Noor Lõvisüda

Novembris külastas meie kooli Eesti Koolispordi Liit ja Saskia Alusalu. Koos filmiti üles Noor Lõvisüda projekti reklaamklipp.
"Noor Lõvisüda" projekt on suunatud 2.-4.klassi õpilaste kehalise aktiivsuse tõstmisele ja iseseisva liikumisharrastuse kujundamisele.
Rohkem infot projekti kohta leiab SIIT

Koolilt lasteaiale

Tallinnas viiakse igal aastal läbi koostööprojekt "koolilt lasteaiale", mille raames valmistavad õpilased lasteaedadele arendavaid mänguasju või muid esemeid. Sellel aastal valmistasid koolinoored lasteaedadele tunnetuskastid.
Meie kooli õpilased, õpetaja Lauri Vilibert juhendamisel, võtsid ka sellel aastal koostööprojektist osa.
Projektist saab lähemalt lugeda SIIT

Jõulusoovide puu

Koolimaja koridoris on alates detsembrikuu algusest asunud " jõulusoovide puu". Jõulusoovide puu juures saavad kõik õpilased ja õpetajad kirjutada kaardile oma hea soovi ning riputada selle jõulusoovide puule.

Maleturniir

1.detsembril toimus koolimaja aulas maleturniir. Omavahel võistlesid 3.klasside maleringi kuus õpilast ning 4.klasside maleringi kuus õpilast. Põnevas võistluses saavutas 3.klasside arvestuses I koha Skai Vinkel ning 4.klasside arvestuses Merten Jakobson. Kõik maleturniiril osalejad said tubli soorituse eest väikesed meened.
Palju edu kõigile maletajatele edasisteks turniirideks!

Merlin Jalajas
maleringi juhendaja

Etluskonkurss "Koidulauliku valgel"

Üleriigiline noorte etluskonkurss "Koidulauliku valgel" sai alguse Koidula nooruslinnast Pärnust 1997.aastal ja toimub sel aastal 25.korda.

Konkursil esitatakse lisaks Lydia Koidula luulele ja proosale ka tänapäeva Eesti autori loomingut. Tänavune Koidula kaasautor on Jaan Kaplinski.
Etluskonkursil osalesid kõik meie kooli 5.-12.klassi õpilased. Klassivoorud 15.-22.novembrini selgitasid välja iga klassi kaks parimat esinejat.
Koolivoor toimus sel aastal virtuaalselt. Videote põhjal valisime välja kooli esindajad linnavooru.

Sel aastal esindavad meie kooli
Mariette Koppel 8.b
Sander Erik Loodsalu 9.b
Mia Erika Peterson 11.ab