Töökorraldus 22.11.2021-26.11.2021

Töökorralduse käskkirja ja linnavalitsuse korraldusel leiate SIIT

Toidupakkide tellimine distantsõppel olevale õpilastele 25. novembriks 2021 lõpetatakse 22.11.2021 kell 08:30.

Toidupaki tellimiseks registreeri SIIN

Toidupakid väljastatakse ainult 25. novembril 2021 ajavahemikul kell 14:00 - 15:30. Kindlasti peab kaasas olema õpilaspilet! Toidupakke väljastatakse ainult õpilaspileti alusel!

Loeng Eesti kohtusüsteemist

Täna käis 9.klassidel ühiskonnatunni raames külas Liina Naaber-Kivisoo, kes on Viru Maakohtu esimees. Loengu raames tutvustati Eesti kohtusüsteemi ning erinevate kohtute tööülesandeid.

Oli väga põnev ning hariv tund!

Ilusat isadepäeva!

Lahke naeratus loeb

13.novembril tähistatakse ülemaailmset lahkuse päeva ning Eesti Lions Piirkond on loonud selle tähistamiseks projekti "Lahke naeratus loeb".
Eesti Lions Piirkond kingib koostöös Suukooliga kõikidele sel sügisel esimesse klassi läinud lastele suu tervisele pühendatud kinkekotid, mis sisaldavad hambaharja ja -pastat, Suukooli ja Lions-liikumise teabelehte, Punase Risti plaastrit ja lõvi pea kujulist helkurit. Ettevõtmisega soovitakse tähelepanu pöörata laste suuhügieeni olulisusele ning tuletada meelde, et laste hambaid ravitakse Eestis kuni 19.eluaastani tasuta.

Aitäh Eesti Lions Piirkonnale kingituste eest!

Vaktsineerimine kooliõe juures

Selleks, et meie kool ja ühiskond saaksid kiiremini normaalse elukorralduse juurde tagasi pöörduda peame iseennast ja teisi kaitsma. Tõhusaim viis selleks on vaktsineerimine. Suur tänu kõigile, kes on seda juba teinud.

Juhul, kui nüüdseks on Teil oma 12-18 aastase lapse vaktsineerimise soov tekkinud, on kooliõde valmis seda tegema. COVID-19 vaktsineerimiseks kasutame Pfizer/BioNTechi vaktsiini Comirnaty või Moderna vaktsiini Spikevax.

Palun andke vaktsineerimise e-kirjaga kooliõele kas vabas vormis või täidetud nõusolekulehega.

Kiri on ainult Teile, kes soovivad kooliõe juures vaktsineerida.

Aili-Maria Meer
Tallinna Kristiine Gümnaasium