EST ENG RUS

 


Viimati lisatud


Palju õnne, Oskar!

Abiturient Oskar Kask pälvis 15.novembril Tallinna Lastekaitse Ühingu ja Rootsi sotsiaalfondi B.O.B. tänukirja ja stipendiumi.

Õpilastoetus “Hooliv kaaslane” antakse abivalmis, töökale ,vastutustundlikule ja väärika käitumisega õpilasele esitatud nominentide hulgast.
Kaaslaste silmis on Oskar tõusnud nähtamatuks liidriks, kellele võib alati loota, kui on vaja võtta vastutus või täita ülesanne, mis teistele kiires elutempos üleliigsena tundub. Õppetöös tagavad Oskarile head ja väga head tulemused järjekindlus, põhjalikkus ja töökus.

Oskar on väga hea deklamaatorina korduvalt esinenud konkurssidel ja luulekohvikus.Oskar on lõpetanud akordioni eriala Nõmme Muusikakoolis, esinenud kooli üritustel, riigikogus, televisioonis ja osalenud vabariiklikus programmis „Igale lapsele oma pill”. Kiidusõnu pälvis Oskari väga põhjalik uurimistöö .Viimasel koolivaheajal osales ta keelehuvilisena Eesti Emakeele Seltsi vabariiklikus keelelaagris Väike-Maarjas.

Oskar on oma hoolivusega meile kõigile eeskujuks.

 


Vaba Lava


Üheksandikud külastasid raamatukogusid

Üheksandal ja kümnendal oktoobril külastas meie kooli 9.b klass Kännukuke raamatukogu ning Tallinna keskraamatukogu. Õpilased kohtusid Rootsi kirjaniku Ida Lindega ning osalesid loomingulise kirjutamise töötoas. Osalejad joonistasid endast portree ning kirjutasid luuletuse. Õpilasi juhendas Denis Bozzi.


Töökorraldus vaheajal

Koolimaja suletud 24.10.-26.10.2018.

Probleemide korral palun saatke e-kiri: kristiine@kristiine.edu.ee


Ettelugemispäev Tallinna Lastekirjanduse Keskuses

20. oktoobril on Eestis ettelugemise päev ja traditsiooniliselt toimub selle tähistamiseks vabariiklik 4. klasside ettelugemise võistlus. Õpilane Erik Nüüd võitis meie koolivooru ning käis ettelugemas Tallinna Lastekirjandus Keskuses.
 
Sel korral oli raamatute valikut inspireerinud Euroopa kultuuripärandiaasta ja Eesti rahvuslooma valimisel pjedestaali kõrgeima koha vallutanud hunt. Nii loetigi sel aastal võistu hundilugusid (pärimus- ja looduslood, muinas- ja lastejutud hundist). Kahekümne viienda ettelugemise päeva teema oli „Kus hundist räägitakse“. Tallinna koolide 4. klassi õpilaste võistulugemise eelvoor toimus neljapäeval, 18. oktoobril 2018 kell 14.00 Eesti Lastekirjanduse Keskuses.
 
Meie kooli esindas 4.d klassi õpilane Erik Nüüd. Eriku juhendaja oli õpetaja Anne-Ly Sarapuu Erik luges katkendi Ivan Franko raamatust "Siis kui loomad veel rääkisid".
Erik küll esimese kolme hulka ei tulnud ega eriauhinda ei saanud, kuid kiitus siiski väga tublile ja julgele õpilasele!
 
Soovime jätkuvat lugemisrõõmu!​

Tulevased sündmused:


20.11 Koidulauliku etluskonkursi koolivoor
21.11 Kadrikarneval


Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

 TKG 100 INFO

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"