EST ENG RUS

 


Viimati lisatud


Õpilastööde näitus

Meie kooli õpilastest on esindatud 9.a , 9.b ja kunstiring.


Tallinna Kristiine Gümnaasium 101

13.veebruar tähistasime Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 101. sünnipäeva. Päeva alustasime kooli hümni laulmisega ning sellele järgnes viktoriin kooli ajaloo, õpilaste ja õpetajate kohta. Vahetundides oli aulas ühistantsimised ning esines kooli bänd.

Rohkem pilte kooli sünnipäevast leiab SIIT

Viktoriini küsimused ja vastused leiab siit: TKG 101 viktoriin.pdf


Vabariiklik Õpilasetlejate konkurss

6.b klassi õpilane Elisabeth Allas sai Tartus toimunud Vabariiklikul Õpilasetlejate konkursil noorema vanuseastme (4. - 6.kl) eripreemia. 
Elisabeth esitas Lydia Koidula luuletuse ja Karl-Martin Sinijärve proosapala. 

PALJU ÕNNE!


Öökullide Roboakadeemia

10.veebruaril avati Tallinna Kristiine Gümnaasiumis Öökullide Roboakadeemia. Tegemist on esimese Lego Spike klassiga Eestis.
Robootikat on Kristiine Gümnaasiumis lõimitud põhikooli õppeainetesse ja õpetatud ka valikainena gümnaasiumiastmele peagi juba 10 aastat. Lisaks on huvilistele loodud mitmeid robootika huviringe, mille õpilased on saavutanud kõrgeid tulemusi nii Eestis kui ka välismaal. Uue labori missiooniks on arendada ja rakendada robootika lõimingut I ja II kooliastme erinevatesse ainetundidesse.
EduInnoLab egiidi all avatud uus robootikalabor on varustatud 48 Spike Prime robotikomplektiga, olles sellega ainulaadne terves maailmas.

Rohkem pilte Öökullide Roboakadeemia avamisüritusest leiab SIIT

TTV - https://www.tallinnatv.eu/klipp/16822/10022020-kristiine-gumnaasiumis-alustas-tood-ookullide-roboakadeemia

Kristiine Linnaosavalitsuse FB - https://www.facebook.com/kristiine.linnaosavalitsus/photos/pcb.2240441786257420/2240433072924958/?type=3&theater

Pressiteade - https://www.tallinn.ee/est/haridus/Uudis-Tallinna-Kristiine-Gumnaasium-avab-maailmas-ainulaadse-Ookullide-Roboakadeemia?fbclid=IwAR2cr6jNECxba7ij658t75nVE3RagJDioywweAz-Q-uiuklxCgMWJ50f_ag


Õpioskuste võistlus õpetab õppima

13.jaanuarist 3.veebruarini osalesid meie kooli 5.klasside viieliikmelised võistkonnad õpioskuste võistluse koolivoorus.
Ülesanded olid erinevate õppeainete kohta ja nõudsid meeskonnatööd, teabe otsimist, arvutioskust, korrektset vormistust ja viitamist. Lisaks koostööpäevale täideti individuaalselt ülesandeid nii kodus kui koolis. Tunnustati iga klassi parimate õpioskustega võistkonda.
Kõige enam punkte kogus 5.c klassi 2.võistkond, kelle töö saadeti edasi Tallinna piirkonnavooru. Võistkonda kuulusid Andri Vichterstein, Grete Mia Kopli, Marii Maide, Laura Hade ja Cassandra Järv.


Tulevased sündmused:Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

 TKG 100 INFO

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"