Viimati lisatud

Töökorraldusest 2019/2020 õppeaastal

Seoses suur ruumipuudusega, kohustuslike ujumiskursuste, õppekäikude, õppetundidega väljaspool kooli ja  gümnaasiumi valikkursustega, tuleb kõigil õpilastel arvestada korduvate tunniplaani muutustega.

Õppetöö toimub tööpäeviti ajavahemikul kella 08.00-17.00, sh.

1. klassid alustavad koolipäeva kell 11.45
  2. klassid alustavad koolipäeva kell 08.00
  3. klasside tunnid toimuvad alates kella 08.00, kuid muutuvad seoses ujumisega. Koolipäeva lõpp võib jääda konkreetsel perioodil ka kella 15-16 vahele.
  4. klasside tunniplaan muutub vähemalt kahel korral õppeaastal ja tunnid võivad toimuda ka õhtupoole (I poolaasta alustavad 2 klassikomplekti hommikul ja 2 klassikomplekti lõuna paiku; II poolaastal need kes alustasid hommikul, hakkavad koolis käima hiljem ning need kes alustasid hiljem, hakkavad koolis käima hommikul 8.00st).

Hea tulemus viskevõrkpallis

17. aprillil toimus Kristiine ja Põhja-Tallinna linnaosa koolide vahel 4.-5. klasside tüdrukute viskevõrkpallivõistlus.

Meie kool saavutas 1. koha!!

Võidukasse võistkonda kuulusid:
Mariette Koppel 5b
Elisabeth Allas 5b
Loore Aas 4a
Marleen Hulkko 4a
Marian Väli 5a
Anette Gassandra Sütt 5d
Carola Ranniku 5d
Elina Kalve 5d

10. klassi järelkatsetele registreerimine 2019

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi järelkatsed 10. klassi astujatele toimuvad 10. mail 2019, kell 14:00, aadressil Nõmme tee 32, 13426 Tallinn.

Katsetel sooritavad kandideerijad testi eesti keele, matemaatika ja võõrkeele õppeainetes.

Katsetele saad registreerida kuni 09.05.2019 kell 15.00 SIIN

Parim noor instrumentalist 2019

Eesti Muusikakoolde Liidu poolt korraldatud vabariiklik konkurssil "Parim noor instrumentalist 2019" saavutasid madalate vaskpillide rühmas, eufooniumi eriala esimeses vanuserühmas Kaarel Kaukver I koha ja Mihkel Kaukver III koha.

Õnnitleme!

Emadepäeva töötoad ja kontsert

Tallinna Kristiine Gümnaasium kutsub kõiki emasid neljapäeval, 9. mail kell 16.00 -16.45 töötubadesse ning kell 17.00 algavale kontserdile.

Palun registreeri ennast sobivasse töötuppa hiljemalt 7. maiks. Kohtade arv on piiratud. Töötubasid viivad läbi Kristiine kooli suured ja väikesed õpilased ning õpetajad.

Töötubades osalejatel palume koguneda 9. mail hiljemalt kell 15.55 võimlasse.

VALIDA SAAB AINULT ÜHE TÖÖTOA!
Valikus on

Esmaabi töötuba
Robootika töötuba
Mikroskoopiline maailm