EST ENG RUS

 


     


Õpilased Trefoili Spordiklubis

Sellel õppeaastal on õpilastele lisandunud võimalus katsetada põnevaid spordialasid erinevates spordiklubides. Piltidel on õpilased batuutidel õppimas saltosid ja teisi trikke.  Projekti koordinaatorid on õpetaja Angela Taro ja Raina Luhakooder


JÕULUMESS

Järgmisel nädalal saab toimuma suur Jõulumess! Osalema on oodatud ka lapsevanemad!


Luulekohvik

Advendiaeg on hinge vaatamise aeg, mil tunded ja salamõtted saavad luuleks ja muusikaks.

6.detsembril taaselustasime pärast koroonaaja pausi luulekohviku traditsiooni. Luulehommikul esitasid 9., 11. ja 12.klasside õpilased erinevate autorite sõnaloomingut. Oma loodud luulet esitlesid  koolikaaslastele Birgitta Reonda 9.c ja Richard Jerbach 11.klassist. Sõnalised etteasted vaheldusid klarneti-, saksofoni- ja klaveripaladega.

Luulekavad aitasid ette valmistada Helmi Kelle, Marika Ritso ja Piret Vahtra. Muusikalisi etteasteid kureeris Gert-Ott Kuldpärg.

Täname kõiki esinejaid ning soovime rahulikku jõuluootust luule ja muusikaga.

Tekst: Piret Vahtra


Õpilased esinesid Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühingu perele

Edastame ühingu esindaja Heino Hankewitzi kirja:

"Möödunud neljapäeval, 1. detsembril oli Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühingu perel väga emotsionaalne pärastlõuna. Meil olid külas Teie gümnaasiumi õpilased Elisabeth Allas, Mariette Koppel, Gustav Villem Kalberg ja Richard Jerbach koos oma õpetaja Helmi Kellega. Nende esituses kõlas südantsoojendav kirjanduslik-muusikaline põimik "Ainult seda omaks hüüa, mis su hinge puudutab." Külaliste esitus oli väga siiras ja hingeminev ning tugevdas VENÜ liikmete jõulutunnet olulisel
määral. Täname Teie kaudu veelkord Kristiine Gümnaasiumi esindajaid ning soovime kogu kooliperele mõnusat jõuluaega ja aastavahetust ning loodame, et Teie õpilased rõõmustavad meid edaspidigi."

Õpilaste juhendaja on Helmi Kelle


Advendikontserdid

Advendiaeg on jõuluootuse aeg ning selle tähistamiseks toimusid esmaspäeval kaks kontserti. Kontserdi muusikalise osa eest hoolitses õpetaja Gert-Ott Kuldpärg. Suur tänu meeleolukate elamuste eest!


Tulevased sündmused:


01.09-30.09 Sammulugemisvõistlus "Pane kondimootor tööle!"
15-20.09 Rebaste ristimine
20.09 Asfaldijoonistusvõistlus
22.09 Autovaba päev
25.-29.09 Sügisandide näitus
11.09-24.09 Maailmakoristuspäev
25.09-29.09 Spordinädal

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.