väärikas kool oma sajandat juubelit. Sada aastat täis rõõmu, pisaraid ja erinevaid inimesi. Igaüks meist on jätnud siia oma jälje, kes suurema, kes väiksema.

Õnnitleme oma kooli ja täname kõikide nende koolirõõmu täis aastate eest!
Abituurium 2019

Ajalehe eriväljaanne kooli 100. juubeliks

12. klassi reaalrühm edastab oma õnnesoovid ja lugupidamise koolile ajalehe eriväljaannetega:

AJALEHT

Newspaper

Vastuvõtt 1. klassi 2019-2020 õppeaastaks

Alates reedest, 1. märtsist 2019, saavad lapsevanemad esitada koolikoha taotlusi 2019. aasta septembris 1. klassi astuvate laste kohta.

Koolikoht määratakse elukohajärgselt Tallinna Haridusameti poolt.

Täpsema informatsiooni leiate:

Hiljemalt 20. maiks 2019 teatab Tallinna Haridusamet lapsevanematele elukohajärgsest koolist eKooli keskkonna kaudu e-posti aadressil (kui taotlus on esitatud eKooli kaudu) või lapse rahvastikuregistri järgsel aadressil.

Pärast seda teavitab kool lapsevanemaid vajalike dokumentide esitamisest.

20.11 Koidulauliku etluskonkursi koolivoor
21.11 Kadrikarneval